Koszty życia w Githio (Gythio) (Grecji) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Githio (Gythio)
Ile kosztuje życie w Githio (Gythio)? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 44 zł (39 zł - 87 zł)
- Zestaw fast food
- 27 zł (19,4 zł - 34 zł)
- Cappuccino
- 12,6 zł (8,2 zł - 21 zł)
- Bochenek chleba
- 5,2 zł (2,7 zł - 6,7 zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 724 zł (525 zł - 1,64 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Githio (Gythio)? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Githio (Gythio).
Atrakcje i bilety: Grecja
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Jakie są ceny w supermarketach w Githio (Gythio)?
Czy koszty życia w Githio (Gythio) są wyższe od tych w Polsce?
Githio (Gythio) - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Githio (Gythio):
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)
Waluta w Grecji: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,29 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,9 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,7 złotego.
Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Githio (Gythio) niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 32%. Jedzenie w restauracjach będzie tańsze o 23%. Koszty życia i wydatki w Githio (Gythio) są porównywalne do kosztów w Polsce. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 39%.
Czy hotele są drogie w Githio (Gythio)? Ile zapłacimy za pokój w Githio (Gythio)?
Średni koszt noclegu w Githio (Gythio) to 357 zł (82 €). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Githio (Gythio) 253 zł (58 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 286 zł (65 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Githio (Gythio) za mniej więcej 415 zł (95 €)
Noclegi: Grecja
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Githio (Gythio)? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Githio (Gythio)? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Githio (Gythio), takich jak: pomarańcze, cebula, jabłka, zagraniczne piwo lub pierś z kurczaka (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Githio (Gythio)? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Githio (Gythio)? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Githio (Gythio)? Czy jedzenie na mieście w Githio (Gythio) jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 44 złote.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 27 złotych.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 131 złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Githio (Gythio), m.in: pomarańcze, cebula, jabłka, zagraniczne piwo lub pierś z kurczaka
W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Githio (Gythio) w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Albanii, Macedonii, Bułgarii, Serbii i Bośni I Hercegowinie.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Grecja
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Grecja Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Githio (Gythio) - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
724 zł (525 zł - 1,64 tys. zł)
30% mniej niż w Polsce
internet
119 zł (104 zł - 145 zł)
76% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
246 zł (109 zł - 350 zł)
24% mniej niż w Polsce
chleb
5,2 zł (2,7 zł - 6,7 zł)
2.6% więcej niż w Polsce
ser
53 zł (32 zł - 65 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
ryż
9,5 zł (3,8 zł - 11,8 zł)
68% więcej niż w Polsce
pomidory
10,1 zł (1,3 zł - 13 zł)
8.2% mniej niż w Polsce
banany
9,5 zł (5,8 zł - 13,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
wino
27 zł (19,7 zł - 35 zł)
5.1% więcej niż w Polsce
tania restauracja
44 zł (39 zł - 87 zł)
9.3% więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
131 zł (131 zł - 284 zł)
31% mniej niż w Polsce
lokalne piwo
13,1 zł (8,7 zł - 22 zł)
13% mniej niż w Polsce
piwo z importu
12 zł (10,9 zł - 31 zł)
20% mniej niż w Polsce
kawa
12,6 zł (8,2 zł - 21 zł)
12% mniej niż w Polsce
butelka wody
2,4 zł (2,4 zł - 2,4 zł)
68% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
27 zł (19,4 zł - 34 zł)
24% mniej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
7,1 zł (4,7 zł - 16,6 zł)
14% mniej niż w Polsce
ceny jedzenia w Githio (Gythio)
- Mleko 1 litr 6,5 zł (1,5 €)
- Chleb pół kilo 5,2 zł (1,2 €)
- Jaja 12 sztuk 15,4 zł (3,5 €)
- Kilo sera 53 zł (12,2 €)
- Woda butelka półtora litra 4,6 zł (1 €)
- Butelka wina (średnia półka) 27 zł (6,3 €)
- Lokalne piwo (pół litra) 9,3 zł (2,1 €)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,5 zł (2,9 €)
- Paczka papierosów (Marlboro) 23 zł (5,2 €)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 34 zł (7,7 €)
- Jabłka (1kg) 10 zł (2,3 €)
- Pomarańcze (1kg) 6,3 zł (1,5 €)
- Ziemniaki (1kg) 5,2 zł (1,2 €)
- Sałata (1 główka) 5 zł (1,1 €)
- Kilo białego ryżu 9,5 zł (2,2 €)
- Pomidory (1kg) 10,1 zł (2,3 €)
- Banany (1kg) 9,5 zł (2,2 €)
- Cebula (1kg) 5,7 zł (1,3 €)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 61 zł (14 €)
ceny w restauracjach w Githio (Gythio)
- Posiłek w taniej restauracji 44 zł (10 €)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 131 zł (30 €)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 27 zł (6,1 €)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 13,1 zł (3 €)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 12 zł (2,8 €)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,1 zł (1,6 €)
- Woda (0,33l butelka) 2,4 zł (0,55 €)
- Kawa cappuccino 12,6 zł (2,9 €)
koszty życia w Githio (Gythio)
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 392 zł (90 €)
- 1 para męskich skórzanych butów 374 zł (86 €)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,2 tys. zł (22,2 tys. €)
- Benzyna (1 litr) 8,2 zł (1,9 €)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 129 tys. zł (29,5 tys. €)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 724 zł (166 €)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,74 tys. zł (398 €)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 119 zł (27 €)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 82 zł (18,8 €)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 34,8 tys. zł (7,97 tys. €)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.3%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 19,7 zł (4,5 €)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 13,1 zł (3 €)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 44 zł (10 €)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 246 zł (56 €)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 118 zł (27 €)
koszty rozrywki w Githio (Gythio)
- Kino pojedynczy bilet 42 zł (9,6 €)
Jak różnią się ceny w regionach oraz miastach w Grecji? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Grecji? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Grecji
Ceny
Ceny McDonald's w Grecji
Ceny KFC w Grecji
Koszty utrzymania w Grecji: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Grecji z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Ceny w poszczególnych regionach w Grecji
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.