Ceny w Abomey

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Abomey? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Abomey.

Abomey zmiany cen hikersbay.com
Abomey Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Abomey - jakie są ceny w supermarketach? Abomey - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Abomey - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Abomey: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 14 godzin temu)

Waluta w Beninie: frank CFA (XOF CFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,54 tysiąca franków CFA. Za 100 złotych dostaniesz 15,4 tysiąca franków CFA. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA dostaniesz 0,648 złotego.


Czy hotele są drogie w Abomey? Ile zapłacimy za pokój w Abomey?

Średnia cena noclegu w Abomey wynosi 62 zł (9,55 tys. CFA). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Abomey 43 zł (6,61 tys. CFA). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 62 zł (9,55 tys. CFA)


Czy w sklepach jest drogo w Abomey? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Abomey? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Abomey, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Abomey? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Abomey? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Abomey? Czy jedzenie na mieście w Abomey jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Abomey będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Togo, Burkina Faso, Nigerii, Wyspach Zielonego Przylądka i Nigerze.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Abomey

Abomey - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena internet 198 zł

internet

198 zł
230% więcej niż w Polsce

cena zarobki średnio 973 zł

zarobki średnio

973 zł
82% mniej niż w Polsce

koszty życia w Abomey

  1. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 198 zł (30,6 tys. CFA)
  2. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 32,4 tys. zł (5 mln CFA)
  3. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 973 zł (150 tys. CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Beninie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Beninie

Ceny: Kotonu   Abomey-Calavi   Abomey   Aplahoue   Bembereke  

Koszty utrzymania w Beninie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Beninie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: