Koszty życia w Wenecja Euganejska (Włoszech) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 11 października 2026

Ceny i koszty życia w Wenecja Euganejska

Ile kosztuje życie w Wenecja Euganejska? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.

Tani posiłek w restauracji
79 zł (63 zł - 132 zł)
Zestaw fast food
44 zł (33 zł - 53 zł)
Cappuccino
8 zł (5,8 zł - 10,7 zł)
Bochenek chleba
7,6 zł (4,6 zł - 18,4 zł)
Podstawowe rachunki (miesięcznie)
818 zł (560 zł - 1,1 tys. zł)
Włochy: dachy z terakoty, renesansowe place i strome wybrzeże w stylu amalfitańskim na zdjęciu nagłówkowym - wizualny kontekst stron o cenach w trattoriach, delikatesach i codziennym życiu.
Wenecja Euganejska

Poniżej aktualne ceny w Wenecja Euganejska.Przewodnik po kraju: Włoszech - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Wenecja Euganejska? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Wenecja Euganejska.

Atrakcje i bilety: Wenecja Euganejska

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Jakie są ceny w supermarketach w Wenecja Euganejska? Czy koszty życia w Wenecja Euganejska są wyższe od tych w Polsce? Wenecja Euganejska - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Wenecja Euganejska: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Wenecja Euganejska niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 39%. W restauracjach będzie drożej o 69%. A koszt życia jest większy w Wenecja Euganejska o 13%. Jeśli chodzi o wolny czas, to wydatki na sport czy rozrywkę nie powinny się specjalnie różnić w Wenecja Euganejska od tego, co w Polsce

Czy hotele są drogie w Wenecja Euganejska? Ile zapłacimy za pokój w Wenecja Euganejska?

Średni koszt noclegu w Wenecja Euganejska to 258 zł (59 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 258 zł (59 €)


Noclegi: Wenecja Euganejska

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Czy w sklepach jest drogo w Wenecja Euganejska? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Wenecja Euganejska? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Wenecja Euganejska, takich jak: banany, chleb, pierś z kurczaka, ziemniaki lub wino (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Wenecja Euganejska? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Wenecja Euganejska? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Wenecja Euganejska? Czy jedzenie na mieście w Wenecja Euganejska jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 79 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 358 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 14,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Wenecja Euganejska, m.in: banany, chleb, pierś z kurczaka, ziemniaki lub wino


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Wenecja Euganejska w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.

Wyjazdy z Wakacje.pl: Wenecja Euganejska

Linki partnerskie

Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.

Sprawdź wyjazdy: Wenecja Euganejska Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.


Wenecja Euganejska - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 818 zł (560 zł - 1,1 tys. zł)

opłaty

818 zł (560 zł - 1,1 tys. zł)
21% mniej niż w Polsce

cena internet 115 zł (109 zł - 152 zł)

internet

115 zł (109 zł - 152 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 407 zł (228 zł - 502 zł)

spodnie jeansy

407 zł (228 zł - 502 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena chleb 7,6 zł (4,6 zł - 18,4 zł)

chleb

7,6 zł (4,6 zł - 18,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ser 58 zł (46 zł - 87 zł)

ser

58 zł (46 zł - 87 zł)
67% więcej niż w Polsce

cena ryż 10,2 zł (6,7 zł - 13,4 zł)

ryż

10,2 zł (6,7 zł - 13,4 zł)
81% więcej niż w Polsce

cena pomidory 12,1 zł (4,1 zł - 18,2 zł)

pomidory

12,1 zł (4,1 zł - 18,2 zł)
10% więcej niż w Polsce

cena banany 5,5 zł (4,5 zł - 8,9 zł)

banany

5,5 zł (4,5 zł - 8,9 zł)
15% mniej niż w Polsce

cena wino 31 zł (11,9 zł - 38 zł)

wino

31 zł (11,9 zł - 38 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 79 zł (63 zł - 132 zł)

tania restauracja

79 zł (63 zł - 132 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lepsza restauracja dla pary 358 zł (256 zł - 461 zł)

lepsza restauracja dla pary

358 zł (256 zł - 461 zł)
89% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (22 zł - 26 zł)

lokalne piwo

22 zł (22 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena piwo z importu 17,6 zł (13,2 zł - 19,7 zł)

piwo z importu

17,6 zł (13,2 zł - 19,7 zł)
17% więcej niż w Polsce

cena kawa 8 zł (5,8 zł - 10,7 zł)

kawa

8 zł (5,8 zł - 10,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 6,5 zł (4,8 zł - 7,2 zł)

butelka wody

6,5 zł (4,8 zł - 7,2 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (33 zł - 53 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (33 zł - 53 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 14,1 zł (12,3 zł - 17,2 zł)

cola pepsi sprite mirinda

14,1 zł (12,3 zł - 17,2 zł)
70% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Wenecja Euganejska

  1. Mleko 1 litr 5,5 zł (1,3 €)
  2. Chleb pół kilo 7,6 zł (1,7 €)
  3. Jaja 12 sztuk 14,8 zł (3,4 €)
  4. Kilo sera 58 zł (13,1 €)
  5. Woda butelka półtora litra 1,8 zł (0,4 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 31 zł (7 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,2 zł (1,4 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 6,6 zł (1,5 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 43 zł (9,7 €)
  11. Jabłka (1kg) 9,2 zł (2,1 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 4,6 zł (1,1 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,4 zł (1,4 €)
  14. Sałata (1 główka) 2,8 zł (0,63 €)
  15. Kilo białego ryżu 10,2 zł (2,3 €)
  16. Pomidory (1kg) 12,1 zł (2,8 €)
  17. Banany (1kg) 5,5 zł (1,2 €)
  18. Cebula (1kg) 6 zł (1,4 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 73 zł (16,6 €)

ceny w restauracjach w Wenecja Euganejska

  1. Posiłek w taniej restauracji 79 zł (18 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 358 zł (82 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (10 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 17,6 zł (4 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 14,1 zł (3,2 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,5 zł (1,5 €)
  8. Kawa cappuccino 8 zł (1,8 €)

koszty życia w Wenecja Euganejska

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 353 zł (81 €)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 509 zł (116 €)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 135 tys. zł (30,8 tys. €)
  4. Benzyna (1 litr) 7,7 zł (1,8 €)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 144 tys. zł (32,9 tys. €)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 818 zł (186 €)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 626 zł (143 €)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 115 zł (26 €)
  9. Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 39 zł (9 €)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 19,6 tys. zł (4,46 tys. €)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.3%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 23 zł (5,3 €)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,1 zł (1,4 €)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 130 zł (30 €)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 407 zł (93 €)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 145 zł (33 €)

koszty rozrywki w Wenecja Euganejska

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 154 zł (35 €)
  2. Wynajem kortu tenisowego (1 godzina w weekend) 72 zł (16,4 €)
  3. Kino pojedynczy bilet 42 zł (9,5 €)

Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

22 zł (22 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ser

58 zł (46 zł - 87 zł)
67% więcej niż w Polsce

banany

5,5 zł (4,5 zł - 8,9 zł)
15% mniej niż w Polsce

wino

31 zł (11,9 zł - 38 zł)
19% więcej niż w Polsce

pomidory

12,1 zł (4,1 zł - 18,2 zł)
10% więcej niż w Polsce

tania restauracja

79 zł (63 zł - 132 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.