Ceny w Aunglan

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Aunglan? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Aunglan.

Aunglan - jakie są ceny w supermarketach? Aunglan - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Aunglan - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Aunglan: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta w Birmie: kiat birmański (MMK). Za 10 złotych dostaniesz 5,61 tysiąca kiatów birmańskich. Za 100 złotych dostaniesz 56,1 tysiąca kiatów birmańskich. A w drugę stronę: Za 100 kiatów birmańskich dostaniesz 0,178 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Aunglan? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Aunglan? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Aunglan, takich jak: mleko (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Aunglan? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Aunglan? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Aunglan? Czy jedzenie na mieście w Aunglan jest droższe niż w Polsce?


Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Aunglan, m.in: mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Aunglan będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Bangladeszu, Bhutanie, Tajlandii, laoPDR i Nepalu.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Aunglan

Aunglan - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

ceny jedzenia w Aunglan

  1. Mleko 1 litr 10,4 zł (2,6 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Birmie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Birmie

Ceny: Rangun   Mulmejn   Mandalaj   Pagan   Bogale   Aunglan   Amarapura   Insein  

Koszty utrzymania w Birmie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Birmie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: