Ceny w Bagan

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bagan? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bagan.

Pagan zmiany cen hikersbay.com
Pagan Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Pagan - jakie są ceny w supermarketach? Pagan - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Pagan - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Bagan: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 23 godziny temu)

Waluta w Birmie: kiat birmański (MMK). Za 10 złotych dostaniesz 5,61 tysiąca kiatów birmańskich. Za 100 złotych dostaniesz 56,1 tysiąca kiatów birmańskich. A w drugę stronę: Za 100 kiatów birmańskich dostaniesz 0,178 złotego.


Czy hotele są drogie w Bagan? Ile zapłacimy za pokój w Bagan?

Średnia cena noclegu w Bagan wynosi 210 zł (53 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 123 zł (31 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 44 zł (11,3 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Bagan 138 zł (35 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 198 zł (50 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Bagan za mniej więcej 301 zł (77 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 440 zł (112 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Bagan? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bagan? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Bagan, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bagan? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bagan? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bagan? Czy jedzenie na mieście w Bagan jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 3,9 złotego. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 15,7 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,9 złotego.


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Bagan będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Bangladeszu, Bhutanie, Tajlandii, laoPDR i Nepalu.

Pagan - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena tania restauracja 3,9 zł

tania restauracja

3,9 zł
89% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 7,9 zł

lokalne piwo

7,9 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 7,9 zł

kawa

7,9 zł
39% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,9 zł

cola pepsi sprite mirinda

7,9 zł
7.8% więcej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Bagan

  1. Posiłek w taniej restauracji 3,9 zł (1 USD)
  2. Kawa cappuccino 7,9 zł (2 USD)
  3. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 7,9 zł (2 USD)
  4. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 7,9 zł (2 USD)
  5. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,9 zł (2 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Birmie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Birmie

Ceny: Rangun   Mulmejn   Mandalaj   Pagan   Bogale   Aunglan   Amarapura   Insein  

Koszty utrzymania w Birmie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Birmie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

tania restauracja

3,9 zł
89% mniej niż w Polsce