Ceny w Insein

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Insein? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Insein.

Insein zmiany cen hikersbay.com
Insein Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Insein - jakie są ceny w supermarketach? Insein - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Insein - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Insein: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta w Birmie: kiat birmański (MMK). Za 10 złotych dostaniesz 5,61 tysiąca kiatów birmańskich. Za 100 złotych dostaniesz 56,1 tysiąca kiatów birmańskich. A w drugę stronę: Za 100 kiatów birmańskich dostaniesz 0,178 złotego.


Czy hotele są drogie w Insein? Ile zapłacimy za pokój w Insein?

Średnia cena noclegu w Insein wynosi 193 zł (49 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 113 zł (29 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 51 zł (12,9 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Insein 144 zł (37 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 188 zł (48 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Insein za mniej więcej 276 zł (70 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 465 zł (118 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Insein? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Insein? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Insein, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Insein? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Insein? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Insein? Czy jedzenie na mieście w Insein jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Insein będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Bangladeszu, Bhutanie, Tajlandii, laoPDR i Nepalu.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Insein

Insein - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Insein

  1. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 1,97 tys. zł (500 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Birmie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Birmie

Ceny: Rangun   Mulmejn   Mandalaj   Pagan   Bogale   Aunglan   Amarapura   Insein  

Koszty utrzymania w Birmie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Birmie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: