Ceny Zboża Warszawa
sierpień 2025
Co można kupić w supermarketach Warszawie? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Warszawie. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Zboża
-
Makaron Lubella Pióra, 400 g: 3,8 zł
-
Płatki Cini Minis, 300 g: 6,2 zł
-
Płatki gwiazd Miami, 250 g: z miodem i bananami: 4,7 zł
(Płatki gwiazdki Miami, 250 g: z miodem i bananami)
-
Płatki gwiazd Miami, 250 g: z miodem i truskawkami: 4,7 zł
(Płatki gwiazdki Miami, 250 g: z miodem i truskawkami)
-
Płatki kukurydziane Płatki kukurydziane Nestlé, 250 g: 3,6 zł
(Płatki kukurydziane Corn Flakes Nestlé, 250 g)
-
Płatki muszli Chocoszoki Miami, 250 g: 2,3 zł
(Płatki muszelki Chocoszoki Miami, 250 g)
-
Płatki Nesquik, 300g: 6,2 zł
-
Nestlé Cheerios 300g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé Cheerios 300g)
-
Płatki Chocapic Nestlé, 300g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé Chocapic, 300g)
-
Nestlé Ciasteczko Chrupiące płatki, 300g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé Cookie Crisp, 300g)
-
Płatki Nestlé Lion, 300g: 6,2 zł
-
Nestlé Nesquik ABC 275g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé Nesquik ABC 275g)
-
Nestlé Truskawkowy Minis, 250g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé Strawberry Minis, 250g)
-
Płatki nestlé: Cheerios Owies jabłkowo-cynamon, 210 g: 4,7 zł
(Płatki Nestlé: Cheerios Oats jabłko i cynamon, 210 g)
-
Płatki Nestlé: Cheerios Oats, 210 g: 4,7 zł
-
Płatki Nestlé: Płatki kukurydziane Choco, 250 g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé: Corn Flakes Choco, 250 g)
-
Płatki Nestlé: Płatki kukurydziane, 250 g: 4,7 zł
(Płatki Nestlé: Corn Flakes, 250 g)
-
Płatki owsiane Instant 400 g: 2,8 zł
(Płatki Owsiane Błyskawiczne 400 g)
-
Płatki owsiane Go Bio, 500 g: instant: 3,8 zł
(Płatki owsiane Go Bio, 500 g: błyskawiczne)
-
Płatki owsiane Go Bio, 500 g: górskie: 3,8 zł
-
Płatki owsiane górskie 500 g: 2,8 zł
(Płatki Owsiane Górskie 500 g)
-
Plony zbóż natury, 400 g: proso: 3,7 zł
(Płatki Plony Natury, 400 g: jaglane)
-
Zboża Plony natury, 400 g: orkisz: 3,7 zł
(Płatki Plony Natury, 400 g: orkiszowe)
-
Płatki Orito Miami Podusiaki 350 g: 4,7 zł
(Płatki Podusiaki Orito Miami 350 g)
-
Płatki pszenicy bananowej i ryżu Vitanella, 250 g:: 3,8 zł
(Płatki pszenno-ryżowe bananowe Vitanella, 250 g:)
-
Tropikalne płatki pszeniczno-ryżowe Vitanella, 250 g:: 3,8 zł
(Płatki pszenno-ryżowe tropikalne Vitanella, 250 g:)
-
Bananowy Chrupiący Vitanella 350G: 3,8 zł
(Crunchy Bananowe Vitanella 350G)
-
Chrupiące musli Vitanella classic z dodatkiem wiórków kokosowych, 350 g: 3,8 zł
(Crunchy musli Vitanella klasyczne z dodatkiem wiórków kokosowych, 350 g)
-
Vitanella Chrupki owocowe 350 g: 3,8 zł
(Crunchy Owocowe Vitanella 350 g)
-
Musli goBIO, 500 g: z czekoladą i orzechami: 9,5 zł
(Muesli goBIO, 500 g: z czekoladą i orzechami)
-
Musli goBIO, 500 g: z owocami: 9,5 zł
(Muesli goBIO, 500 g: z owocami)
-
Musli One Day More: Clear 400 g: 15 zł
(Musli One Day More: Pogodne 400 g)
-
Musli One Day More: Błonnik, 500 g: 15 zł
(Musli One Day More: Błonnikowe, 500 g)
-
Musli One Day More: Codziennie, 500 g: 15 zł
(Musli One Day More: Codzienne, 500 g)
-
Musli One Day More: Sylwetka 450 g: 15 zł
(Musli One Day More: Sylwetkowe 450 g)
-
Muesli Premium Ow Orz Mix Vitanella 420 g: 5,7 zł
(Musli Premium Ow Orz Mix Vitanella 420 g)
-
Granola 4 rodzaje orzechów, 500g: 7,6 zł
-
Granola Vitanella, 350 g: z żurawiną: 3,8 zł
-
Granola z mleczną i białą czekoladą, 500g: 7,6 zł
(Granola z czekolada mleczną i białą, 500g)
-
Owsianka białkowa Vitanella, 65 g: z czekoladą: 2,8 zł
(Owsianka proteinowa Vitanella, 65 g: z czekoladą)
-
Owsianka białkowa Vitanella, 65 g: z karmelem: 2,8 zł
(Owsianka proteinowa Vitanella, 65 g: z karmelem)
-
Owsianka białkowa Vitanella, 65 g: z żurawiną i chia: 2,8 zł
(Owsianka proteinowa Vitanella, 65 g: z żurawiną i chia)
-
Owsianka Vitanella Premium, 70 g: ananasowo-kokosowy: 3,3 zł
(Owsianka Vitanella Premium, 70 g: ananas-kokos)
-
Owsianka Vitanella Premium, 70 g: mango-truskawka: 3,3 zł
-
Owsianka Vitanella Premium, 70 g: orzechy-kakao: 3,3 zł
-
Owsianka Vitanella Premium, 70 g: śliwkowo-migdałowo-żurawinowa: 3,3 zł
(Owsianka Vitanella Premium, 70 g: śliwka-migdał-żurawina)
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Warszawie.
Wypieki
-
Grzanki do chleba Crostini, 80 g: cerali integrali: 3,8 zł
(Grzanki chlebowe Crostini, 80 g: cerali integrali)
-
Grzanki chlebowe Crostini, 80 g: gusto aglio: 3,8 zł
-
Grzanki chlebowe Crostini, 80 g: gusto mediteraneo: 3,8 zł
-
Melvit Pełnoziarnisty pieczywo chrupkie slim chleb ze słonecznikiem, sezamem i nasionami: 3,8 zł
(Melvit Pieczywo chrupkie razowe slim bread ze słonecznikiem, sezamem i siemieniem)
ceny Wypieki (41) >>
Powrót do listy kategorii
Lody
-
Lody Marletto Premium, 1 l: 11,4 zł
-
Lody Marletto Premium, 1 l: suszone owoce: 11,4 zł
(Lody Marletto Premium, 1 l: bakaliowe)
-
Lody Marletto Premium, 1 l: orzech włoski: 11,4 zł
-
Lody Marletto, 500 ml: makadamia z orzecha waniliowego: 10,5 zł
(Lody Marletto, 500 ml: wanilia orzech macadamia)
ceny Lody (28) >>
Powrót do listy kategorii
Mąka, ryż, cukier
-
Ryż Basmati Plony natury, 4x100 g: 3,4 zł
(Ryż basmati Plony Natury, 4x100 g)
-
Ryż biały długoziarniste Uprawy natury, 4x150 g: 2,8 zł
(Ryż biały długoziarnisty Plony Natury, 4x150 g)
-
Ryż biały o długim ziarnie, 1 kg: 3,5 zł
(Ryż biały długoziarnisty Supreme, 1 kg)
-
Ryż brązowy Plon natury ziarnisty długi, 4x100 g: 2,4 zł
(Ryż brązowy Plony Natury długoziarnisty, 4x100 g)
ceny Mąka, ryż, cukier (13) >>
Powrót do listy kategorii
Kasza
-
Kasza GoBIO, 500g: proso: 4,3 zł
(Kasza goBIO, 500g: jaglana)
-
Kasza bulgurOwaty Plony natury, 4x100 g: 3,8 zł
(Kasza bulgur Plony Natury, 4x100 g)
-
Kasza GoBIO, 300 g: kasza bulgur: 3,3 zł
(Kasza goBIO, 300 g: bulgur)
-
Kasza GoBIO, 300 g: kuskus: 3,3 zł
(Kasza goBIO, 300 g: kuskus)
ceny Kasza (14) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce
Ceny:
Białystok
Bielsko-biala
Bydgoszcz
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Lublin
Olsztyn
Poznań
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny pizzy w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny KFC w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław