Ceny w Los Angeles, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Los Angeles, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Los Angeles, CA.

Los Angeles, CA zmiany cen hikersbay.com
Los Angeles, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Los Angeles, CA? Czy koszty życia w Los Angeles, CA są wyższe od tych w Polsce? Los Angeles, CA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Los Angeles, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Los Angeles, CA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 110%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 150%. A koszt życia jest większy w Los Angeles, CA o 45%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 55%.

Czy hotele są drogie w Los Angeles, CA? Ile zapłacimy za pokój w Los Angeles, CA?

Średni koszt noclegu w Los Angeles, CA to 465 zł (124 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 312 zł (83 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 131 zł (35 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Los Angeles, CA 323 zł (86 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 431 zł (115 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Los Angeles, CA za mniej więcej 546 zł (146 USD) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 2,95 tys. zł (785 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Los Angeles, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Los Angeles, CA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Los Angeles, CA, takich jak: sałata, papierosy, woda butelkowana, pomidory lub mięso wołowe (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Los Angeles, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Los Angeles, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Los Angeles, CA? Czy jedzenie na mieście w Los Angeles, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 94 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 450 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Los Angeles, CA, m.in: sałata, papierosy, woda butelkowana, pomidory lub mięso wołowe


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Los Angeles, CA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Los Angeles, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 732 zł (375 zł - 1,31 tys. zł)

opłaty

732 zł (375 zł - 1,31 tys. zł)
30% mniej niż w Polsce

cena internet 274 zł (188 zł - 375 zł)

internet

274 zł (188 zł - 375 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 235 zł (113 zł - 375 zł)

spodnie jeansy

235 zł (113 zł - 375 zł)
31% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 24,4 tys. zł

zarobki średnio

24,4 tys. zł
360% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 9,29 tys. zł (7,78 tys. zł - 12 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

9,29 tys. zł (7,78 tys. zł - 12 tys. zł)
170% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 14,1 tys. zł (10,9 tys. zł - 18,8 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

14,1 tys. zł (10,9 tys. zł - 18,8 tys. zł)
220% więcej niż w Polsce

cena chleb 19,9 zł (10,3 zł - 33 zł)

chleb

19,9 zł (10,3 zł - 33 zł)
320% więcej niż w Polsce

cena ser 51 zł (27 zł - 124 zł)

ser

51 zł (27 zł - 124 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 22 zł (8,3 zł - 38 zł)

ryż

22 zł (8,3 zł - 38 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena pomidory 18,4 zł (7,5 zł - 33 zł)

pomidory

18,4 zł (7,5 zł - 33 zł)
74% więcej niż w Polsce

cena banany 7,9 zł (4,9 zł - 16,5 zł)

banany

7,9 zł (4,9 zł - 16,5 zł)
26% więcej niż w Polsce

cena wino 56 zł (34 zł - 94 zł)

wino

56 zł (34 zł - 94 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 94 zł (60 zł - 183 zł)

tania restauracja

94 zł (60 zł - 183 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (23 zł - 38 zł)

lokalne piwo

30 zł (23 zł - 38 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (15 zł - 23 zł)

kawa

20 zł (15 zł - 23 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,7 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,7 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
33% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (39 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (39 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,2 zł (7,1 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,2 zł (7,1 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Los Angeles, CA

  1. Mleko 1 litr 4,7 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 19,9 zł (5,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 19,8 zł (5,3 USD)
  4. Kilo sera 51 zł (13,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,3 zł (2,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,1 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,6 zł (3,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 45 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 60 zł (16 USD)
  11. Jabłka (1kg) 20 zł (5,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 12,4 zł (3,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,9 zł (3,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,7 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 22 zł (5,9 USD)
  16. Pomidory (1kg) 18,4 zł (4,9 USD)
  17. Banany (1kg) 7,9 zł (2,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,7 zł (2,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 67 zł (17,9 USD)

ceny w restauracjach w Los Angeles, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 94 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 450 zł (120 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 38 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,2 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,7 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,3 USD)

koszty życia w Los Angeles, CA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 6,6 zł (1,8 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 313 zł (83 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 5,3 zł (1,4 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 114 tys. zł (30,5 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 9,29 tys. zł (2,48 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 7,81 tys. zł (2,08 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 17,6 tys. zł (4,69 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 14,1 tys. zł (3,75 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 732 zł (195 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 274 zł (73 USD)
  11. numb_34 270 zł (72 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 235 zł (63 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 159 zł (42 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 401 zł (107 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 547 zł (146 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,1 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,81 tys. zł (1,81 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 28,8 tys. zł (7,68 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 108 tys. zł (28,8 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 26,3 tys. zł (7 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 24,4 tys. zł (6,51 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,6 zł (3,1 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,3 zł (1,7 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 110 zł (29 USD)

Los Angeles, CA koszty życia hikersbay.com
Los Angeles, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Los Angeles, CA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 244 zł (65 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 53 zł (14,3 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 64 zł (17 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

opłaty

732 zł (375 zł - 1,31 tys. zł)
30% mniej niż w Polsce

tania restauracja

94 zł (60 zł - 183 zł)
170% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

9,29 tys. zł (7,78 tys. zł - 12 tys. zł)
170% więcej niż w Polsce

ser

51 zł (27 zł - 124 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

lokalne piwo

30 zł (23 zł - 38 zł)
110% więcej niż w Polsce

ryż

22 zł (8,3 zł - 38 zł)
290% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach