Ceny w Las Vegas, NV

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Las Vegas, NV? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Las Vegas, NV.

Las Vegas, NV zmiany cen hikersbay.com
Las Vegas, NV Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Las Vegas, NV? Czy koszty życia w Las Vegas, NV są wyższe od tych w Polsce? Las Vegas, NV - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Las Vegas, NV: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Las Vegas, NV od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 74%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 75%. A koszt życia jest większy w Las Vegas, NV o 7.2%. A jak wygladają ceny rozrywki? Ile wydamy na sport? Okazuje się że wydamy mniej niż w Polsce o 13%.

Czy hotele są drogie w Las Vegas, NV? Ile zapłacimy za pokój w Las Vegas, NV?

Średni koszt noclegu w Las Vegas, NV to 246 zł (67 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 191 zł (52 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 86 zł (24 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Las Vegas, NV 234 zł (64 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 264 zł (72 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Las Vegas, NV za mniej więcej 364 zł (100 USD) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 733 zł (201 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Las Vegas, NV? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Las Vegas, NV? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Las Vegas, NV, takich jak: mięso wołowe, cebula, piwo, ziemniaki lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Las Vegas, NV? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Las Vegas, NV? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Las Vegas, NV? Czy jedzenie na mieście w Las Vegas, NV jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 274 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 37 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Las Vegas, NV, m.in: mięso wołowe, cebula, piwo, ziemniaki lub woda butelkowana


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Las Vegas, NV w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Las Vegas, NV - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 753 zł (584 zł - 1,27 tys. zł)

opłaty

753 zł (584 zł - 1,27 tys. zł)
28% mniej niż w Polsce

cena internet 271 zł (190 zł - 438 zł)

internet

271 zł (190 zł - 438 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 177 zł (91 zł - 292 zł)

spodnie jeansy

177 zł (91 zł - 292 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 15 tys. zł

zarobki średnio

15 tys. zł
180% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,6 tys. zł (4,38 tys. zł - 7,3 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,6 tys. zł (4,38 tys. zł - 7,3 tys. zł)
66% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 8,2 tys. zł (6,94 tys. zł - 9,49 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,2 tys. zł (6,94 tys. zł - 9,49 tys. zł)
86% więcej niż w Polsce

cena chleb 13,8 zł (8 zł - 20 zł)

chleb

13,8 zł (8 zł - 20 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena ser 46 zł (24 zł - 72 zł)

ser

46 zł (24 zł - 72 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena ryż 22 zł (5,7 zł - 40 zł)

ryż

22 zł (5,7 zł - 40 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena pomidory 12,9 zł (7,9 zł - 20 zł)

pomidory

12,9 zł (7,9 zł - 20 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena banany 5,3 zł (3,9 zł - 7,3 zł)

banany

5,3 zł (3,9 zł - 7,3 zł)
16% mniej niż w Polsce

cena wino 55 zł (22 zł - 91 zł)

wino

55 zł (22 zł - 91 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (44 zł - 146 zł)

tania restauracja

73 zł (44 zł - 146 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,3 zł (11 zł - 37 zł)

lokalne piwo

18,3 zł (11 zł - 37 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (11 zł - 31 zł)

kawa

20 zł (11 zł - 31 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,9 zł (5,5 zł - 11 zł)

butelka wody

7,9 zł (5,5 zł - 11 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (37 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9 zł (7,1 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9 zł (7,1 zł - 14,6 zł)
23% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Las Vegas, NV

  1. Mleko 1 litr 3,6 zł (1 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,8 zł (3,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11,9 zł (3,3 USD)
  4. Kilo sera 46 zł (12,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,6 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,8 zł (1,9 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11,8 zł (3,2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 36 zł (9,9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 37 zł (10,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18,3 zł (5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 11 zł (3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,4 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,1 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 22 zł (6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 12,9 zł (3,5 USD)
  17. Banany (1kg) 5,3 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,5 USD)

ceny w restauracjach w Las Vegas, NV

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 274 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,3 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 28 zł (7,8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,9 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,5 USD)

koszty życia w Las Vegas, NV

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 9,1 zł (2,5 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 237 zł (65 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 4 zł (1,1 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 133 tys. zł (36,5 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,6 tys. zł (1,54 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,06 tys. zł (1,39 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,72 tys. zł (2,66 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 8,2 tys. zł (2,25 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 753 zł (206 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 271 zł (74 USD)
  11. numb_34 241 zł (66 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 177 zł (48 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 164 zł (45 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 292 zł (80 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 370 zł (101 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 96 tys. zł (26,3 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,83 tys. zł (775 USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 11,2 tys. zł (3,06 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 34,1 tys. zł (9,33 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 9,8 tys. zł (2,69 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 15 tys. zł (4,11 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 19 zł (5,2 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,9 zł (2,2 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 118 zł (32 USD)

Las Vegas, NV koszty życia hikersbay.com
Las Vegas, NV Koszty Życia

koszty rozrywki w Las Vegas, NV

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 86 zł (24 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 64 zł (17,5 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 47 zł (13 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

15 tys. zł
180% więcej niż w Polsce

ser

46 zł (24 zł - 72 zł)
32% więcej niż w Polsce

internet

271 zł (190 zł - 438 zł)
360% więcej niż w Polsce

chleb

13,8 zł (8 zł - 20 zł)
190% więcej niż w Polsce

pomidory

12,9 zł (7,9 zł - 20 zł)
22% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,2 tys. zł (6,94 tys. zł - 9,49 tys. zł)
86% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach