Ceny Wędliny i kiełbasy Warszawa
sierpień 2025
Co można kupić w supermarketach Warszawie? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Warszawie. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Wędliny i kiełbasy
-
Kiełbasa krakowska warzona w plastrach Kraina Wędlin, 250 g: 7,6 zł
(Kiełbasa krakowska parzona w plastrach Kraina Wędlin, 250 g)
-
Kiełbasa Krakowska Sucha Kraina Wędlin, 100 g: 4,7 zł
-
Kiełbasa domowa, żywiec, pieczona, 150 g: 4,7 zł
(Kiełbasa swojska, żywiecka, pieczona, 150 g)
-
Żywiecka kiełbasa z indyka Kraina Wędlin, 90 g: 3,8 zł
(Kiełbasa Żywiecka z indyka Kraina Wędlin, 90 g)
-
Kiełbasa żywiecka z szynki Kraina Wędlin, 100 g: 3,6 zł
-
Tyrolskie mięso mielone, 270 g: 4,7 zł
(Mielonka Tyrolska Kraina Wędlin, 270 g)
-
Morliny Gotowana kura o smaku maślanym, 250 g: 7,6 zł
(Morliny Kura gotowana o smaku maślanym, 250 g)
-
Morliny Gotowana kura, 250 g: 7,6 zł
(Morliny Kura gotowana, 250 g)
-
Mostek wędzony wołowy, 80 g: 6,7 zł
(Mostek wołowy wędzony, 80 g)
-
Pierś pieczona Drobimex, 100 g: 3,3 zł
-
Polędwica z kurczaka w plasterkach Kraina Wędlin, 250 g: 7,6 zł
(Polędwica drobiowa w plastrach Kraina Wędlin, 250 g)
-
Polędwica Sadecka 100 g: 5,2 zł
(Polędwica Sądecka 100 g)
-
Polędwica Sopot Kraina Wędlin, 140 g: 5,7 zł
(Polędwica Sopocka Kraina Wędlin, 140 g)
-
Prosciutto cotto Gusto Bello, 100 g: 5,7 zł
-
Pieczona wołowina wędzona, 80 g: 6,7 zł
(Rostbef wołowy wędzony, 80 g)
-
Klasyczne salami Kraina Wędlin, 160 g: 5,2 zł
(Salami klasyczne Kraina Wędlin, 160 g)
-
Salami Kraina Wędlin Natura, 80 g: 3,8 zł
(Salami Kraina Wędlin Nature, 80 g)
-
Salami Ostródzkie Kraina Wędlin, 100 g: 4,7 zł
-
Salami pieprzowe Kraina Wędlin, 160 g: 5,2 zł
-
Salami w Sokołowie prysznic, 100 g: cebula: 5,7 zł
(Salami w obsypce Sokołów, 100 g: cebula)
-
Salami w Sokołowie prysznic, 100 g: nuss: 5,7 zł
(Salami w obsypce Sokołów, 100 g: nuss)
-
Schab wędzony Kraina Wędlin Nature, 100 g: 4,7 zł
-
Schab wędzony w plasterkach wiśni Kraina Wędlin, 250 g: 7,6 zł
(Schab wędzony na wiśniowo w plastrach Kraina Wędlin, 250 g)
-
Szynka delikatesowa drobimex z kurczaka, 100 g: 3,3 zł
(Szynka delikatesowa z kurcząt Drobimex, 100 g)
-
Szynka eksportowa w plastrach Krakusa, 120 g: 4,7 zł
(Szynka eksportowa w plastrach Krakus, 120 g)
-
Szynka konserwowa Kraina Wędlin, 200 g: 5,7 zł
-
Prosciutto Szynka GustoBello, 80 g: 6,7 zł
(Szynka Prosciutto GustoBello, 80 g)
-
Szynka Serrano El Toro Rojo, 80 g: 6,7 zł
-
Szynka wędzona Kraina Wędlin Nature, 100 g: 4,7 zł
-
Sadecka Szynka Wiejska 100 g: 5,2 zł
(Szynka Wiejska Sądecka 100 g)
-
Szynka z Beskidzkiej Wędzarni Kraina Wędlin, 150 g: 6,2 zł
(Szynka z beskidzkiej wędzarni Kraina Wędlin, 150 g)
-
Szynka z fileta z kurczaka pokrojona w plastry Kraina Wędlin, 100 g: 3,3 zł
(Szynka z fileta kurczaka w plastrach Kraina Wędlin, 100 g)
-
Szynka z indyka w cienkich plastrach Kraina Wędlin, 150 g: 4,7 zł
-
Szynka wędzona Kraina Wędlin, 250 g: 6,7 zł
(Szynka zawędzana Kraina Wędlin, 250 g)
-
Ćwiartka z kurczaka wędzonego, opakowanie ok. 600g, 9,40 kg: 5,6 zł
(Ćwiartka z kurczaka wędzona, opak ok. 600g, 9,40 kg)
-
Filet z kurczaka wędzonego, pak ok. 600g, 22,70 kg: 13,6 zł
(Filet wędzony z kurczaka, opak ok. 600g, 22,70 kg)
-
Indyk w galarecie Kraina Wędlin, ok. 400g, 15,90 kg: 6,4 zł
-
Kiełbasa Krakowska Kraina Wędlin, 400 g: 11,4 zł
-
Kiełbasa krakowska sucha Kraina Wędlin, 260 g: 8,6 zł
-
Kiełbasa Żywiec Smaczne wędliny: 14,1 zł
(Kiełbasa żywiecka Smaczne Wędliny)
-
Kiełbasa morliny rodzinna z warzywami, 200 g: 4,7 zł
(Morliny Wędlina rodzinna z warzywami, 200 g)
-
Rolada Kraina Wędlin, 300 g: z mozzarellą i pomidorami: 6,7 zł
-
Rolada Kraina Wędlin, 300 g: ze szpinakiem: 6,7 zł
-
Salceson wieprzowy Kraina Wędlin, 300 g: 6,2 zł
-
Schab wędzarniczy, opakowanie ok. 300g, 38,00 kg: 11,4 zł
(Schab z wędzarni, opak ok. 300g, 38,00 kg)
-
Szynka klasyczna Kraina Wędlin, cena za kg, 21,80 kg: 6,5 zł
-
Szynka od szwagra Krakusa, opak. ok. 700 g, 28,40 kg: 19,9 zł
(Szynka od Szwagra Krakus, opak. ok. 700 g, 28,40 kg)
-
Szynka ogonówka, opakowanie ok. 450g, 10,90 kg: 4,9 zł
(Szynka Ogonówka, opak ok. 450g, 10,90 kg)
-
Szynka śniadaniowa z indyka, 570 g: 6,7 zł
-
Szynka wędliniarska, opakowanie ok. 300g, 38,00 kg: 11,4 zł
(Szynka z Wędzarni, opak ok. 300g, 38,00 kg)
-
Kiełbasa suszona roślinna, 90g: 4,5 zł
(Wędlina roslinna podsuszana, 90g)
-
Frankfurterki wędzone Kraina Wędlin, 270 g: 7,6 zł
-
Parówki z szynki Kraina Wędlin Select, 320 g: 8,6 zł
(Frankfurterki z szynki Kraina Wędlin Select, 320 g)
-
Kiełbasa z białej szynki Kraina Wędlin Premium, 500 g: 9 zł
(Kiełbasa Biała z szynki Kraina Wędlin Premium, 500 g)
-
Kiełbasa Chorizo El Toro Rojo, 280 g:: 9,5 zł
-
Kiełbasa Fuet Extra El Toro Rojo, 160 g: 8,6 zł
-
Kiełbasa Morlin z piersi z kurczaka Morlina, 400 g: 7,6 zł
(Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka Morliny, 400 g)
-
Kiełbasa Morlin z szynki Morlin, 500 g: 8 zł
(Kiełbasa Morlińska z szynki Morliny, 500 g)
-
Kiełbasa myśliwska Kraina wędlin, 270 g: 9,2 zł
(Kiełbasa Myśliwska Kraina Wędlin, 270 g)
-
Kiełbasa podwawelska Krakus, 500 g: 14,3 zł
-
Kiełbasa Podwawelska, opakowanie ok. 500 g, 17,00 kg: 8,5 zł
(Kiełbasa Podwawelska, opak ok. 500 g, 17,00 kg)
-
Polska kiełbasa dojrzewająca Palcka Lenarcik, cena za kg, 38,00 kg: 38 zł
(Kiełbasa polska dojrzewająca Palcówka Lenarcik, cena za kg, 38,00 kg)
-
Kiełbasa regionalna, cena za kg, 9,40 kg: 9,4 zł
(Kiełbasa Regionalna, cena za kg, 9,40 kg)
-
Kiełbasa Śląska Kraina Wędlin, 550 g: 9,5 zł
-
Kiełbasa Śląska Mega Paka Kraina Wędlin, cena za kg, 17,00 kg: 17 zł
-
Kiełbasa śląska mega paka Morlina; cena za kg, 18,00 kg: 18 zł
(Kiełbasa śląska mega paka Morliny; cena za kg, 18,00 kg)
-
Kiełbasa śląska Sokołów, 660 g: 12,4 zł
(Kiełbasa Śląska Sokołów, 660 g)
-
Kiełbasa śląska z szynki premium, 450 g: 11,4 zł
-
Kiełbasa Szlachetna Kraina Wędlin, opak. ok. 500 g, 23,70 kg: 11,8 zł
-
Kiełbasa szynkowa Sądecka Kraina Wędlin Select, 450 g: 11,4 zł
(Kiełbasa z szynki Sądecka Kraina Wędlin Select, 450 g)
-
Kiełbasa żywiecka Kraina Wędlin, 600 g: 13,3 zł
(Kiełbasa Żywiecka Kraina Wędlin, 600 g)
-
Kiełbaski z białej szynki Kraina Wędlin 270 g: 7,6 zł
(Kiełbaski Białe z szynki Kraina Wędlin 270 g)
-
Kiełbaski śląskie z szynki Kraina Wędlin 270 g: 7,6 zł
(Kiełbaski Śląskie z szynki Kraina Wędlin 270 g)
-
Krakus Kiełbasa krakowska, 160 g: 7,6 zł
-
Tarczyński Sucha kiełbasa żywiecka, 300 g: 8,6 zł
(Tarczyński Kiełbasa żywiecka sucha, 300 g)
-
Kabanoski Gryzzale Tarczyński, 90 g: szynka: 4,7 zł
(Kabanoski Gryzzale Tarczyński, 90 g: z szynki)
-
Kabanosy Exclusive Paluszki Tarczyński, 95 g: drób z dod. Wieprzowina: 5,2 zł
(Kabanosy Exclusive Paluszki Tarczyński, 95 g: drobiowe z dod. wieprzowiny)
-
Kabanosy Exclusive Sticks Tarczyński, 95 g: wieprzowina: 5,2 zł
(Kabanosy Exclusive Paluszki Tarczyński, 95 g: wieprzowe)
-
Klasyczny Kabanos Kraina Wędlin, 300 g: drób i wieprzowina: 7,1 zł
(Kabanosy klasyczne Kraina Wędlin, 300 g: drobiowo-wieprzowe)
-
Klasyczny Kabanos Kraina Wędlin, 300 g: wieprzowina: 7,1 zł
(Kabanosy klasyczne Kraina Wędlin, 300 g: wieprzowe)
-
Klasyczny kabanos Tarczyński drób, 300 g: 8,6 zł
(Kabanosy klasyczne Tarczyński drobiowy, 300 g)
-
Klasyczna wieprzowina Kabanos, 300 g: 8,6 zł
(Kabanosy klasyczne Tarczyński wieprzowy, 300 g)
-
Kabanosy Tarczyński Excellence chilli 105 g: 5,2 zł
-
Kabanosy Tarczyński Ekskluzywny drób, 105 g:: 5,2 zł
(Kabanosy Tarczyński Exclusive drobiowe, 105 g:)
-
Kabanosy Tarczyński Exclusive Cheese 105 g: 5,2 zł
(Kabanosy Tarczyński Exclusive Serowe 105 g)
-
Kabanosy Tarczyński Ekskluzywna wieprzowina, 105 g:: 5,2 zł
(Kabanosy Tarczyński Exclusive wieprzowe, 105 g:)
-
Kabanosy Tarczyński z cielęciną 100 g: 5,2 zł
-
Kabanosy Tarczyński z indyka, 100 g: 5,2 zł
-
Kabanosy z wędzarni Kraina Wędlin Select, 175 g: 6,7 zł
-
Kiełbaski Berlinki Morliny, 250 g: habanero: 4,7 zł
(Parówki Berlinki Morliny, 250 g: habanero)
-
Kiełbaski Berlinki Morliny, 250 g: jalapeno: 4,7 zł
(Parówki Berlinki Morliny, 250 g: jalapeno)
-
Kiełbaski Berlinki Morliny, 250 g: pepperoni: 4,7 zł
(Parówki Berlinki Morliny, 250 g: pepperoni)
-
Kiełbaski Berlinki Morliny, 300 g: 5,2 zł
(Parówki Berlinki Morliny, 300 g)
-
Kiełbasy drobiowe Kraina Wędlin, 700 g: 7,6 zł
(Parówki drobiowe Kraina Wędlin, 700 g)
-
Kiełbasy Głodniaki Kraina Wędlin, 200 g: 4,7 zł
(Parówki Głodniaki Kraina Wędlin, 200 g)
-
Kiełbaski Sokoliki Foodbolówki, 130g: 2,8 zł
(Parówki Sokoliki Foodbolówki, 130g)
-
Kiełbaski Sokoliki Sokołów, 140 g: 2,8 zł
(Parówki Sokoliki Sokołów, 140 g)
-
Kiełbaski z kurczaka wędzonego, 1 kg: 5,7 zł
(Parówki wędzone z kurcząt, 1 kg)
-
Kiełbaski wieprzowe Kraina Wędlin, 700 g: 7,6 zł
(Parówki wieprzowe Kraina Wędlin, 700 g)
-
Kiełbaski filetowe Tarczyński, 160 g: kiełbaski z indyka: 4,7 zł
(Parówki z fileta Tarczyński, 160 g: z indyka)
-
Kiełbaski filetowe Tarczyńskiego, 180 g: kurczak: 4,7 zł
(Parówki z fileta Tarczyński, 180 g: z kurczaka)
-
Kiełbaski z filetem z kurczaka Kraina Wędlin, 250 g: 3,8 zł
(Parówki z filetem z kurczaka Kraina Wędlin, 250 g)
-
Kiełbaski szynkowe Kraina Wędlin Nature, 250 g: 4,7 zł
(Parówki z szynki Kraina Wędlin Nature, 250 g)
-
Kiełbaski szynkowe Kraina Wędlin, 250 g: 4,6 zł
(Parówki z szynki Kraina Wędlin, 250 g)
-
Kiełbaski z szynki Krakus, 200 g: 4,7 zł
(Parówki z szynki Krakus, 200 g)
-
Kiełbaski z szynki tarczyńskiej, 2x220 g: 8,6 zł
(Parówki z szynki Tarczyński, 2x220 g)
-
Owsianka wieprzowa Kraina Wędlin, 500 g: 4,7 zł
(Kaszanka wieprzowa Kraina Wędlin, 500 g)
-
Boczek Morlina, 100 g: gotowany na parze: 5,7 zł
(Boczek Morliny, 100 g: parzony)
-
Boczek Morlina, 100 g: wędzony: 5,7 zł
(Boczek Morliny, 100 g: wędzony)
-
Boczek gotowany na parze plastry 100 g: 3,8 zł
(Boczek Parzony Wędzony plastry 100 g)
-
Boczek pieczony Kraina Wędlin Select, cena za kg, 35,10 kg: 35 zł
-
Boczek tradycyjny Sądecki, 100 g: 5,2 zł
(Boczek Sądecki Tradycyjny, 100 g)
-
Boczek surowy wędzone plastry, 100 g: 3,8 zł
(Boczek Surowy Wędzony plastry, 100 g)
-
Boczek w kostce Morlina, 150 g: 4,7 zł
(Boczek w kostce Morliny, 150 g)
-
Boczek wędzony Kraina Wędlin, opakowanie ok. 300g, 18,90 kg: 5,7 zł
(Boczek wędzony Kraina Wędlin, opak ok. 300g, 18,90 kg)
-
Boczek wędzony na parze Krakus, opak. ok. 500 g, 28,40 kg: 14,2 zł
(Boczek wędzony parzony Krakus, opak. ok. 500 g, 28,40 kg)
-
Boczek wędzony, gotowane na parze Smaczne wędliny, pakuj ok. 0,4 kg, 18,90 kg: 7,6 zł
(Boczek wędzony, parzony Smaczne Wędliny, opak ok. 0,4 kg, 18,90 kg)
-
Tradycyjna Szyja Sadeckiego, 100 g: 5,2 zł
(Karczek Sądecki Tradycyjny, 100 g)
-
Kabanos roślinny Tarczyński, 90 g: 5,5 zł
(Kabanosy roślinne Tarczyński, 90 g)
-
Kiełbaski GoVege, 180 g: w przyprawie curry: 7 zł
(Kiełbaski goVege, 180 g: w przyprawie curry)
-
Kiełbaski GoVege, 180 g: w przyprawie pieprzowej: 7 zł
(Kiełbaski goVege, 180 g: w przyprawie paprykowej)
-
Kiełbaski sojowe Go Vege, 200 g: 6 zł
(Parówki sojowe Go Vege, 200 g)
-
Wegańskie plastry Go Vege, 100 g: z czarnym kminkiem: 5 zł
(Plastry wegańskie Go Vege, 100 g: z czarnuszką)
-
Go Vege wegańskie plastry, 100 g: z pistacjami: 5 zł
(Plastry wegańskie Go Vege, 100 g: z pistacjami)
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Warszawie.
Warzywa i zioła
-
Brokuły, 1 szt., 500 g: 5,7 zł
(Brokuł, 1 szt., 500 g)
-
Czerwone buraki gotowane Ogród warzywny, 500 g: 3,8 zł
(Buraki czerwone gotowane Warzywniak, 500 g)
-
Buraki czerwone, 1 szt. ok. 150 g, 2,37 kg: 0,36 zł
(Buraki Czerwone, 1 szt. ok. 150 g, 2,37 kg)
-
Czerwona cebula, opak. 500 g: 4,7 zł
(Cebula czerwona, opak. 500 g)
ceny Warzywa i zioła (44) >>
Powrót do listy kategorii
Mięso
-
Filet z kaczki z sosem z kwaśnej zupy żytniej. vol. gotowy. Cena 480 g w opakowaniu.: 19 zł
(Filet z kaczki z sosem żura. wol. gotow. 480 g cena za opak.)
-
Mięso z ud kurczaka 500 g cena za opakowanie.: 7,1 zł
(Mięso z uda kurczaka 500 g cena za opak.)
-
Kacze nogi z żurawiną powoli gotowane 500 g cena za opakowanie.: 15,2 zł
(Nogi kaczki z żurawiną wolno gotowane 500 g cena za opak.)
-
Polędwica z kurczaka 400 g cena za opakowanie.: 8,6 zł
(Polędwiczki z kurczaka 400 g cena za opak.)
ceny Mięso (20) >>
Powrót do listy kategorii
Jaja
-
Jaja od kurcząt z rolnictwa ekologicznego goBIO, 9 szt.: 9,5 zł
(Jaja od kur z chowu ekologicznego goBIO, 9 szt.)
-
Jaja z wolnego wybiegu Moja Kurka, Kl. A: 8,6 zł
(Jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka, Kl. A)
-
Jaja z wolnego wybiegu Moja kura, kl. A, 10 szt.: 7,3 zł
(Jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka, kl.A, 10 szt.)
ceny Jaja (3) >>
Powrót do listy kategorii
Tłuszcze
-
Masło ekstra bez laktozy Milk Valley, 200 g: 6,7 zł
(Masło Ekstra bez laktozy Mleczna Dolina, 200 g)
-
Extra Milk Valley Butter, 200 g: 5,7 zł
(Masło Ekstra Mleczna Dolina, 200 g)
-
Masło Polskie Mlekovita Extra, 200 g: 6,7 zł
(Masło ekstra Polskie Mlekovita, 200 g)
-
Masło Ekstra w filiżance Mleczna Dolina, 200 g: 6,7 zł
(Masło Ekstra w kubku Mleczna Dolina, 200 g)
ceny Tłuszcze (15) >>
Powrót do listy kategorii
Hummus i pasty
-
Hummus classic Pasta Go Vege, 160 g: 3,8 zł
(Pasta Hummus klasyczna Go Vege, 160 g)
-
Pasta z papryki hummusowej Go Vege, 160 g: 3,8 zł
(Pasta Hummus paprykowa Go Vege, 160 g)
-
Koncentrat pomidorowy Hummus Go Vege, 160 g: 3,8 zł
(Pasta Hummus pomidorowa Go Vege, 160 g)
-
Pasta kanapkowa z ryb salato, z tuńczykiem, 80 g: 2,1 zł
(Pasta kanapkowa rybna Salato, z tuńczykiem, 80 g)
ceny Hummus i pasty (15) >>
Powrót do listy kategorii
Pielęgnacja jamy ustnej
-
Aquafresh Kids Pasta 3-5 lat: 7,8 zł
(Pasta Aquafresh Kids 3-5 lat)
-
Aquafresh Pasta dziecięca 6-8 lat: 7,8 zł
(Pasta Aquafresh Kids 6-8 lat)
-
Pasta blend-a-med Complete 3D White, 75 ml: 4,5 zł
-
Pasta do zębów Colgate Advanced White Charcoal, 100 ml: 8 zł
ceny Pielęgnacja jamy ustnej (48) >>
Powrót do listy kategorii
Pieluchy i chusteczki
-
Pieluchy Dada Spodnie Extra Care Junior, 35 szt.: 29 zł
(Pieluchomajtki Dada Pants Extra Care Junior, 35 szt.)
-
Pieluchy Dada Spodnie Extra Care Maxi, 39 szt.: 29 zł
(Pieluchomajtki Dada Pants Extra Care Maxi, 39 szt.)
-
Pieluchy Dada Spodnie Extra Care XL, 32 szt.: 29 zł
(Pieluchomajtki Dada Pants Extra Care XL, 32 szt.)
-
Pampers Spodnie pieluchy rozmiar 4, 30 szt.: 34 zł
(Pieluchomajtki Pampers Pants rozmiar 4, 30 szt.)
ceny Pieluchy i chusteczki (31) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce
Ceny:
Białystok
Bielsko-biala
Bydgoszcz
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Lublin
Olsztyn
Poznań
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny pizzy w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny KFC w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław