Ceny Warzywa i zioła Katowice maj 2025

Co można kupić w supermarketach Katowicach? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Katowicach. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Warzywa i zioła

  1. Brokuły, 1 szt., 500 g: 5,7 zł (Brokuł, 1 szt., 500 g)
  2. Czerwone buraki gotowane Ogród warzywny, 500 g: 3,8 zł (Buraki czerwone gotowane Warzywniak, 500 g)
  3. Buraki czerwone, 1 szt. ok. 150 g, 2,37 kg: 0,36 zł (Buraki Czerwone, 1 szt. ok. 150 g, 2,37 kg)
  4. Czerwona cebula, opak. 500 g: 4,7 zł (Cebula czerwona, opak. 500 g)
  5. Cebula żółta, 1 szt. ok. 100 g, 3,80 kg: 0,38 zł (Cebula Żółta, 1 szt. ok. 100 g, 3,80 kg)
  6. Cebula, opak. 1 kg: 3,8 zł
  7. Cebula, opak. 2 kg: 5,7 zł
  8. Cukinia, 1 szt. ok. 350 g, 14,28 kg: 5 zł
  9. Czosnek szt.: 1,9 zł (Czosnek Szt.)
  10. Czosnek, opak. 250 g: 5,7 zł
  11. Imbir, 1 szt. ok. 100 g, 24,89 kg: 2,5 zł
  12. Kalafior, 1 szt. ok. 1,5 kg, 9,51 kg: 14,3 zł
  13. Kapusta biała, 1 szt. ok. 2 kg, 2,85 kg: 5,7 zł (Kapusta Biała, 1 szt. ok. 2 kg, 2,85 kg)
  14. Kapusta czerwona, 1 szt. ok. 1,5 kg, 3,80 kg: 5,7 zł (Kapusta Czerwona, 1 szt. ok. 1,5 kg, 3,80 kg)
  15. Kapusta pekińska, 1 szt. ok. 1 kg, 4,75 kg: 4,7 zł (Kapusta Pekińska, 1 szt. ok. 1 kg, 4,75 kg)
  16. Koper, 1 szt.: 1,9 zł (Koperek, 1 szt.)
  17. Marchew, 1 szt. ok. 100 g, 2,85 kg: 0,29 zł
  18. Pietruszka, 1 szt.: 1,9 zł (Natka pietruszki, 1 szt.)
  19. Papryka czerwona, 1 szt., ok. 250 g, 11,42 kg: 2,9 zł (Papryka Czerwona, 1 szt., ok. 250 g, 11,42 kg)
  20. Papryka trzy kolory, pakuj. 500 g: 6,7 zł (Papryka trzy kolory, opak. 500 g)
  21. Pietruszka, 1 szt. ok. 250 g, 7,61 kg: 1,9 zł
  22. Opakowanie Tomato Cherry Twig. 500 g: 9,5 zł (Pomidor Cherry Gałązka opak. 500 g)
  23. Pomidor koktajlowy polskie belido, z powrotem. 200 g: 7 zł (Pomidor cherry polski belido, opak. 200 g)
  24. Pomidor Malinowy Polski Laid, 1 szt. ok. 200 g, 12,99 kg: 2,6 zł (Pomidor Malinowy Polski Układany, 1 szt. ok. 200 g, 12,99 kg)
  25. Pomar pomidorowy z papryką czerwony, ok. 250 g, 18,09 kg: 4,5 zł (Pomidor Papryczkowy Pomar. Czerw., ok. 250 g, 18,09 kg)
  26. Pomidor pieprzowy, pakuj. 500 g: 9,5 zł (Pomidor papryczkowy, opak. 500 g)
  27. Pomidor śliwkowy, pakuj. 500 g: 6,7 zł (Pomidor śliwkowy, opak. 500 g)
  28. Pomidory na drodze opak. 4x100g: 9,5 zł (Pomidorki w drogę opak. 4x100 g)
  29. Por, 1 szt. ok. 0,4 kg, 9,51 kg: 3,8 zł
  30. Pęczek rzodkiewki: 2,4 zł (Rzodkiewka pęczek)
  31. Sałata lodowa 1 szt.: 5,7 zł
  32. Sałata maślana 1 szt.: 4,7 zł (Sałata masłowa 1 szt.)
  33. Korzeń selera, 1 szt. ok. 1 kg, 3,80 kg: 3,8 zł (Seler Korzeń, 1 szt. ok. 1 kg, 3,80 kg)
  34. Seler, opak. 400 g: 4,7 zł (Seler naciowy, opak. 400 g)
  35. Szczypiorek, 1 szt.: 1,9 zł
  36. Włoszczyzna, opak. 650 g: 5,7 zł
  37. Ziemniaki umyte, 1 kg, 2,85 kg: 2,8 zł (Ziemniaki Myte, 1 kg, 2,85 kg)
  38. Ziemniaki opak. 2 kg: 5,2 zł
  39. Ziemniaki Słodkie Słodkie ziemniaki, 1 szt. ok. 300 g, 6,99 kg: 2,1 zł (Ziemniaki Słodkie Bataty, 1 szt. ok. 300 g, 6,99 kg)
  40. Grzyb, opak. 500 g: 5,2 zł (Pieczarka, opak. 500 g)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Katowicach.

Wypieki

  1. Wafle ryżowe Pano musli, 100 g: 1,9 zł (Wafle ryżowe musli Pano, 100 g)
  2. Wafle ryżowe naturalne Pano, 100 g: 1,9 zł
  3. Wieloziarniste wafle ryżowe Pano, 100 g:: 1,9 zł (Wafle ryżowe wieloziarniste Pano, 100 g:)
  4. Ciasto z pomidorami i mozzarellą, 105 g: 2,6 zł (Ciastko z pomidorami i mozzarellą, 105 g)

ceny Wypieki (30) >>

Powrót do listy kategorii

Tłuszcze

  1. Extra Milk Valley Butter, 200 g: 5,7 zł (Masło Ekstra Mleczna Dolina, 200 g)
  2. Masło Polskie Mlekovita Extra, 200 g: 6,7 zł (Masło ekstra Polskie Mlekovita, 200 g)
  3. Irlandzka Dolina Maślanki, 200 g: 6,1 zł (Masło Irlandzkie Mleczna Dolina, 200 g)
  4. Masło klarowane Milk Valley, 500 g: 21 zł (Masło klarowane Mleczna Dolina, 500 g)

ceny Tłuszcze (8) >>

Powrót do listy kategorii

Cukierki, lizaki, żelki

  1. Halls Honey Lemon Candy 33.5g: 2 zł (Cukierki Halls Honey Lemon 33,5g)
  2. Halls Limonka Fresh Candy 33.5g: 2 zł (Cukierki Halls Lime Fresh 33,5g)
  3. Cukierki Halls, 33.5 g: 2 zł (Cukierki Halls, 33,5 g)
  4. Krówka Mleczna Premium Candy, 300 g: 6 zł (Cukierki Krówka Mleczna Premium, 300 g)

ceny Cukierki, lizaki, żelki (33) >>

Powrót do listy kategorii

Guma do żucia

  1. Airwaves Cool Cassis Rubber, 58 g: 5 zł (Guma Airwaves Cool Cassis, 58 g)
  2. Mentos Pure Fresh Bottle bubble gum, 60 g: freshmint: 6 zł (Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: freshmint)
  3. Mentos Pure Fresh Bottle guma balonowa, 60 g: limonka miętowa: 6 zł (Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: lime mint)
  4. Mentos Pure Fresh Bottle bubble gum, 60 g: mięta zielona: 6 zł (Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: spearmint)

ceny Guma do żucia (17) >>

Powrót do listy kategorii

Frytki

  1. Chipsy Monster Munch Peppers, 75 g: 3,8 zł (Chrupki Monster Munch Papryka, 75 g)
  2. Chipsy Monster Munch Cheese, 75 g: 3,8 zł (Chrupki Monster Munch Ser, 75 g)
  3. Monster Munch Chipsy, 75 g: 3,8 zł (Chrupki Monster Munch, 75 g)
  4. Chipsy jabłkowe Bakad'Or, 40g: 3 zł

ceny Frytki (6) >>

Powrót do listy kategorii

Suszone owoce

  1. Śliwki Bakallino Bez pestek, 300 g: 9,5 zł (Bakallino Śliwki suszone bez pestek, 300 g)
  2. Chrupiąca sałatka Bakalland, 100 g: 4,7 zł
  3. Figi suszone Bakad'Or, 200g: 5,3 zł
  4. Bakal D'Or Aktywna mieszanka suszonych owoców, 180g: 7,6 zł (Mieszanka bakalii Bakal D'Or Active, 180g)

ceny Suszone owoce (31) >>

Powrót do listy kategorii

Psy

  1. Karma dla psów Dry Beef Activpet 3 kg: 13 zł (Karma dla psa Sucha Wołowina Activpet 3 kg)
  2. Karma dla psów z drobiem i warzywami Dry Activpet 3 kg: 13 zł (Karma dla psa z drobiem i warzywami Sucha Activpet 3 kg)
  3. Karma dla psów z wołowiną i warzywami Dry Activpet 3 kg: 13 zł (Karma dla psa z wołowiną i warzywami Sucha Activpet 3 kg)
  4. Karma dla psów z wołowiną Puffi, g: 4,5 zł (Karma dla psa z wołowiną Puffi, g)

ceny Psy (12) >>

Powrót do listy kategorii

Koty

  1. Karma dla kotów w puszkach Kitty z kurczakiem i cielęciną 415g: 2 zł (Karma dla kota puszka Kitty z kurczakiem i cielęciną 415g)
  2. Karma dla kotów w puszkach Kitty z wołowiną i wątróbką 415g: 2 zł (Karma dla kota puszka Kitty z wołowiną i wątróbką 415g)
  3. Puszka karmy dla kotów Kitty steryl z wołowiną 415g: 2 zł (Karma dla kota puszka Kitty steril z wołowiną 415g)
  4. Nakarm w saszetkach Whiskas fish, 8x100g: 10,5 zł (Karma w saszetkach Whiskas ryba, 8x100g)

ceny Koty (10) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław