Ceny w Ambriz

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ambriz? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ambriz.

Ambriz zmiany cen hikersbay.com
Ambriz Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Ambriz - ile zapłacimy w marketach? Ambriz - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Ambriz - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Ambriz: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 4 godziny temu)

Waluta w Angoli: kwanza angolska (AOA). Za 10 złotych dostaniesz 2,11 tysiąca kwanz angolskich. Za 100 złotych dostaniesz 21,1 tysiąca kwanz angolskich. A w drugę stronę: Za 100 kwanz angolskich dostaniesz 0,473 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Ambriz? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ambriz? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Ambriz, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ambriz? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ambriz? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ambriz? Czy jedzenie na mieście w Ambriz jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Ambriz w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Namibi, Botswanie, Zambii, Kongo i Zimbabwe.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Ambriz

Ambriz - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 20,2 tys. zł

zarobki średnio

20,2 tys. zł
280% więcej niż w Polsce

koszty życia w Ambriz

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 20,2 tys. zł (5 tys. USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Angoli? Zobacz tu: Ceny w miastach w Angoli

Ceny: Luanda   Benguela   Kabinda   Lubango   Camabatela   Ambriz   Bibala  

Koszty utrzymania w Angoli: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Angoli z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

20,2 tys. zł
280% więcej niż w Polsce