Ceny Tłuszcze Warszawa sierpień 2025

Co można kupić w supermarketach Warszawie? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Warszawie. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Tłuszcze

  1. Masło ekstra bez laktozy Milk Valley, 200 g: 6,7 zł (Masło Ekstra bez laktozy Mleczna Dolina, 200 g)
  2. Extra Milk Valley Butter, 200 g: 5,7 zł (Masło Ekstra Mleczna Dolina, 200 g)
  3. Masło Polskie Mlekovita Extra, 200 g: 6,7 zł (Masło ekstra Polskie Mlekovita, 200 g)
  4. Masło Ekstra w filiżance Mleczna Dolina, 200 g: 6,7 zł (Masło Ekstra w kubku Mleczna Dolina, 200 g)
  5. Irlandzka Dolina Maślanki, 200 g: 6,1 zł (Masło Irlandzkie Mleczna Dolina, 200 g)
  6. Masło klarowane Milk Valley, 500 g: 21 zł (Masło klarowane Mleczna Dolina, 500 g)
  7. Paszęcki mix, 200 g: 2,6 zł (Miks Pasłęcki, 200 g)
  8. Extra masło Milk Valley, 300 g: 8,6 zł (Osełkowe masło extra Mleczna Dolina, 300 g)
  9. Margaryna Delma Extra, 500 g: 4,3 zł
  10. Margaryna MR, 500 g: 5,2 zł
  11. Ramka margaryny Classic, 450 g: 6,7 zł (Margaryna Rama Classic, 450 g)
  12. Smaczna margaryna de Luxe, 450 g: 4,6 zł (Margaryna Smakowita de Luxe, 450 g)
  13. Margaryna do kostek Kasia, 250 g: 3,3 zł (Margaryna w kostce Kasia, 250 g)
  14. Tłuszcz do smarowania Flora Original, 500 g: 7,6 zł
  15. Tłuszcz do smarowania Flora Pro Activ, 400 g: 14,3 zł

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Warszawie.

Kosmetyki i środki czystości

  1. Kapsułki do prania Vizir, 26szt: świeżość alpejska: 30 zł (Kapsułki do prania Vizir, 26szt: alpejska świeżość)
  2. Kapsułki do prania Vizir, 26szt: do kolorów: 30 zł
  3. Persil Power Caps do mycia 2X33szt: kolor: 42 zł (Persil Power Caps do prania 2X33szt: color)
  4. Persil Power Caps do mycia, 2x33g: aktywny żel: 42 zł (Persil Power Caps do prania, 2x33g: active gel)

ceny Kosmetyki i środki czystości (7) >>

Powrót do listy kategorii

Mleko, maślanka i śmietana

  1. Milk Go Bio 3,9%, 1 l: 4,7 zł (Mleko Go Bio 3,9%, 1 L)
  2. Szybkie mleko kakaowe Cao, 200 ml: 1,2 zł (Mleko kakaowe Quick Cao, 200 ml)
  3. Mleko Pełne w Proszku Siedlce 500g: 11,9 zł (Mleko Pełne W Proszku Siedlce 500G)
  4. Polskie mleko 3,2% Mlekovita, 1 l: 3 zł (Mleko polskie 3,2% Mlekovita, 1 l)

ceny Mleko, maślanka i śmietana (39) >>

Powrót do listy kategorii

Batony i wafle

  1. Pasek nagród, 57 g: 2,5 zł (Baton Bounty, 57 g)
  2. Kinder Bueno Bar 43 g: 2,7 zł (Baton Kinder Bueno 43 g)
  3. Kinder Country Bar, 23,5 g: 1,7 zł (Baton Kinder Country, 23,5 g)
  4. Baton Kit Kat chunky: 1,4 zł

ceny Batony i wafle (63) >>

Powrót do listy kategorii

Cukierki według wagi

  1. Cukierki czekoladowe Michałki z Hanka, ok. 200g, 19,90 kg: 4 zł (Cukierki czekoladowe Michałki z Hanki, ok. 200g, 19,90 kg)
  2. Cukierki Grześki, ok. 200g, 26,90 kg: 5,4 zł
  3. Cukierki Jamaica Vobro, ok. 200g, 21,90 kg: 4,4 zł (Cukierki Jamajka Vobro, ok. 200g, 21,90 kg)
  4. Cukierki Milky Splash, ok. 200g, 19,90 kg: 4 zł

ceny Cukierki według wagi (9) >>

Powrót do listy kategorii

Herbatniki i pierniki

  1. Bonitki, 200 g: deser: 2,6 zł (Bonitki, 200 g: deserowe)
  2. Ciasteczka biszkoptowe Parisian, 200 g: 2,8 zł (Ciasteczka Biszkopciki Paryskie, 200 g)
  3. Herbatniki Bonitki Kruche Kakao 300G: 3,5 zł (Ciastka Bonitki Kruche Kakaowe 300G)
  4. Herbatniki Bonitki Kruche Wiśniowe 300G: 3,5 zł (Ciastka Bonitki Kruche Wiśniowe 300G)

ceny Herbatniki i pierniki (51) >>

Powrót do listy kategorii

Wafle i wafle

  1. Tasso Family Wafle Waflowe, 225 g: 3,8 zł (Familijne wafle Gofrowe Tasso, 225 g)
  2. Tasso Family Waffle Wafle, 225 g: czekolada: 3,8 zł (Familijne wafle Gofrowe Tasso, 225 g: czekoladowe)
  3. Tubki waflowe z kremem orzechowym Cukiernia Róża, 280g: 3,3 zł (Rurki waflowe z kremem arachidowym Cukiernia Róża, 280g)
  4. Tubki waflowe Zebra Confectionery Rose, 280g: 3,3 zł (Rurki waflowe Zebra Cukiernia Róża, 280g)

ceny Wafle i wafle (18) >>

Powrót do listy kategorii

Produkty w proszku

  1. Dr. Oetker budyń, 40 g: czekolada: 0,94 zł (Budyń Dr. Oetker, 40 g: czekoladowy)
  2. Dr. Oetker budyń, 40 g: krem: 0,94 zł (Budyń Dr. Oetker, 40 g: śmietankowy)
  3. Dr. Oetker pudding, 40 g: wanilia: 0,94 zł (Budyń Dr. Oetker, 40 g: waniliowy)
  4. Słodki Budyń Moment 43 g 45 g: czekolada: 1,1 zł (Budyń Słodka Chwila 43 g 45 g: czekoladowy)

ceny Produkty w proszku (47) >>

Powrót do listy kategorii

Psy

  1. Karma dla psów Activ Pet, 2 kg:: 12 zł (Karma dla psa Activ Pet, 2 kg:)
  2. Karma dla psów bez dodatku zbóż Kurczak, Active Pet, 2kg: 16 zł (Karma dla psa bez dodatku zbóż Kurczak, Active Pet, 2kg)
  3. Karma dla psów Chappi, 2,7 kg: z drobiem: 15 zł (Karma dla psa Chappi, 2,7 kg: z drobiem)
  4. Karma dla psów Chappi, 2,7 kg: z wołowiną i drobiem: 15 zł (Karma dla psa Chappi, 2,7 kg: z wołowiną i drobiem)

ceny Psy (56) >>

Powrót do listy kategorii

Tabletki

  1. Białko WPC Czekolada paliwowa 4F, 30g: 5 zł (Białko WPC Fuel Czekolada 4F, 30g)
  2. Białko WPC Paliwo Mango 4F, 30g: 5 zł (Białko WPC Fuel Mango 4F, 30g)
  3. Białko WPC Paliwo Truskawkowe 4F, 30g: 5 zł (Białko WPC Fuel Truskawka 4F, 30g)
  4. Białko WPC o smaku kokosowo-migdałowym, 30 g: 5 zł (Białko WPC o smaku kokosowo - migdałowym, 30 g)

ceny Tabletki (5) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław