Ceny w Bogale

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bogale? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bogale.

Bogale zmiany cen hikersbay.com
Bogale Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Bogale - ile zapłacimy w marketach? Bogale - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Bogale - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Bogale: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 23 godziny temu)

Waluta w Birmie: kiat birmański (MMK). Za 10 złotych dostaniesz 5,61 tysiąca kiatów birmańskich. Za 100 złotych dostaniesz 56,1 tysiąca kiatów birmańskich. A w drugę stronę: Za 100 kiatów birmańskich dostaniesz 0,178 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Bogale? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bogale? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Bogale, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bogale? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bogale? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bogale? Czy jedzenie na mieście w Bogale jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 3,9 złotego. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 15,7 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 2 złote.


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Bogale w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Bangladeszu, Bhutanie, Tajlandii, laoPDR i Nepalu.

Bogale - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena tania restauracja 3,9 zł

tania restauracja

3,9 zł
89% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 7,9 zł

lokalne piwo

7,9 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 7,9 zł

kawa

7,9 zł
39% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 1,2 zł

butelka wody

1,2 zł
80% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 2 zł

cola pepsi sprite mirinda

2 zł
73% mniej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Bogale

  1. Posiłek w taniej restauracji 3,9 zł (1 USD)
  2. Kawa cappuccino 7,9 zł (2 USD)
  3. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 7,9 zł (2 USD)
  4. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 11,8 zł (3 USD)
  5. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 2 zł (0,5 USD)
  6. Woda (0,33l butelka) 1,2 zł (0,3 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Birmie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Birmie

Ceny: Rangun   Mulmejn   Mandalaj   Pagan   Bogale   Aunglan   Amarapura   Insein  

Koszty utrzymania w Birmie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Birmie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

7,9 zł
39% mniej niż w Polsce