Ceny Owoc Polska sierpień 2025

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2025

Co można kupić w supermarketach Polsce? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Polsce. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Zobacz też: ceny jedzenia   ceny w restauracjach   koszty życia   koszty rozrywki   Ceny w McDonaldzie  

Polska Ceny Owoc

  1. Ananas w całości, 1 szt. ok. 1,5 kg, 4,75 kg: 7,1 zł (Ananas cały, 1 szt. ok. 1,5 kg, 4,75 kg)
  2. Awokado, 1 szt. ok. 280 g, 12,49 kg: 3,5 zł
  3. Jagoda 125 g Opakowanie.: 5,7 zł (Borówka Amerykańska 125 g Opak.)
  4. Jagoda 300 g Opakowanie.: 14,3 zł (Borówka Amerykańska 300 g Opak.)
  5. Cytryna 500 g: 4,6 zł
  6. Cytryna, 1 szt. ok. 150 g, 7,61 kg: 1,1 zł
  7. Grejpfrutowy róż, zestaw 1 ok. 350 g, 6,66 kg: 2,3 zł (Grapefruit Różowy, 1 szt. ok. 350 g, 6,66 kg)
  8. Konferencja Gruszka, 1 szt. ok. 250 g, 6,66 kg: 1,7 zł (Gruszka Konferencja, 1 szt. ok. 250 g, 6,66 kg)
  9. Gruszka Łukaszówka, 1 szt. ok. 250 g, 5,70 kg: 1,4 zł (Gruszka Lukasówka, 1 szt. ok. 250 g, 5,70 kg)
  10. Gruszka, paczka. 1 kg: 4,7 zł (Gruszka, opak. 1 kg)
  11. Jabłka, opakowanie. 1,5 kg: 4,3 zł (Jabłka, opak. 1,5 kg)
  12. Jabłko złote pyszne, 1 szt. ok. 200 g, 3,80 kg: 0,76 zł (Jabłko golden delicious, 1 szt. ok. 200 g, 3,80 kg)
  13. Polskie jabłko Eliza, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł (Jabłko polskie Eliza, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
  14. Jabłko Polska Gala, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł (Jabłko Polskie gala, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
  15. Jabłko polskie Jonagold, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł (Jabłko Polskie Jonagold, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
  16. Polskie jabłko kulinarne ok. 200 g, 3,80 kg: 0,76 zł (Jabłko Polskie kulinarne ok. 200 g, 3,80 kg)
  17. Jabłko polski ligol, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł (Jabłko Polskie ligol, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
  18. Polskie jabłko pinova, 1 szt. ok. 200 g, 3,80 kg: 0,76 zł (Jabłko polskie pinova, 1 szt. ok. 200 g, 3,80 kg)
  19. Polskie zielone jabłko, 1 szt. ok. 200 g, 3,80 kg: 0,76 zł (Jabłko polskie zielone, 1 szt. ok. 200 g, 3,80 kg)
  20. Kiwi, 1 szt. ok. 100 g, 14,28 kg: 1,4 zł
  21. Wapno, 1 szt. ok. 80 g, 17,13 kg: 1,4 zł (Limonka, 1 szt. ok. 80 g, 17,13 kg)
  22. Malina 125 g Opakowanie.: 7,6 zł (Malina 125 g Opak.)
  23. Mandaryński, 1 szt. ok. 80 g, 5,49 kg: 0,44 zł (Mandarynka, 1 szt. ok. 80 g, 5,49 kg)
  24. Mandaryński, pakuj. 1 kg: 6,7 zł (Mandarynka, opak. 1 kg)
  25. Mango dojrzałe premium, 1 szt. ok. 0,5 kg, 16,18 kg: 8,1 zł
  26. Melon Żółty, 1 szt. ok. 2 kg, 6,66 kg: 13,3 zł
  27. Nektarynka, 1 szt. ok. 150 g, 19,04 kg: 2,9 zł
  28. Pomarańcze deserowe, zestaw 1 ok. 250 g, 5,70 kg: 1,4 zł (Pomarańcze Deserowe, 1 szt. ok. 250 g, 5,70 kg)
  29. Śliwka, 1 szt. ok. 100 g, 9,51 kg: 0,95 zł
  30. Truskawki, opak. 250 g: 4,8 zł
  31. Lekkie winogrona bez pestek, 0,5 kg, 17,13 kg: 8,6 zł (Winogrono Jasne Bezpestkowe, 0,5 kg, 17,13 kg)
  32. Różowe winogrono, 0,5 kg, 9,99 kg: 5 zł (Winogrono Różowe, 0,5 kg, 9,99 kg)
  33. Hass awokado, zestaw 1 ok. 250 g, 26,66 kg: 6,7 zł (Awokado Hass, 1 szt. ok. 250 g, 26,66 kg)
  34. Jabłko Mistrz Polski, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł (Jabłko Polskie szampion, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Polsce.

Tłuszcze

  1. Masło ekstra bez laktozy Milk Valley, 200 g: 6,7 zł (Masło Ekstra bez laktozy Mleczna Dolina, 200 g)
  2. Extra Milk Valley Butter, 200 g: 5,7 zł (Masło Ekstra Mleczna Dolina, 200 g)
  3. Masło Polskie Mlekovita Extra, 200 g: 6,7 zł (Masło ekstra Polskie Mlekovita, 200 g)
  4. Masło Ekstra w filiżance Mleczna Dolina, 200 g: 6,7 zł (Masło Ekstra w kubku Mleczna Dolina, 200 g)

ceny Tłuszcze (15) >>

Powrót do listy kategorii

Włoski

  1. Pizza 4 bezglutenowy i bezlaktozowy Ser Donatello, 410 g: 12,4 zł (Pizza 4 sery bezglutenowa i bez laktozy Donatello, 410 g)
  2. Pizza 4 sery donatello, 390 g: 9,3 zł (Pizza 4 sery Donatello, 390 g)
  3. Pizza Capriciosa Donatello, 400 g: 9,3 zł
  4. Pizza Family Kurczak i Pieczarki Donatello, 600 g: 12,4 zł (Pizza Rodzinna kurczak i pieczarki Donatello, 600 g)

ceny Włoski (26) >>

Powrót do listy kategorii

Ciasta

  1. Babka słodka kraina cytryny 400 g: 5,4 zł (Babka Słodka Kraina Cytrynowa 400 g)
  2. Babka słodka ziemia, 400 g:: 5,4 zł (Babka Słodka Kraina, 400 g:)
  3. Ciasto brownie ze słonym karmelem i orzeszkami ziemnymi, 350 g: 11,4 zł (Ciasto Brownie ze słonym karmelem i orzechami arachidowymi, 350 g)
  4. Ciasto Graciella kakao Sweet Land, 400g: 4,7 zł (Ciasto Graciella kakaowa Słodka Kraina, 400g)

ceny Ciasta (15) >>

Powrót do listy kategorii

Herbata

  1. Herbata angielska - herbata ahmad czarna, 100 torebek:: 19 zł (English Tea - Herbata czarna Ahmad Tea, 100 torebek:)
  2. Lipton ekspresowa czarna herbata, 100 torebek: 13 zł (Herbata czarna ekspresowa Lipton, 100 torebek)
  3. Lipton ekspresowa czarna herbata, 92 torebki: 15 zł (Herbata czarna ekspresowa Lipton, 92 torebki)
  4. Biała Minutka czarna herbata, 100 torebek: 4 zł (Herbata czarna Minutka, 100 torebek)

ceny Herbata (65) >>

Powrót do listy kategorii

Owoce i warzywa

  1. Warzywa na patelnię Hortex, 450 g: 5,2 zł
  2. Warzywa na patelnię hortex, 450 g: z włoską przyprawą: 5,2 zł (Warzywa na patelnię Hortex, 450 g: z przyprawą włoską)
  3. Warzywa na patelnię lato Mroźna kraina, 700 g: 6,7 zł (Warzywa na patelnię letnie Mroźna Kraina, 700 g)
  4. Warzywa na patelnię Frosty Land, 450 g: azjatyckie: 4,7 zł (Warzywa na patelnię Mroźna Kraina, 450 g: po azjatycku)

ceny Owoce i warzywa (33) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław