Ceny w Aplahoue

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Aplahoue? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Aplahoue.

Aplahoue zmiany cen hikersbay.com
Aplahoue Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Aplahoue - jakie są ceny w supermarketach? Aplahoue - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Aplahoue - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Aplahoue: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 9 godzin temu)

Waluta w Beninie: frank CFA (XOF CFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,54 tysiąca franków CFA. Za 100 złotych dostaniesz 15,4 tysiąca franków CFA. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA dostaniesz 0,648 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Aplahoue? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Aplahoue? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Aplahoue, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Aplahoue? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Aplahoue? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Aplahoue? Czy jedzenie na mieście w Aplahoue jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Aplahoue będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Togo, Burkina Faso, Nigerii, Wyspach Zielonego Przylądka i Nigerze.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Aplahoue

Aplahoue - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 1,95 tys. zł

zarobki średnio

1,95 tys. zł
64% mniej niż w Polsce

koszty życia w Aplahoue

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 1,95 tys. zł (300 tys. CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Beninie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Beninie

Ceny: Kotonu   Abomey-Calavi   Abomey   Aplahoue   Bembereke  

Koszty utrzymania w Beninie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Beninie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: