Ceny w Lubango

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lubango? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lubango.

Lubango - ile zapłacimy w marketach? Lubango - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Lubango - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Lubango: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 6 godzin temu)

Waluta w Angoli: kwanza angolska (AOA). Za 10 złotych dostaniesz 2,24 tysiąca kwanz angolskich. Za 100 złotych dostaniesz 22,4 tysiąca kwanz angolskich. A w drugę stronę: Za 100 kwanz angolskich dostaniesz 0,446 złotego.


Czy hotele są drogie w Lubango? Ile zapłacimy za pokój w Lubango?

Uśredniony koszt noclegu w Lubango to 207 zł (53 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 165 zł (42 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lubango? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lubango? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Lubango, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lubango? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lubango? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lubango? Czy jedzenie na mieście w Lubango jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Lubango w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Namibi, Botswanie, Zambii, Kongo i Zimbabwe.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Lubango

Lubango - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Lubango

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 0,7 zł (0,18 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 0,77 zł (0,2 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Angoli? Zobacz tu: Ceny w miastach w Angoli

Ceny: Luanda   Benguela   Kabinda   Lubango   Camabatela   Ambriz   Bibala  

Koszty utrzymania w Angoli: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Angoli z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: