Ceny w Benguela

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Benguela? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Benguela.

Benguela - jakie są ceny w supermarketach? Benguela - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Benguela - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Benguela: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Angoli: kwanza angolska (AOA). Za 10 złotych dostaniesz 2,07 tysiąca kwanz angolskich. Za 100 złotych dostaniesz 20,7 tysiąca kwanz angolskich. A w drugę stronę: Za 100 kwanz angolskich dostaniesz 0,484 złotego.


Wakacje i wycieczki w Angoli

Czy hotele są drogie w Benguela? Ile zapłacimy za pokój w Benguela?

Średnia cena noclegu w Benguela wynosi 146 zł (36 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 146 zł (36 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Benguela? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Benguela? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Benguela, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Benguela? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Benguela? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Benguela? Czy jedzenie na mieście w Benguela jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Benguela będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Namibi, Botswanie, Zambii, Kongo i Zimbabwe.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Benguela

Benguela - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 14,3 tys. zł

zarobki średnio

14,3 tys. zł
170% więcej niż w Polsce

koszty życia w Benguela

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 14,3 tys. zł (3,53 tys. USD)
  2. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 25%

Jakie różnią się ceny w miastach w Angoli? Zobacz tu: Ceny w miastach w Angoli

Ceny: Luanda   Benguela   Kabinda   Lubango   Camabatela   Ambriz   Bibala  

Koszty utrzymania w Angoli: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Angoli z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

14,3 tys. zł
170% więcej niż w Polsce