Koszty życia w Vigevano (Włoszech) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Vigevano
Ile kosztuje życie w Vigevano? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 79 zł (53 zł - 132 zł)
- Zestaw fast food
- 42 zł (39 zł - 53 zł)
- Cappuccino
- 7,8 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
- Bochenek chleba
- 8,3 zł (2,7 zł - 11,5 zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 1,13 tys. zł (658 zł - 1,75 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Vigevano? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Vigevano.
Atrakcje i bilety: Włochy
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Jakie są ceny w supermarketach w Vigevano?
Czy koszty życia w Vigevano są wyższe od tych w Polsce?
Vigevano - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Vigevano:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)
Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.
Ceny w Vigevano są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 59%. W restauracjach będzie drożej o 70%. A koszt życia jest większy w Vigevano o 20%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 68%.
Czy hotele są drogie w Vigevano? Ile zapłacimy za pokój w Vigevano?
Średni koszt noclegu w Vigevano to 278 zł (63 €). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Vigevano 215 zł (49 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 259 zł (59 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Vigevano za mniej więcej 348 zł (79 €)
Noclegi: Włochy
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Vigevano? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Vigevano? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Vigevano, takich jak: chleb, papierosy, banany, ryż lub zagraniczne piwo (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Vigevano? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Vigevano? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Vigevano? Czy jedzenie na mieście w Vigevano jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 79 złotych.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 42 złote.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 358 złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 12,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Vigevano, m.in: chleb, papierosy, banany, ryż lub zagraniczne piwo
W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Vigevano w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Vigevano - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
1,13 tys. zł (658 zł - 1,75 tys. zł)
8.8% więcej niż w Polsce
internet
118 zł (109 zł - 130 zł)
75% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
330 zł (182 zł - 502 zł)
2.6% więcej niż w Polsce
chleb
8,3 zł (2,7 zł - 11,5 zł)
64% więcej niż w Polsce
ser
61 zł (41 zł - 81 zł)
77% więcej niż w Polsce
ryż
17,9 zł (8,9 zł - 22 zł)
220% więcej niż w Polsce
pomidory
6,8 zł (4,6 zł - 9,1 zł)
38% mniej niż w Polsce
banany
6,7 zł (4,4 zł - 8,9 zł)
3.8% więcej niż w Polsce
wino
36 zł (24 zł - 57 zł)
37% więcej niż w Polsce
tania restauracja
79 zł (53 zł - 132 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
358 zł (205 zł - 512 zł)
89% więcej niż w Polsce
lokalne piwo
22 zł (19,7 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
piwo z importu
24 zł (17,5 zł - 31 zł)
61% więcej niż w Polsce
kawa
7,8 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
butelka wody
6,5 zł (4,8 zł - 9,6 zł)
12% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
42 zł (39 zł - 53 zł)
19% więcej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
12,9 zł (11 zł - 17,2 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
ceny jedzenia w Vigevano
- Mleko 1 litr 7,2 zł (1,6 €)
- Chleb pół kilo 8,3 zł (1,9 €)
- Jaja 12 sztuk 15,6 zł (3,6 €)
- Kilo sera 61 zł (13,9 €)
- Woda butelka półtora litra 3,1 zł (0,7 €)
- Butelka wina (średnia półka) 36 zł (8,1 €)
- Lokalne piwo (pół litra) 5,8 zł (1,3 €)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9,5 zł (2,2 €)
- Paczka papierosów (Marlboro) 25 zł (5,7 €)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 51 zł (11,7 €)
- Jabłka (1kg) 11,9 zł (2,7 €)
- Pomarańcze (1kg) 10 zł (2,3 €)
- Ziemniaki (1kg) 11,4 zł (2,6 €)
- Sałata (1 główka) 6,9 zł (1,6 €)
- Kilo białego ryżu 17,9 zł (4,1 €)
- Pomidory (1kg) 6,8 zł (1,6 €)
- Banany (1kg) 6,7 zł (1,5 €)
- Cebula (1kg) 6,2 zł (1,4 €)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 77 zł (17,6 €)
ceny w restauracjach w Vigevano
- Posiłek w taniej restauracji 79 zł (18 €)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 358 zł (82 €)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 42 zł (9,5 €)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (5 €)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 24 zł (5,5 €)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 12,9 zł (2,9 €)
- Woda (0,33l butelka) 6,5 zł (1,5 €)
- Kawa cappuccino 7,8 zł (1,8 €)
koszty życia w Vigevano
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 405 zł (92 €)
- 1 para męskich skórzanych butów 531 zł (121 €)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (25,7 tys. €)
- Benzyna (1 litr) 7,7 zł (1,8 €)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 137 tys. zł (31,1 tys. €)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,13 tys. zł (257 €)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,73 tys. zł (623 €)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 118 zł (27 €)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 49 zł (11,1 €)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 66,8 tys. zł (15,2 tys. €)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.4%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 39 zł (9 €)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 9,4 zł (2,1 €)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 195 zł (44 €)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 330 zł (75 €)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 146 zł (33 €)
koszty rozrywki w Vigevano
- Kino pojedynczy bilet 50 zł (11,5 €)
Jak różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonald's w Włoszech
Ceny pizzy w Włoszech
Ceny KFC w Włoszech
Ceny Burger King w Włoszech
Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.