Ceny w Bembereke

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bembereke? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bembereke.

Bembereke - ile zapłacimy w marketach? Bembereke - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Bembereke - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Bembereke: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 14 godzin temu)

Waluta w Beninie: frank CFA (XOF CFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,54 tysiąca franków CFA. Za 100 złotych dostaniesz 15,4 tysiąca franków CFA. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA dostaniesz 0,648 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Bembereke? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bembereke? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Bembereke, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bembereke? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bembereke? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bembereke? Czy jedzenie na mieście w Bembereke jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Bembereke w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Togo, Burkina Faso, Nigerii, Wyspach Zielonego Przylądka i Nigerze.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Bembereke

Bembereke - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Bembereke

  1. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 9,73 tys. zł (1,5 mln CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Beninie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Beninie

Ceny: Kotonu   Abomey-Calavi   Abomey   Aplahoue   Bembereke  

Koszty utrzymania w Beninie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Beninie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: