Ceny w Amarapura

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Amarapura? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Amarapura.

Amarapura - ile zapłacimy w marketach? Amarapura - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Amarapura - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Amarapura: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta w Birmie: kiat birmański (MMK). Za 10 złotych dostaniesz 5,61 tysiąca kiatów birmańskich. Za 100 złotych dostaniesz 56,1 tysiąca kiatów birmańskich. A w drugę stronę: Za 100 kiatów birmańskich dostaniesz 0,178 złotego.


Czy hotele są drogie w Amarapura? Ile zapłacimy za pokój w Amarapura?

Uśredniony koszt noclegu w Amarapura to 168 zł (43 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 100 zł (25 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 33 zł (8,3 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Amarapura to mniej więcej 115 zł (29 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 171 zł (43 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Amarapura za mniej więcej 420 zł (107 USD) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 454 zł (116 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Amarapura? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Amarapura? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Amarapura, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Amarapura? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Amarapura? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Amarapura? Czy jedzenie na mieście w Amarapura jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Amarapura w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Bangladeszu, Bhutanie, Tajlandii, laoPDR i Nepalu.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Amarapura

Amarapura - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Amarapura

  1. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 393 zł (100 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Birmie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Birmie

Ceny: Rangun   Mulmejn   Mandalaj   Pagan   Bogale   Aunglan   Amarapura   Insein  

Koszty utrzymania w Birmie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Birmie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: