Ceny Produkty w słoikach Katowice sierpień 2025

Co można kupić w supermarketach Katowicach? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Katowicach. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Produkty w słoikach

  1. Dżem 100% owocowy Rhapsody brzoskwiniowy, 220 g:: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia brzoskwinia, 220 g:)
  2. Dżem 100% owocowy Rapsodia czarna porzeczka, 220 g: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia czarna porzeczka, 220 g)
  3. Dżem 100% owocowy Rhapsody truskawkowy, 220 g:: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia truskawka, 220 g:)
  4. Dżem 100% owocowy Wiśnia Rhapsody, 220 g: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia wiśnia, 220 g)
  5. Dżem z czarnej porzeczki Łowicz 380 g: 5,2 zł (Dżem czarna porzeczka Łowicz 380 g)
  6. Dżem rapsodyjny, 410 g: brzoskwiniowy: 3,3 zł (Dżem Rapsodia, 410 g: brzoskwinia)
  7. Dżem rapsodii, 410 g: czarna porzeczka: 3,3 zł (Dżem Rapsodia, 410 g: czarna porzeczka)
  8. Dżem truskawkowy Łowicz 380 g: 5,2 zł (Dżem Truskawkowy Łowicz 380 g)
  9. Dżem truskawkowy Rapsodia, 410 g: 3,1 zł
  10. Dżem wiśniowy Łowicz 380 g: 5,2 zł (Dżem Wiśniowy Łowicz 380 g)
  11. Miód wielokwiatowy Huzar, 1 kg: 19 zł (Miód pszczeli wielokwiatowy Huzar, 1 kg)
  12. Miód słonecznikowy Złota Pasieka, 470 g: 11,4 zł
  13. Krem czekoladowo-orzechowy Chocofini Milimi, 400 g:: 5 zł
  14. Krem czekoladowy Chocofini Milimi, 400 g: 5 zł
  15. Nutella do smarowania, 350 g: 12 zł (Krem do smarowania Nutella, 350 g)
  16. Krem Nussmilk, 400 g:: 6,5 zł
  17. Nussmilk cream, 400 g: orzech kakaowy: 6,5 zł (Krem Nussmilk, 400 g: kakaowo orzechowy)
  18. Go Vege krem orzechowy, 500 g: gładki: 9,5 zł (Krem orzechowy Go Vege, 500 g: gładki)
  19. Go Vege krem orzechowy, 500 g: z kawałkami: 9,5 zł (Krem orzechowy Go Vege, 500 g: z kawałkami)
  20. Winiary majonez dekoracyjny, 500 ml: 7,5 zł (Majonez dekoracyjny Winiary, 500 ml)
  21. Majonez Madero, 400 ml: 4,5 zł
  22. Musztarda Sarepska Kamis, 225 g: 2,4 zł (Musztarda sarepska Kamis, 225 g)
  23. Tarty chrzan Madero, 160 g: do wędlin, mięs i sosów: 1,7 zł (Chrzan tarty Madero, 160 g: do wędlin, mięs i sosów)
  24. Madero tarty chrzan, 160 g: ze śmietaną: 1,7 zł (Chrzan tarty Madero, 160 g: ze śmietanką)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Katowicach.

Dopiero teraz!

  1. Filety z sardeli Gusto Bello, 80 g 41 g: 6,5 zł (Filety z anchois Gusto Bello, 80 g 41 g)
  2. Szynka krakowska sucha Tarczyński, 330 g: 13,3 zł (Krakowska sucha z szynki Tarczyński, 330 g)
  3. Krem balsamiczny Gusto Bello, 180 g; z octem balsamicznym z modeny: 6 zł
  4. Krem balsamiczny Gusto Bello, 180 g; z octem winnym i pesto alla genovese: 6 zł

ceny Dopiero teraz! (52) >>

Powrót do listy kategorii

Ryby

  1. Filet z mintaja bez skóry, opakowanie ok. 0,3 kg, 29,90 kg: 9 zł (Filet z mintaja bez skóry, opak ok. 0,3 kg, 29,90 kg)
  2. Wędzony na zimno łosoś norweski w plastrach Marinero, 150 g: 13,8 zł (Łosoś norweski wędzony na zimno w plastrach Marinero, 150 g)
  3. Łosoś wędzony na gorąco Łagodny 125 g: 9,5 zł (Łosoś Wędzony Na Gorąco Łagodny 125 g)
  4. Łosoś wędzony na gorąco z koperkiem 125 g: 9,5 zł (Łosoś Wędzony Na Gorąco Z Koperkiem 125 g)

ceny Ryby (17) >>

Powrót do listy kategorii

Jaja

  1. Jaja od kurcząt z rolnictwa ekologicznego goBIO, 9 szt.: 9,5 zł (Jaja od kur z chowu ekologicznego goBIO, 9 szt.)
  2. Jaja z wolnego wybiegu Moja Kurka, Kl. A: 8,6 zł (Jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka, Kl. A)
  3. Jaja z wolnego wybiegu Moja kura, kl. A, 10 szt.: 7,3 zł (Jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka, kl.A, 10 szt.)

ceny Jaja (3) >>

Powrót do listy kategorii

Dania obiadowe

  1. Sushi Toshii, 400 g: 14,3 zł
  2. Pierogi rosyjskie Nasze smaki, 400 g: 5,2 zł (Pierogi ruskie Nasze Smaki, 400 g)
  3. Pierogi rosyjskie z cebulą, 320 g: 5,7 zł (Pierogi ruskie z cebulką, 320 g)
  4. Pierogi z kapustą i grzybami Nasze smaki, 400 g: 5,2 zł (Pierogi z kapustą i grzybami Nasze Smaki, 400 g)

ceny Dania obiadowe (18) >>

Powrót do listy kategorii

Wafle i wafle

  1. Wafle rodzinne o smaku kakaowym 450g: 5,7 zł (Wafle Familijne o smaku kakaowym 450g)
  2. Wafle rodzinne o smaku śmietankowym 450g: 5,7 zł (Wafle Familijne o smaku śmietankowym 450g)
  3. Wafle pryncypialne Patyczki, 200 g: 4,3 zł (Wafle PryncyPałki kokosowe Tasso, 200 g)
  4. Wafle Tubki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G: 3,3 zł (Wafle Rurki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G)

ceny Wafle i wafle (10) >>

Powrót do listy kategorii

Inny

  1. Bułka tarta PANO, 450g: 2,1 zł
  2. Ciecierzyca Nature Crop, 500G: 5,7 zł (Ciecierzyca Plony Natury, 500G)
  3. Fasola Piękny karzeł Jaś Plony natury, 500 g: 5,2 zł (Fasola Piękny Jaś Karłowy Plony Natury, 500 g)
  4. Połówki grochu łuskanego Uprawa naturalna, 500 g: 2,4 zł (Groch łuskany połówki Plony Natury, 500 g)

ceny Inny (7) >>

Powrót do listy kategorii

Produkty z pomidorów

  1. Koncentrat pomidorowy 30% Culineo, 190 g: 1,5 zł
  2. Koncentrat pomidorowy 30% Pudle, 200 g: 3,1 zł (Koncentrat pomidorowy 30% Pudliszki, 200 g)
  3. Passata Sottile Gusto puree, 700 g: 3,8 zł (Przecier Passata Sottile Gusto, 700 g)
  4. Pastata Sottile Gusto puree, 700 g: z czosnkiem: 3,8 zł (Przecier Passata Sottile Gusto, 700 g: z czosnkiem)

ceny Produkty z pomidorów (10) >>

Powrót do listy kategorii

Żywność dla niemowląt

  1. Mleko dla niemowląt Bebiko 1, 350g: 14,7 zł (Mleko dla dzieci Bebiko 1, 350g)
  2. Mleko dla niemowląt Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g: 36 zł (Mleko dla dzieci Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g)
  3. Mleko dla niemowląt Nestle Nan OptiPro Plus 1, 800g: 45 zł (Mleko dla dzieci Nestle Nan OptiPro Plus 1, 800g)
  4. Mleko dla niemowląt Bebiko 2, 600g: 27 zł (Mleko dla dzieci Bebiko 2, 600g)

ceny Żywność dla niemowląt (76) >>

Powrót do listy kategorii

Czyszczenie

  1. Domestos Płyn toaletowy cytrusowy, ml: 11 zł (Domestos Płyn do WC citrus, ml)
  2. Domestos Toaleta płynna sosna, ml: 11 zł (Domestos Płyn do WC pine, ml)
  3. Domestos Płyn toaletowy połysk, ml: 11 zł (Domestos Płyn do WC shine, ml)
  4. Domestos Płyn toaletowy biały, ml: 11 zł (Domestos Płyn do WC white, ml)

ceny Czyszczenie (41) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław