Ceny w Camabatela

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Camabatela? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Camabatela.

Jakie są ceny w supermarketach w Camabatela? Czy koszty życia w Camabatela są wyższe od tych w Polsce? Camabatela - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Camabatela: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 14 godzin temu)

Waluta w Angoli: kwanza angolska (AOA). Za 10 złotych dostaniesz 2,17 tysiąca kwanz angolskich. Za 100 złotych dostaniesz 21,7 tysiąca kwanz angolskich. A w drugę stronę: Za 100 kwanz angolskich dostaniesz 0,461 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Camabatela? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Camabatela? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Camabatela, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Camabatela? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Camabatela? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Camabatela? Czy jedzenie na mieście w Camabatela jest droższe niż w Polsce?



W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Camabatela w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Namibi, Botswanie, Zambii, Kongo i Zimbabwe.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Camabatela

Camabatela - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 21,5 tys. zł

zarobki średnio

21,5 tys. zł
300% więcej niż w Polsce

koszty życia w Camabatela

  1. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 18,4 tys. zł (4,7 tys. USD)
  2. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 21,5 tys. zł (5,5 tys. USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Angoli? Zobacz tu: Ceny w miastach w Angoli

Ceny: Luanda   Benguela   Kabinda   Lubango   Camabatela   Ambriz   Bibala  

Koszty utrzymania w Angoli: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Angoli z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: