Ceny w Viterbo

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Viterbo? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Viterbo.

Viterbo zmiany cen hikersbay.com
Viterbo Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Viterbo - jakie są ceny w supermarketach? Viterbo - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Viterbo - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Viterbo: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,34 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,4 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,7 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Viterbo od cen w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 62%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 26%. Natomiast koszty życia są wyższe w Viterbo o 14%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 20%.

Czy hotele są drogie w Viterbo? Ile zapłacimy za pokój w Viterbo?

Średnia cena noclegu w Viterbo wynosi 275 zł (64 €). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Viterbo 175 zł (41 €). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 240 zł (56 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Viterbo za mniej więcej 487 zł (114 €) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 1,39 tys. zł (326 €)


Czy w sklepach jest drogo w Viterbo? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Viterbo? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Viterbo, takich jak: mleko, chleb, jabłka, banany lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Viterbo? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Viterbo? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Viterbo? Czy jedzenie na mieście w Viterbo jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 64 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 43 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 192 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 30 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Viterbo, m.in: mleko, chleb, jabłka, banany lub ziemniaki


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Viterbo będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Viterbo

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Viterbo

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Viterbo

Viterbo - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,02 tys. zł (512 zł - 1,92 tys. zł)

opłaty

1,02 tys. zł (512 zł - 1,92 tys. zł)
1.5% mniej niż w Polsce

cena internet 115 zł (102 zł - 171 zł)

internet

115 zł (102 zł - 171 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 85 zł (85 zł - 555 zł)

spodnie jeansy

85 zł (85 zł - 555 zł)
75% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 5,98 tys. zł

zarobki średnio

5,98 tys. zł
12% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,35 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

2,35 tys. zł
30% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 2,56 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

2,56 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 5,5 zł (4,3 zł - 17,1 zł)

chleb

5,5 zł (4,3 zł - 17,1 zł)
18% więcej niż w Polsce

cena ser 62 zł (43 zł - 141 zł)

ser

62 zł (43 zł - 141 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena ryż 11,5 zł (6,4 zł - 17,1 zł)

ryż

11,5 zł (6,4 zł - 17,1 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,2 zł (6,4 zł - 29 zł)

pomidory

16,2 zł (6,4 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 9,2 zł (6,4 zł - 21 zł)

banany

9,2 zł (6,4 zł - 21 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wino 30 zł (17,1 zł - 47 zł)

wino

30 zł (17,1 zł - 47 zł)
20% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 64 zł (51 zł - 107 zł)

tania restauracja

64 zł (51 zł - 107 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 14,9 zł (8,5 zł - 26 zł)

lokalne piwo

14,9 zł (8,5 zł - 26 zł)
6.7% więcej niż w Polsce

cena kawa 5,4 zł (4,7 zł - 9 zł)

kawa

5,4 zł (4,7 zł - 9 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 5 zł (4,3 zł - 8,5 zł)

butelka wody

5 zł (4,3 zł - 8,5 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 43 zł (43 zł - 64 zł)

mac burger king lub podobny bar

43 zł (43 zł - 64 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,5 zł (6,4 zł - 17,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,5 zł (6,4 zł - 17,1 zł)
17% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Viterbo

  1. Mleko 1 litr 6,1 zł (1,4 €)
  2. Chleb pół kilo 5,5 zł (1,3 €)
  3. Jaja 12 sztuk 17,1 zł (4 €)
  4. Kilo sera 62 zł (14,5 €)
  5. Woda butelka półtora litra 1,3 zł (0,3 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 30 zł (7 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,3 zł (1,9 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11,1 zł (2,6 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 25 zł (5,8 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (11,7 €)
  11. Jabłka (1kg) 9,1 zł (2,1 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 10 zł (2,4 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,9 zł (2,1 €)
  14. Sałata (1 główka) 5,4 zł (1,3 €)
  15. Kilo białego ryżu 11,5 zł (2,7 €)
  16. Pomidory (1kg) 16,2 zł (3,8 €)
  17. Banany (1kg) 9,2 zł (2,2 €)
  18. Cebula (1kg) 5,7 zł (1,3 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 73 zł (17 €)

ceny w restauracjach w Viterbo

  1. Posiłek w taniej restauracji 64 zł (15 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 192 zł (45 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 43 zł (10 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 14,9 zł (3,5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 19,2 zł (4,5 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,5 zł (2 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 5 zł (1,2 €)
  8. Kawa cappuccino 5,4 zł (1,3 €)

koszty życia w Viterbo

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 5,3 zł (1,3 €)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 149 zł (35 €)
  3. Benzyna (1 litr) 7,6 zł (1,8 €)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 99,9 tys. zł (23,4 tys. €)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,35 tys. zł (550 €)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,92 tys. zł (450 €)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 3,41 tys. zł (800 €)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 2,56 tys. zł (600 €)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,02 tys. zł (240 €)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 115 zł (27 €)
  11. numb_34 38 zł (9 €)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 85 zł (20 €)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 85 zł (20 €)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 415 zł (97 €)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 657 zł (154 €)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 132 tys. zł (31 tys. €)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,22 tys. zł (753 €)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 5,12 tys. zł (1,2 tys. €)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 99,7 tys. zł (23,4 tys. €)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 7,68 tys. zł (1,8 tys. €)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 5,98 tys. zł (1,4 tys. €)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.7%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 20 zł (4,8 €)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 8 zł (1,9 €)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 143 zł (34 €)

Viterbo koszty życia hikersbay.com
Viterbo Koszty Życia

koszty rozrywki w Viterbo

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 192 zł (45 €)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 51 zł (12 €)
  3. Kino pojedynczy bilet 38 zł (9 €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech

Ceny: Sardynia   Sycylia   Ischia   Elba   Capri   Mestre   Bolonia   Brescia   Cagliari   Katania   Florencja   Genua   Latina   Livorno   Mesyna  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny pizzy w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny KFC w Włoszech: Bolonia   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny Burger King w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wino

30 zł (17,1 zł - 47 zł)
20% więcej niż w Polsce

pomidory

16,2 zł (6,4 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

43 zł (43 zł - 64 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

tania restauracja

64 zł (51 zł - 107 zł)
83% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

2,56 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

lokalne piwo

14,9 zł (8,5 zł - 26 zł)
6,7% więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach