Koszty życia w Veria (Grecji) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Veria
Ile kosztuje życie w Veria? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 57 zł (44 zł - 74 zł)
- Zestaw fast food
- 30 zł (27 zł - 34 zł)
- Cappuccino
- 15,9 zł (9,2 zł - 23 zł)
- Bochenek chleba
- 4,5 zł (4,5 zł - 8 zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 836 zł (787 zł - 1,75 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Veria? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Veria.
Atrakcje i bilety: Grecja
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Veria - jakie są ceny w supermarketach?
Veria - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce?
Veria - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Veria:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)
Waluta w Grecji: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,29 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,9 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,7 złotego.
Sumarycznie ceny nie różnią się znacznie w Veria od tego, co jest w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 15%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 7.9%. A koszt życia w Veria jest mniejszy niż w Polsce o około 20%. A jak wygladają ceny rozrywki? Ile wydamy na sport? Okazuje się że wydamy mniej niż w Polsce o 16%.
Czy hotele są drogie w Veria? Ile zapłacimy za pokój w Veria?
Średnia cena noclegu w Veria wynosi 278 zł (64 €). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 258 zł (59 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Veria za mniej więcej 341 zł (78 €)
Noclegi: Grecja
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Veria? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Veria? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Veria, takich jak: jaja, wino, sałata, piwo lub banany (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Veria? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Veria? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Veria? Czy jedzenie na mieście w Veria jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 57 złotych.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 30 złotych.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 208 złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Veria, m.in: jaja, wino, sałata, piwo lub banany
A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Veria będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Albanii, Macedonii, Bułgarii, Serbii i Bośni I Hercegowinie.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Grecja
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Grecja Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Veria - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
836 zł (787 zł - 1,75 tys. zł)
19% mniej niż w Polsce
internet
125 zł (104 zł - 166 zł)
84% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
350 zł (87 zł - 525 zł)
8.7% więcej niż w Polsce
zarobki średnio
3,62 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce
chleb
4,5 zł (4,5 zł - 8 zł)
12% mniej niż w Polsce
ser
50 zł (30 zł - 60 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
ryż
8,9 zł (5,7 zł - 19 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
pomidory
8 zł (6,5 zł - 10,8 zł)
28% mniej niż w Polsce
banany
7,6 zł (7,1 zł - 8,9 zł)
18% więcej niż w Polsce
wino
26 zł (22 zł - 66 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce
tania restauracja
57 zł (44 zł - 74 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
208 zł (175 zł - 219 zł)
9.3% więcej niż w Polsce
lokalne piwo
13,1 zł (10,9 zł - 22 zł)
13% mniej niż w Polsce
piwo z importu
17,5 zł (13,1 zł - 26 zł)
17% więcej niż w Polsce
kawa
15,9 zł (9,2 zł - 23 zł)
12% więcej niż w Polsce
butelka wody
2,4 zł (2,4 zł - 2,4 zł)
68% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
30 zł (27 zł - 34 zł)
13% mniej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
6,9 zł (4,7 zł - 9,5 zł)
17% mniej niż w Polsce
ceny jedzenia w Veria
- Mleko 1 litr 5,2 zł (1,2 €)
- Chleb pół kilo 4,5 zł (1 €)
- Jaja 12 sztuk 12,6 zł (2,9 €)
- Kilo sera 50 zł (11,4 €)
- Woda butelka półtora litra 1,8 zł (0,4 €)
- Butelka wina (średnia półka) 26 zł (6 €)
- Lokalne piwo (pół litra) 4,7 zł (1,1 €)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 5,6 zł (1,3 €)
- Paczka papierosów (Marlboro) 21 zł (4,7 €)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 37 zł (8,4 €)
- Jabłka (1kg) 8,3 zł (1,9 €)
- Pomarańcze (1kg) 4,2 zł (0,95 €)
- Ziemniaki (1kg) 3,9 zł (0,89 €)
- Sałata (1 główka) 4 zł (0,91 €)
- Kilo białego ryżu 8,9 zł (2 €)
- Pomidory (1kg) 8 zł (1,8 €)
- Banany (1kg) 7,6 zł (1,7 €)
- Cebula (1kg) 4,6 zł (1,1 €)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (12,7 €)
ceny w restauracjach w Veria
- Posiłek w taniej restauracji 57 zł (13 €)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 208 zł (48 €)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 30 zł (6,9 €)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 13,1 zł (3 €)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 17,5 zł (4 €)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,9 zł (1,6 €)
- Woda (0,33l butelka) 2,4 zł (0,55 €)
- Kawa cappuccino 15,9 zł (3,6 €)
koszty życia w Veria
- Bilet w jedną stronę (lokalny) 2,6 zł (0,6 €)
- Karnet miesięczny (standardowa cena) 122 zł (28 €)
- Benzyna (1 litr) 8,2 zł (1,9 €)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 108 tys. zł (24,7 tys. €)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 836 zł (191 €)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 125 zł (29 €)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 93 zł (21 €)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 350 zł (80 €)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 155 zł (35 €)
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 355 zł (81 €)
- 1 para męskich skórzanych butów 345 zł (79 €)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 83,9 tys. zł (19,2 tys. €)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko NaN zł (NaN €)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 21,8 tys. zł (4,99 tys. €)
- Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 3,62 tys. zł (829 €)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.4%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 15,3 zł (3,5 €)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 4,4 zł (1 €)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 44 zł (10 €)
koszty rozrywki w Veria
- Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 135 zł (31 €)
- Wynajem kortu tenisowego (1 godzina w weekend) 63 zł (14,5 €)
- Kino pojedynczy bilet 37 zł (8,5 €)
Jak różnią się ceny w regionach oraz miastach w Grecji? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Grecji? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Grecji
Ceny
Ceny McDonald's w Grecji
Ceny KFC w Grecji
Koszty utrzymania w Grecji: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Grecji z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Ceny w poszczególnych regionach w Grecji
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.