Ceny w supermarketach w Stanach Zjednoczonych w 2026 roku

Popularne produkty spożywcze i artykuły domowe - aktualne ceny w Stanach Zjednoczonych

Mleko, pieczywo, nabiał, mięso, napoje oraz artykuły domowe — zobacz, ile kosztują najczęściej kupowane produkty. Ceny pochodzą z katalogu internetowego Target i zostały sprawdzone 27 sierpnia 2026.

Mleko
1 l
4,1 zł (1,1 USD)
Nazwa w sklepie: Vitamin D Whole Milk - 0.5gal - Good & Gather™
Cena opakowania: 7,8 zł (2 USD)· 0.5 gal
Chleb krojony
20 oz
6,2 zł (1,6 USD)
Nazwa w sklepie: White Sandwich Bread - 20oz - Market Pantry
cena jednostkowa: 11 zł (2,8 USD)/ kg
Masło
2 lb
31 zł (7,9 USD)
Nazwa w sklepie: Salted Butter Quarters - 2lb - Good & Gather™
cena jednostkowa: 34 zł (8,7 USD)/ kg
Jaja
12 szt.
6,6 zł (1,7 USD)
Nazwa w sklepie: Grade A Large Eggs - 12ct - Good & Gather™ (Packaging May Vary)
cena jednostkowa: 0,55 zł (0,14 USD)/ szt.
Cukier biały
1 kg
7,8 zł (2 USD)
Nazwa w sklepie: Granulated Sugar - 4lbs - Good & Gather™
Cena opakowania: 14,1 zł (3,6 USD)· 4 lb
Mąka pszenna
1 kg
4,5 zł (1,1 USD)
Nazwa w sklepie: All Purpose Flour - 5lbs - Market Pantry
Cena opakowania: 10,2 zł (2,6 USD)· 5 lb
Ryż
1 kg
8,2 zł (2,1 USD)
Nazwa w sklepie: Enriched Long Grain White Rice - 32oz - Good & Gather™
Cena opakowania: 7,4 zł (1,9 USD)· 32 oz
Makaron
1 kg
11,2 zł (2,8 USD)
Nazwa w sklepie: Pot-Size Spaghetti - 16oz - Good & Gather™
Cena opakowania: 5,1 zł (1,3 USD)· 16 oz
Pomidory
1 kg
32 zł (8,1 USD)
Nazwa w sklepie: Fresh Beefsteak Tomatoes - 13oz/2ct - Good & Gather™ (Packaging May Vary)
Cena opakowania: 11,8 zł (3 USD)· 13 oz
Ziemniaki
1 kg
5,2 zł (1,3 USD)
Nazwa w sklepie: Fresh Idaho Russet Potatoes - 5lbs - (Brand May Vary
Cena opakowania: 11,8 zł (3 USD)· 5 lb
Jabłka
1 kg
10,1 zł (2,6 USD)
Nazwa w sklepie: Fresh Gala Apples - 3lb Bag - Good & Gather™
Cena opakowania: 13,7 zł (3,5 USD)· 3 lb
Banany
1 szt.
1,1 zł (0,29 USD)
Nazwa w sklepie: Fresh Banana - each - Good & Gather™
Stany Zjednoczone: kobaltowa wstęga rzeki Colorado tnąca bordowe pasy ścian Wielkiego Kanionu pod kowadłem chmur monsunowych, mgła stalowych ostrzy Manhattanu w stronę migotu neonów moteli Route 66 oraz kredową obwódkę piasku koralowego w Key West z kołnierzem śniegu na grzbietach Kaskad na zdjęciu nagłówkowym - tło dla paragonów z płatności zbliżeniowych w dinerach w dolarach amerykańskich (USD), stempli z transponderów opłat na autostradach międzystanowych oraz etykiet ważenia skrzynek brzoskwi na targu rolniczym.
Stanach Zjednoczonych

Aktualne ceny w supermarketach w Stanach Zjednoczonych

Zobacz ceny podstawowych produktów spożywczych, napojów, mięsa, nabiału, pieczywa oraz artykułów domowych w internetowym katalogu Target. Ceny sprawdziliśmy 27 sierpnia 2026.

Ceny produktów według kategorii

Rozwiń wybraną kategorię, aby porównać ceny, wielkości opakowań i ceny jednostkowe.

Podstawowe produkty spożywcze 23 produktów
  • Ryż Nazwa w sklepie: Enriched Long Grain White Rice - 32oz - Good & Gather™
    8,2 zł (2,1 USD) / kg Cena opakowania: 7,4 zł (1,9 USD) · 32 oz
  • Ryż Nazwa w sklepie: Jasmine Rice - 32oz - Good & Gather™
    16,4 zł (4,2 USD) / kg Cena opakowania: 14,9 zł (3,8 USD) · 32 oz
  • Ryż Nazwa w sklepie: Success Family Size Boil-in-Bag White Rice - 2lbs
    16,6 zł (4,2 USD) / kg Cena opakowania: 15,1 zł (3,8 USD) · 2 lb przed obniżką: 18,8 zł (4,8 USD)
  • Ryż Nazwa w sklepie: Short Grain White Rice for Sushi - 16oz - Good & Gather™
    22 zł (5,5 USD) / kg Cena opakowania: 9,8 zł (2,5 USD) · 16 oz
  • Ryż Nazwa w sklepie: 90 Second Long Grain White Rice Microwavable Pouch - 8.8oz - Good & Gather™
    23 zł (6 USD) / kg Cena opakowania: 5,9 zł (1,5 USD) · 8.8 oz
  • Ryż Nazwa w sklepie: InnovAsian Sticky White Rice - 18oz
    37 zł (9,4 USD) / kg Cena opakowania: 18,8 zł (4,8 USD) · 18 oz
  • Ryż Nazwa w sklepie: Shastha Heritage Unpolished Chinnor Rice / Short Grain White Rice – Pack of 2 × 2 lbs = 4 lbs
    43 zł (11 USD) / kg Cena opakowania: 79 zł (20 USD) · 4 lb
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Granulated Sugar - 4lbs - Good & Gather™
    7,8 zł (2 USD) / kg Cena opakowania: 14,1 zł (3,6 USD) · 4 lb
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Zulka Morena Pure Cane Sugar - 4lbs
    10,8 zł (2,8 USD) / kg Cena opakowania: 19,6 zł (5 USD) · 4 lb
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Domino Premium Pure Cane Granulated Sugar 4 lb
    7,5 zł (1,9 USD) / kg Cena opakowania: 13,7 zł (3,5 USD) · 4 lb
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Sugar White – Premium Granulated White Sugar for Baking, Cooking & Beverages
    63 zł (16 USD) / szt. 1 szt.
  • Mąka pszenna Nazwa w sklepie: All Purpose Flour - 5lbs - Market Pantry
    4,5 zł (1,1 USD) / kg Cena opakowania: 10,2 zł (2,6 USD) · 5 lb
  • Mąka pszenna Nazwa w sklepie: Unbleached All Purpose Flour - 5lbs - Good & Gather™
    4,7 zł (1,2 USD) / kg Cena opakowania: 10,6 zł (2,7 USD) · 5 lb
  • Mąka pszenna Nazwa w sklepie: King Arthur Flour Unbleached All-Purpose Flour - 5lbs
    10,9 zł (2,8 USD) / kg Cena opakowania: 25 zł (6,3 USD) · 5 lb
  • Mąka pszenna Nazwa w sklepie: Gold Medal All Purpose Flour - 2lbs: No Artificial Preservatives, No Added Sugar
    15,6 zł (4 USD) / kg Cena opakowania: 14,1 zł (3,6 USD) · 2 lb
  • Makaron Nazwa w sklepie: Pot-Size Spaghetti - 16oz - Good & Gather™
    11,2 zł (2,8 USD) / kg Cena opakowania: 5,1 zł (1,3 USD) · 16 oz
  • Makaron Nazwa w sklepie: Pot-Size Thin Spaghetti - 16oz - Good & Gather™
    11,2 zł (2,8 USD) / kg Cena opakowania: 5,1 zł (1,3 USD) · 16 oz
  • Makaron Nazwa w sklepie: Barilla Spaghetti Pasta - 16oz
    16,4 zł (4,2 USD) / kg Cena opakowania: 7,4 zł (1,9 USD) · 16 oz
  • Makaron Nazwa w sklepie: Barilla Thin Spaghetti Pasta - 16oz
    16,4 zł (4,2 USD) / kg Cena opakowania: 7,4 zł (1,9 USD) · 16 oz
  • Makaron Nazwa w sklepie: Rao's Homemade Spaghetti Pasta - 16oz
    28 zł (7 USD) / kg Cena opakowania: 12,5 zł (3,2 USD) · 16 oz
  • Olej spożywczy Nazwa w sklepie: Crisco Vegetable Oil - 40 fl oz
    16,6 zł (4,2 USD) / l Cena opakowania: 19,6 zł (5 USD) · 40 fl oz
  • Sól Nazwa w sklepie: Iodized Salt - 26oz - Good & Gather™
    3,9 zł (0,99 USD) 26 oz cena jednostkowa: 5,3 zł (1,3 USD) / kg
  • Sól Nazwa w sklepie: Morton Iodized Salt - 26oz: Culinary Salt
    7,8 zł (2 USD) 26 oz cena jednostkowa: 10,6 zł (2,7 USD) / kg
Nabiał i jaja 14 produktów
  • Mleko Nazwa w sklepie: Vitamin D Whole Milk - 0.5gal - Good & Gather™
    4,1 zł (1,1 USD) / l Cena opakowania: 7,8 zł (2 USD) · 0.5 gal
  • Mleko Nazwa w sklepie: a2 Milk Grassfed Vitamin D Whole Milk - 59 fl oz
    14,6 zł (3,7 USD) / l Cena opakowania: 26 zł (6,5 USD) · 59 fl oz
  • Masło Nazwa w sklepie: Salted Butter Quarters - 2lb - Good & Gather™
    31 zł (7,9 USD) 2 lb cena jednostkowa: 34 zł (8,7 USD) / kg
  • Masło Nazwa w sklepie: Land O Lakes Salted Butter - 1lb/4ct: Whole Milk Fat, Cow Milk Source
    16,9 zł (4,3 USD) 1 lb cena jednostkowa: 37 zł (9,5 USD) / kg przed obniżką: 18 zł (4,6 USD)
  • Masło Nazwa w sklepie: Signature European Style Salted Butter - 8oz - Good & Gather™
    13,7 zł (3,5 USD) 8 oz cena jednostkowa: 60 zł (15,4 USD) / kg
  • Masło Nazwa w sklepie: Vital Farms Pasture-Raised Salted Butter - 8oz: Whole Milk Fat, Cow Milk Source
    17,3 zł (4,4 USD) 8 oz cena jednostkowa: 76 zł (19,4 USD) / kg
  • Masło Nazwa w sklepie: Kerrygold Irish Grass-Fed Salted Butter Sticks - 8oz/2ct: Whole Milk, No Preservatives, Cow's Milk
    21 zł (5,3 USD) 8 oz cena jednostkowa: 92 zł (23 USD) / kg przed obniżką: 22 zł (5,7 USD)
  • Jaja Nazwa w sklepie: Grade A Large Eggs - 12ct - Good & Gather™ (Packaging May Vary)
    6,6 zł (1,7 USD) 12 szt. cena jednostkowa: 0,55 zł (0,14 USD) / szt.
  • Jaja Nazwa w sklepie: Grade A Extra Large Eggs - 12ct - Good & Gather™
    7,4 zł (1,9 USD) 12 szt. cena jednostkowa: 0,63 zł (0,16 USD) / szt.
  • Jaja Nazwa w sklepie: Cage-Free Fresh Grade A Large Brown Eggs - 12ct - Good & Gather™
    10,6 zł (2,7 USD) 12 szt. cena jednostkowa: 0,86 zł (0,22 USD) / szt.
  • Ser Nazwa w sklepie: Sharp Cheddar Deli Sliced Cheese - 8oz/12 slices - Good & Gather™
    6,6 zł (1,7 USD) 8 oz cena jednostkowa: 29 zł (7,5 USD) / kg
  • Ser Nazwa w sklepie: Medium Cheddar Cheese - 8oz - Good & Gather
    7,4 zł (1,9 USD) 8 oz cena jednostkowa: 33 zł (8,3 USD) / kg
  • Jogurt Nazwa w sklepie: Siggi's Plain Icelandic Style Yogurt - 19g Protein 24oz: Gluten-Free, No Artificial Sweeteners, Pasture Raised
    27 zł (6,8 USD) 24 oz cena jednostkowa: 39 zł (10 USD) / kg
  • Jogurt Nazwa w sklepie: Old Home Plain Yogurt - 32oz: 3.5 Percent Milk Fat, 8g Protein
    15,7 zł (4 USD) 8 g cena jednostkowa: 1,96 tys. zł (499 USD) / kg
Owoce i warzywa 12 produktów
  • Pomidory Nazwa w sklepie: Fresh Beefsteak Tomatoes - 13oz/2ct - Good & Gather™ (Packaging May Vary)
    32 zł (8,1 USD) / kg Cena opakowania: 11,8 zł (3 USD) · 13 oz
  • Pomidory Nazwa w sklepie: SUNSET Campari On The Vine Tomatoes - 16oz
    31 zł (7,9 USD) / kg Cena opakowania: 14,1 zł (3,6 USD) · 16 oz
  • Pomidory Nazwa w sklepie: SUNSET Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine - 12oz
    58 zł (14,7 USD) / kg Cena opakowania: 19,6 zł (5 USD) · 12 oz
  • Ziemniaki Nazwa w sklepie: Fresh Idaho Russet Potatoes - 5lbs - (Brand May Vary
    5,2 zł (1,3 USD) / kg Cena opakowania: 11,8 zł (3 USD) · 5 lb
  • Jabłka Nazwa w sklepie: Fresh Gala Apples - 3lb Bag - Good & Gather™
    10,1 zł (2,6 USD) / kg Cena opakowania: 13,7 zł (3,5 USD) · 3 lb
  • Jabłka Nazwa w sklepie: Fresh Gala Apple - each
    3,9 zł (0,99 USD) / szt. 1 szt.
  • Banany Nazwa w sklepie: Fresh Banana - each - Good & Gather™
    1,1 zł (0,29 USD) / szt. 1 szt.
  • Cebula Nazwa w sklepie: Fresh Yellow Onions - 3lb Bag - Good & Gather™
    11,5 zł (2,9 USD) / kg Cena opakowania: 15,7 zł (4 USD) · 3 lb
  • Cebula Nazwa w sklepie: Fresh Yellow Onion - each
    5,1 zł (1,3 USD) / szt. 1 szt.
  • Marchew Nazwa w sklepie: Fresh Carrots - 2lb - Good & Gather™
    12,1 zł (3,1 USD) / kg Cena opakowania: 11 zł (2,8 USD) · 2 lb
  • Marchew Nazwa w sklepie: Fresh Carrot Chips - 1lb - Good & Gather™
    21 zł (5,3 USD) / kg Cena opakowania: 9,4 zł (2,4 USD) · 1 lb
  • Marchew Nazwa w sklepie: Fresh Carrot Sticks - 12oz - Good & Gather™
    23 zł (5,9 USD) / kg Cena opakowania: 7,8 zł (2 USD) · 12 oz
Mięso 5 produktów
  • Mięso mielone wołowe Nazwa w sklepie: Fresh 73/27 Ground Beef - 1lb - Good & Gather™
    61 zł (15,4 USD) / kg Cena opakowania: 27 zł (7 USD) · 1 lb
  • Mięso mielone wołowe Nazwa w sklepie: Fresh 93% Lean Ground Beef - 3lb - Good & Gather™
    65 zł (16,5 USD) / kg Cena opakowania: 88 zł (22 USD) · 3 lb
  • Mięso mielone wołowe Nazwa w sklepie: Our Certified 93/7 Lean Ground Beef Roll - 1lb
    62 zł (15,9 USD) / kg Cena opakowania: 28 zł (7,2 USD) · 1 lb
  • Mięso mielone wołowe Nazwa w sklepie: Laura's Lean Beef 92/8 Ground Beef - 1lb
    87 zł (22 USD) / kg Cena opakowania: 39 zł (10 USD) · 1 lb
  • Mięso mielone wołowe Nazwa w sklepie: Laura's Lean Beef 96/4 Ground Beef - 1lb
    95 zł (24 USD) / kg Cena opakowania: 43 zł (11 USD) · 1 lb
Drób 1 produktów
  • Filet z piersi kurczaka Nazwa w sklepie: Tyson Boneless & Skinless Chicken Breasts - 40oz
    42 zł (10,6 USD) / kg Cena opakowania: 47 zł (12 USD) · 40 oz
Pieczywo 11 produktów
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: White Sandwich Bread - 20oz - Market Pantry
    6,2 zł (1,6 USD) 20 oz cena jednostkowa: 11 zł (2,8 USD) / kg
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Pepperidge Farm Farmhouse Hearty White Bread - 24oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup
    15,7 zł (4 USD) 24 oz cena jednostkowa: 23 zł (5,9 USD) / kg
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Sara Lee Whole Grain Soft White Bread - 20oz
    13,7 zł (3,5 USD) 20 oz cena jednostkowa: 24 zł (6,2 USD) / kg
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Artesano Original White Bread - 20oz
    14,9 zł (3,8 USD) 20 oz cena jednostkowa: 26 zł (6,7 USD) / kg
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Hero Bread Classic White Bread - 15.9oz
    27 zł (7 USD) 15.9 oz cena jednostkowa: 61 zł (15,5 USD) / kg przed obniżką: 31 zł (8 USD)
  • Pełnoziarnisty chleb krojony Nazwa w sklepie: 100% Whole Wheat Sandwich Bread - 20oz - Market Pantry™
    7,8 zł (2 USD) 20 oz cena jednostkowa: 13,8 zł (3,5 USD) / kg
  • Pełnoziarnisty chleb krojony Nazwa w sklepie: Pepperidge Farm Whole Grain 100% Whole Wheat Bread - 24oz
    15,7 zł (4 USD) 24 oz cena jednostkowa: 23 zł (5,9 USD) / kg
  • Pełnoziarnisty chleb krojony Nazwa w sklepie: Brownberry 100% Whole Wheat Bread - 24oz
    15,7 zł (4 USD) 24 oz cena jednostkowa: 23 zł (5,9 USD) / kg
  • Pełnoziarnisty chleb krojony Nazwa w sklepie: Sara Lee Classic Whole Wheat Bread - 20oz
    13,7 zł (3,5 USD) 20 oz cena jednostkowa: 24 zł (6,2 USD) / kg
  • Pełnoziarnisty chleb krojony Nazwa w sklepie: Sara Lee Honey Whole Wheat Bread - 20oz
    13,7 zł (3,5 USD) 20 oz cena jednostkowa: 24 zł (6,2 USD) / kg
  • Pełnoziarnisty chleb krojony Nazwa w sklepie: Country Hearth 100% Whole Wheat Bread - 20oz: No High Fructose Corn Syrup, 100 Percent Whole Grain
    17,6 zł (4,5 USD) 20 oz cena jednostkowa: 31 zł (7,9 USD) / kg
Napoje, woda i kawa 15 produktów
  • Woda niegazowana Nazwa w sklepie: Purified Water - 128 fl oz (1gal) - Good & Gather™
    1,5 zł (0,37 USD) / l Cena opakowania: 5,5 zł (1,4 USD) · 1 gal
  • Woda niegazowana Nazwa w sklepie: Ice Mountain Spring Water - 32 Pack/16.9 Fl Oz,Plastic Bottles
    1,5 zł (0,37 USD) / l Cena opakowania: 24 zł (6 USD) · 16.9 fl oz × 32 przed obniżką: 27 zł (6,8 USD)
  • Woda niegazowana Nazwa w sklepie: Pure Life Purified Water - 28 Pack/16.9 Fl Oz Plastic Bottles: Zero Calories, Purification Process
    1,5 zł (0,38 USD) / l Cena opakowania: 21 zł (5,3 USD) · 16.9 fl oz × 28
  • Kawa Nazwa w sklepie: Folgers Classic Roast Instant Coffee , Limited- Edition Jar for America's 250th Anniversary - 8oz
    24 zł (6 USD) 8 oz cena jednostkowa: 104 zł (26 USD) / kg przed obniżką: 38 zł (9,6 USD)
  • Kawa Nazwa w sklepie: Café Bustelo Espresso-Style Dark Roast Instant Coffee - 7.05oz: Instant, Has Preparation Instructions
    33 zł (8,4 USD) 7.05 oz cena jednostkowa: 165 zł (42 USD) / kg
  • Kawa Nazwa w sklepie: Nescafe Clasico Dark Roast Instant Coffee - 7oz: Limited Ingredients
    42 zł (10,8 USD) 7 oz cena jednostkowa: 214 zł (54 USD) / kg
  • Kawa Nazwa w sklepie: Cloud Cafe Collagen Black Instant Coffee - 8oz: Arabica Beans
    71 zł (18 USD) 8 oz cena jednostkowa: 312 zł (79 USD) / kg
  • Kawa Nazwa w sklepie: Nescafe Gold Blonde Espresso Roast Instant Coffee - 3.5oz: Arabica Beans, Limited Ingredients
    37 zł (9,5 USD) 3.5 oz cena jednostkowa: 376 zł (96 USD) / kg przed obniżką: 42 zł (10,8 USD)
  • Herbata Nazwa w sklepie: Lipton Black Tea Bags - 100ct: Caffeinated, Rainforest Alliance Certified
    19,6 zł (5 USD) 100 szt. cena jednostkowa: 0,2 zł (0,05 USD) / szt.
  • Herbata Nazwa w sklepie: Twinings of London English Breakfast Pure Black Tea Bags - 50ct: All, Zero Calories
    29 zł (7,5 USD) 50 szt. cena jednostkowa: 0,59 zł (0,15 USD) / szt.
  • Herbata Nazwa w sklepie: Bigelow Earl Grey Black Tea Bags - 20ct
    14,9 zł (3,8 USD) 20 szt. cena jednostkowa: 0,75 zł (0,19 USD) / szt.
  • Napój gazowany Nazwa w sklepie: Coca-Cola Soda - 2 L Bottle
    11,8 zł (3 USD) 2 l cena jednostkowa: 5,9 zł (1,5 USD) / l
  • Napój gazowany Nazwa w sklepie: Coca-Cola Soda - 24pk/12 fl oz Cans
    59 zł (15 USD) 12 fl oz × 24 cena jednostkowa: 6,9 zł (1,8 USD) / l
  • Napój gazowany Nazwa w sklepie: Coca-Cola Soda - 6pk/16.9 fl oz Bottles
    21 zł (5,4 USD) 16.9 fl oz × 6 cena jednostkowa: 7,1 zł (1,8 USD) / l
  • Napój gazowany Nazwa w sklepie: Pepsi Cola Soda - 12pk/12 fl oz Cans
    33 zł (8,4 USD) 12 fl oz × 12 cena jednostkowa: 7,7 zł (2 USD) / l
Mrożonki 2 produktów
  • Groszek Nazwa w sklepie: Birds Eye Steamfresh Frozen Sweet Peas - 10oz
    19,3 zł (4,9 USD) / kg Cena opakowania: 5,5 zł (1,4 USD) · 10 oz
  • Mieszanka warzyw Nazwa w sklepie: Birds Eye Steamfresh Frozen Mixed Vegetables - 10oz
    19,3 zł (4,9 USD) / kg Cena opakowania: 5,5 zł (1,4 USD) · 10 oz
Dom i sprzątanie 10 produktów
  • Papier toaletowy Nazwa w sklepie: Angel Soft Toilet Paper - 16 Lavender Mega Rolls: 320 Sheets Per Roll
    49 zł (12,5 USD) 16 szt. cena jednostkowa: 3,1 zł (0,78 USD) / szt.
  • Papier toaletowy Nazwa w sklepie: Compact Coreless Toilet Paper, 2-Ply Tissue 36 Count
    363 zł (92 USD) 36 szt. cena jednostkowa: 10,1 zł (2,6 USD) / szt.
  • Papier toaletowy Nazwa w sklepie: Tork OptiServe High-Capacity Coreless Toilet Paper, 2-Ply, White, 1,500 Sheets/Roll, 18 Rolls/Carton
    230 zł (58 USD) 18 szt. cena jednostkowa: 12,8 zł (3,3 USD) / szt.
  • Detergent do prania Nazwa w sklepie: Purex Fresh Mountain Breeze HE Liquid Laundry Detergent 115 Loads - 150 fl oz
    35 zł (9 USD) 150 fl oz cena jednostkowa: 8 zł (2 USD) / l
  • Detergent do prania Nazwa w sklepie: Arm & Hammer Sensitive Skin Free Clear Liquid Laundry Detergent 170 Loads - 170oz: Dermatologist Tested, Phosphate-Free
    49 zł (12,5 USD) 170 oz cena jednostkowa: 10,2 zł (2,6 USD) / kg przed obniżką: 55 zł (14 USD)
  • Płyn do naczyń Nazwa w sklepie: Antibacterial Dish Soap - 28 fl oz - up&up™
    10,2 zł (2,6 USD) 28 fl oz cena jednostkowa: 12,3 zł (3,1 USD) / l
  • Płyn do naczyń Nazwa w sklepie: Fragrance-Free Dish Soap - 28 fl oz - up&up™
    10,2 zł (2,6 USD) 28 fl oz cena jednostkowa: 12,3 zł (3,1 USD) / l
  • Płyn do naczyń Nazwa w sklepie: Palmolive Ultra Pure + Clear Liquid Dish Soap - Spring Fresh Scent - 32.5fl oz: Hypoallergenic, Dye-Free, Paraben-Free
    15,7 zł (4 USD) 32.5 fl oz cena jednostkowa: 16,3 zł (4,2 USD) / l
  • Ręczniki papierowe Nazwa w sklepie: Bravo Make-A-Size Paper Towels - 6 Triple Rolls - 1-Ply - 129 Sheets
    50 zł (12,7 USD) 6 szt. cena jednostkowa: 8,3 zł (2,1 USD) / szt. przed obniżką: 67 zł (17 USD)
  • Ręczniki papierowe Nazwa w sklepie: Reel Paper Bamboo Make-A-Size Paper Towels - Mega Rolls - 2-Ply - 135 Sheets
    63 zł (16 USD) / szt. 1 szt.
Ciastka i przekąski 10 produktów
  • Słone przekąski Nazwa w sklepie: Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors
    11,4 zł (2,9 USD) 7.75 oz cena jednostkowa: 52 zł (13,2 USD) / kg przed obniżką: 13,7 zł (3,5 USD)
  • Słone przekąski Nazwa w sklepie: Lay's Barbecue Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors
    11,4 zł (2,9 USD) 7.75 oz cena jednostkowa: 52 zł (13,2 USD) / kg przed obniżką: 13,7 zł (3,5 USD)
  • Słone przekąski Nazwa w sklepie: Lay's Cheddar & Sour Cream Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors
    11,4 zł (2,9 USD) 7.75 oz cena jednostkowa: 52 zł (13,2 USD) / kg przed obniżką: 13,7 zł (3,5 USD)
  • Słone przekąski Nazwa w sklepie: Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips - 7.75oz
    11,4 zł (2,9 USD) 7.75 oz cena jednostkowa: 52 zł (13,2 USD) / kg przed obniżką: 13,7 zł (3,5 USD)
  • Ciastka Nazwa w sklepie: Chocolate Chip Cookies - 16ct/22.4oz - Favorite Day™
    29 zł (7,5 USD) 22.4 oz × 16 cena jednostkowa: 2,9 zł (0,74 USD) / kg
  • Ciastka Nazwa w sklepie: Chocolate Chip Cookies - 12.5oz/10ct - Favorite Day™
    13,7 zł (3,5 USD) 12.5 oz cena jednostkowa: 39 zł (9,9 USD) / kg
  • Ciastka Nazwa w sklepie: Chips Ahoy! Mini Original Fudgy Chocolate Chip Cookies - 8oz
    12,5 zł (3,2 USD) 8 oz cena jednostkowa: 55 zł (14,1 USD) / kg
  • Mleko Nazwa w sklepie: Hershey's Milk Chocolate Giant Candy Bar - 7.56oz
    88 zł (22 USD) / kg Cena opakowania: 18,8 zł (4,8 USD) · 7.56 oz
  • Mleko Nazwa w sklepie: HERSHEY'S Milk Chocolate Standard Bar Candy with Pokémon Wrappers - 9.3oz/6pk
    97 zł (25 USD) / kg Cena opakowania: 26 zł (6,5 USD) · 9.3 oz
  • Mleko Nazwa w sklepie: Hershey's Milk Chocolate Candy Bar XL - 4.4oz
    100 zł (26 USD) / kg Cena opakowania: 12,5 zł (3,2 USD) · 4.4 oz

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

19,3 zł (8,5 zł - 37 zł)
75% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

17 tys. zł
170% więcej niż w Polsce

kawa

21 zł (11,8 zł - 38 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

piwo z importu

31 zł (19,7 zł - 47 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

ser

51 zł (26 zł - 104 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

opłaty

805 zł (483 zł - 1,47 tys. zł)
22% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach

Noclegi: Stany Zjednoczone

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Atrakcje i bilety: Stany Zjednoczone

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Wyjazdy z Wakacje.pl: Stany Zjednoczone

Linki partnerskie

Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.

Sprawdź wyjazdy: Stany Zjednoczone Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.