Ceny Wafle i wafle Polska maj 2025

Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2025

Co można kupić w supermarketach Polsce? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Polsce. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Zobacz też: ceny jedzenia   ceny w restauracjach   koszty życia   koszty rozrywki   Ceny w McDonaldzie  

Polska Ceny Wafle i wafle

  1. Tasso Family Wafle Waflowe, 225 g: 3,8 zł (Familijne wafle Gofrowe Tasso, 225 g)
  2. Tasso Family Waffle Wafle, 225 g: czekolada: 3,8 zł (Familijne wafle Gofrowe Tasso, 225 g: czekoladowe)
  3. Tubki waflowe z kremem orzechowym Cukiernia Róża, 280g: 3,3 zł (Rurki waflowe z kremem arachidowym Cukiernia Róża, 280g)
  4. Tubki waflowe Zebra Confectionery Rose, 280g: 3,3 zł (Rurki waflowe Zebra Cukiernia Róża, 280g)
  5. Wafle do lodów słodkie Marletto, 12szt.: 3,3 zł (Wafelki do lodów słodkie Marletto, 12szt.)
  6. Wafle rodzinne o smaku kakaowym 450g: 5,7 zł (Wafle Familijne o smaku kakaowym 450g)
  7. Wafle rodzinne o smaku śmietankowym 450g: 5,7 zł (Wafle Familijne o smaku śmietankowym 450g)
  8. Wafle pryncypialne Patyczki, 200 g: 4,3 zł (Wafle PryncyPałki kokosowe Tasso, 200 g)
  9. Wafle Tubki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G: 3,3 zł (Wafle Rurki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G)
  10. Wafle Tubki Waniliowe Cukiernia Róża 280 g: 3,3 zł (Wafle Rurki Waniliowe Cukiernia Róża 280 g)
  11. Wafle ryżowe Jumbo Good Food, 145 g: ser: 3,5 zł
  12. Tasso Wafle kakaowe: 4,3 zł (Wafle Tasso Kakaowe)
  13. Tasso Wafers Wafers: 4,3 zł (Wafle Tasso Orzechowe)
  14. Karty Kinder 76.8g: 5,2 zł (Kinder Cards 76,8g)
  15. Wegański majonez sałatkowy GoVege, 280 g: 3,1 zł (Majonez sałatkowy wegański GoVege, 280 g)
  16. Zasady wafli kakaowychPałki, 235 g: 4,3 zł (Wafelki kakaowe PryncyPałki, 235 g)
  17. Wafle kakaowe w czekoladzie Tasso, 600g: 9,5 zł (Wafelki kakaowe w czekoladzie Tasso, 600g)
  18. Wafle w czekoladzie Tasso, 600g: 9,5 zł (Wafelki orzechowe w czekoladzie Tasso, 600g)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Polsce.

Produkty w puszkach

  1. Buraki tarte Nasza Spiżarnia, 500g 400 g: 1,9 zł (Buraczki tarte Nasza Spiżarnia, 500g 400 g)
  2. Ciecierzyca w puszkach Gourmês, 540 g 400 g: 3,3 zł (Ciecierzyca konserwowa Gourmês, 540 g 400 g)
  3. Fasola biała Nasza Spiżarnia, 400 g 240 g: 2,1 zł
  4. Fasola czerwona Nasza Spiżarnia, 400 240 g: 2,1 zł

ceny Produkty w puszkach (89) >>

Powrót do listy kategorii

Produkty do kąpieli

  1. Mydło Bambino Family, ml: 22 zł (Mydło Bambino Rodzina, ml)
  2. Balsam do kąpieli Be Beauty Care, 1,3 l: 6 zł (Płyn do kąpieli Be Beauty Care, 1,3 l)
  3. Bebeauty Orchid Płyn do kąpieli 1,3L: 6 zł (Płyn Do Kąpieli Bebeauty Orchidea 1,3L)
  4. Luxia Siemię lniane i mleko ryżowe, 1 l: 8 zł (Płyn do kąpieli Luksja Linseed& Rice milk, 1 l)

ceny Produkty do kąpieli (54) >>

Powrót do listy kategorii

Żywność dla niemowląt

  1. Mleko Bebilon dla dzieci 1 700g: 40 zł
  2. Mleko dla niemowląt Bebiko 1, 350g: 14,7 zł (Mleko dla dzieci Bebiko 1, 350g)
  3. Mleko dla niemowląt Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g: 36 zł (Mleko dla dzieci Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g)
  4. Mleko dla niemowląt Nestle Nan OptiPro 1, 2x400g: 41 zł (Mleko dla dzieci Nestle Nan OptiPro 1, 2x400g)

ceny Żywność dla niemowląt (185) >>

Powrót do listy kategorii

Koty

  1. Karma dla kotów Kitty kremowa przekąska, 7x15 g: 5 zł (Karma dla kota Kitty kremowa przekąska, 7x15 g)
  2. Karma dla kotów snaki Dreamies, 60 g: z kurczakiem: 3,9 zł (Karma dla kota snaki Dreamies, 60 g: z kurczakiem)
  3. Karma dla kotów Snaki Dreamies, 60 g: z serem: 3,9 zł (Karma dla kota snaki Dreamies, 60 g: z serem)
  4. Przekąski dla kota Kitty, 8x5 g: z łososiem i pstrągiem: 4 zł (Snacki dla kota Kitty, 8x5 g: z łososiem i pstrągiem)

ceny Koty (59) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław