Ceny Mięso Polska sierpień 2025

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2025

Co można kupić w supermarketach Polsce? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Polsce. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Zobacz też: ceny jedzenia   ceny w restauracjach   koszty życia   koszty rozrywki   Ceny w McDonaldzie  

Polska Ceny Mięso

  1. Filet z kaczki z sosem z kwaśnej zupy żytniej. vol. gotowy. Cena 480 g w opakowaniu.: 19 zł (Filet z kaczki z sosem żura. wol. gotow. 480 g cena za opak.)
  2. Mięso z ud kurczaka 500 g cena za opakowanie.: 7,1 zł (Mięso z uda kurczaka 500 g cena za opak.)
  3. Kacze nogi z żurawiną powoli gotowane 500 g cena za opakowanie.: 15,2 zł (Nogi kaczki z żurawiną wolno gotowane 500 g cena za opak.)
  4. Polędwica z kurczaka 400 g cena za opakowanie.: 8,6 zł (Polędwiczki z kurczaka 400 g cena za opak.)
  5. Skrzydełka z kurczaka, paczka. ok. 0,5 kg, 8,56 kg: 4,3 zł (Skrzydełka z kurczaka, opak. ok. 0,5 kg, 8,56 kg)
  6. Ćwiartka świeżego kurczaka, opakowanie ok. 0,6 kg, 6,66 kg: 4 zł (Świeża ćwiartka z kurczaka, opak ok. 0,6 kg, 6,66 kg)
  7. Świeże podudzia z kurczaka, z powrotem. ok. 0,5 kg, 9,51 kg: 4,8 zł (Świeże podudzie z kurczaka, opak. ok. 0,5 kg, 9,51 kg)
  8. Świeże udko z kurczaka, opakowanie ok. 0,5 kg, 9,51 kg: 4,8 zł (Świeże udo z kurczaka, opak ok. 0,5 kg, 9,51 kg)
  9. Sznycel z kurczaka, 300 g: 7,6 zł
  10. Sznycel z piersi indyka; opakowanie ok. 0,5 kg, 26,18 kg: 13,1 zł (Sznycle z fileta piersi indyka; opak ok. 0,5 kg, 26,18 kg)
  11. Tusza kurczaka bez podrobów porcja ok. 1,8 kg, 7,61 kg: 13,7 zł (Tuszka z kurczaka bez podrobów porcja ok. 1,8 kg, 7,61 kg)
  12. Zestaw bulionu z indyka, opakowanie ok. 0,75 kg, 7,61 kg: 5,7 zł (Zestaw rosołowy z indyka, opak ok. 0,75 kg, 7,61 kg)
  13. Morliny Baleron, ok. 300 g, 28,40 kg: 8,5 zł (Baleron Morliny, ok. 300 g, 28,40 kg)
  14. Golonka Powoli gotowana, 1 opakowanie, cena za 1 kg, 20,86 kg: 21 zł (Golonka wieprzowa Wolno gotowane, 1 opak, cena za 1 kg, 20,86 kg)
  15. Mięso z karkówki wp. b k kotlety 560 g cena za opakowanie.: 12,4 zł (Mięso karkówka wp. b k kotlety 560 g cena za opak.)
  16. Opakowanie polędwicy wieprzowej ok. 0,5 kg, 25,70 kg: 12,8 zł (Mieso polędwiczka wieprzowa opak ok. 0,5 kg, 25,70 kg)
  17. Schab b k, kotlety schabowe 360 g cena za opakowanie.: 8,1 zł (Schab b k, kotlety wieprzowe 360 g cena za opak.)
  18. Żeberka BBQ wolno gotowane, pakuj ok. 0,75 kg, 23,70 kg: 17,8 zł (Żeberka BBQ wolno gotowane, opak ok. 0,75 kg, 23,70 kg)
  19. Mięso wołowe do gulaszu Land of Meats, 500 g: 17,1 zł (Mięso wołowe na gulasz Kraina Mięs, 500 g)
  20. Porcja bulionu wołowego Land of Meats, opak. ok. 0,5 kg, 18,90 kg: 9,4 zł (Porcja rosołowa wołowa Kraina Mięs, opak. ok. 0,5 kg, 18,90 kg)
  21. Indyk ze śliwką Wolno gotowany, 500 g: 9,5 zł (Indyk ze śliwką Wolno gotowane, 500 g)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Polsce.

Produkty Vege

  1. goVege Curry w stylu indyjskim, 380 g: 6,2 zł
  2. Plastry warzyw o smaku goVege Gouda, 125 g: 4,7 zł (goVege Plastry roślinne o smaku goudy, 125 g)
  3. goVege Plastry warzyw pomidorowo-bazyliowe, 125 g: 4,7 zł (goVege Plastry roślinne pomidor-bazylia, 125 g)
  4. GoVege Tofu marynowane słodkie chili, 180 g: 4,5 zł (GoVege Tofu marynowane sweet chilli, 180 g)

ceny Produkty Vege (10) >>

Powrót do listy kategorii

Jogurty, desery i napoje mleczne

  1. Kanapka z mlekiem Kinder Pingui, 30 g: 1,9 zł (Mleczna kanapka Kinder Pingui, 30 g)
  2. Muller Milch Carmel Milk Drink Cookie 400 g: 2,7 zł (Napój Mleczny Muller Milch Carmel Cookie 400 g)
  3. Muller Milch Czekoladowy napój mleczny 400 g: 2,7 zł (Napój Mleczny Muller Milch Czekoladowy 400 g)
  4. Muller Milch Ciemna Czekolada Pomarańczowy 400 g: 2,7 zł (Napój Mleczny Muller Milch Dark Chocolate Orange 400 g)

ceny Jogurty, desery i napoje mleczne (160) >>

Powrót do listy kategorii

Napoje warzywne

  1. Alpro, napój migdałowy 1l: 9,5 zł (Alpro, napój almond 1l)
  2. Alpro Napój kokosowy, 1l: 9,5 zł (Napój Alpro Kokos, 1l)
  3. Napój kokosowo-ryżowy Vitanella Go Vege, 1 l: 6,7 zł
  4. Niesłodzony napój migdałowy Alpro, 1l: 9,5 zł (Napój migdałowy niesłodzony Alpro, 1l)

ceny Napoje warzywne (15) >>

Powrót do listy kategorii

Włoski

  1. Pizza 4 bezglutenowy i bezlaktozowy Ser Donatello, 410 g: 12,4 zł (Pizza 4 sery bezglutenowa i bez laktozy Donatello, 410 g)
  2. Pizza 4 sery donatello, 390 g: 9,3 zł (Pizza 4 sery Donatello, 390 g)
  3. Pizza Capriciosa Donatello, 400 g: 9,3 zł
  4. Pizza Family Kurczak i Pieczarki Donatello, 600 g: 12,4 zł (Pizza Rodzinna kurczak i pieczarki Donatello, 600 g)

ceny Włoski (26) >>

Powrót do listy kategorii

Napoje bezalkoholowe

  1. Napój bezalkoholowy truskawkowy Piccolo, 750 ml: 9,5 zł (Napój bezalkoholowy truskawka Piccolo, 750 ml)
  2. Napój bezalkoholowy Somersby Pear 0,0%, 400 ml: 4,5 zł (Napój piwny bezalkoholowy Somersby Pear 0,0%, 400 ml)
  3. Piwo bezalkoholowe Lech Free lager, 330 ml: 3 zł
  4. Piwo bezalkoholowe Lech Free limonka z miętą, 330 ml: 3 zł

ceny Napoje bezalkoholowe (11) >>

Powrót do listy kategorii

Do smażenia i pieczenia

  1. Ciasto francuskie XL Smaczne, 300 g: 3,1 zł (Ciasto francuskie XL Smakowite, 300 g)
  2. Galaretka z wina truskawkowego, 71g: 1,8 zł (Galaretka Winiary truskawkowa, 71g)
  3. Żelatyna Dr.Oetker, 20 g: 2,5 zł
  4. Dr. Oetker proszek do pieczenia, 30 g: 0,69 zł (Proszek do pieczenia Dr. Oetker, 30 g)

ceny Do smażenia i pieczenia (29) >>

Powrót do listy kategorii

Pielęgnacja jamy ustnej

  1. Aquafresh Kids Pasta 3-5 lat: 7,8 zł (Pasta Aquafresh Kids 3-5 lat)
  2. Aquafresh Pasta dziecięca 6-8 lat: 7,8 zł (Pasta Aquafresh Kids 6-8 lat)
  3. Pasta blend-a-med Complete 3D White, 75 ml: 4,5 zł
  4. Pasta do zębów Colgate Advanced White Charcoal, 100 ml: 8 zł

ceny Pielęgnacja jamy ustnej (50) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław