Ceny Słone przekąski Katowice sierpień 2025

Co można kupić w supermarketach Katowicach? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Katowicach. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Słone przekąski

  1. Popcorn Top maślany do mikrofalówki, 100g: 1,2 zł (Popcorn Top maślany do mikrofali, 100g)
  2. Popcorn Top solony do kuchenki mikrofalowej, 100g: 1,2 zł (Popcorn Top solony do mikrofali, 100g)
  3. Lajkonik Palce oryginalne, 70 g: 3,3 zł (Lajkonik Paluchy oryginalne, 70 g)
  4. Palce Lajkonik Junior 180 g: 2,8 zł (Paluszki Lajkonik Junior 180 g)
  5. Słone paluszki Lajkonik, 200 g: 2,8 zł (Paluszki słone Lajkonik, 200 g)
  6. Paluszki solone Top, 400 g: 2,8 zł
  7. Krakersy solone TOP, 175g: 1,7 zł
  8. Krakersy Chili Sweet TOP, 200g: 2,8 zł (Krakersy Sweet Chili TOP, 200g)
  9. Top Krakersy cebulowe 300 g: 2,4 zł (Krakersy Top Cebulowe 300 g)
  10. Krakersy Top z solą 300 g: 2,4 zł
  11. Krakersy z burakami, czarnuszką i czosnkiem TOP, 200g: 2,8 zł (Krakersy z burakiem, czarnuszką i czosnkiem TOP, 200g)
  12. Junior Safari Lajkonik, 180 g: 3,5 zł
  13. Krakersy Najlepsze nasiona sezamu 300 g: 2,4 zł (Krakersy Top sezamowe 300 g)
  14. Smażona solona kukurydza Top, 150 g: 2,8 zł (Kukurydza smażona solona Top, 150 g)
  15. Precel chrupiący Lajkonik, 180 g: 3,5 zł (Precelki chrupkie Lajkonik, 180 g)
  16. Top z pieczonego słonecznika, 200 g: 2,7 zł (Słonecznik prażony Top, 200 g)
  17. Talarki Krakowskie Lajkonik, 200 g: 3,5 zł

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Katowicach.

Towary przemysłowe

  1. Jednorazowe maski ochronne, 10 szt.: 2,9 zł (Maseczki ochronne jednorazowe, 10 szt.)

ceny Towary przemysłowe (1) >>

Powrót do listy kategorii

Chleb

  1. Chleb tostowy z masłem pano, 500 g: 3,3 zł (Chleb tostowy maślany Pano, 500 g)
  2. Chleb tostowy z pszenicy Pano, 500 g: 2,6 zł (Chleb tostowy pszenny Pano, 500 g)
  3. Chałka ręcznie pakowana, 320g: 4,7 zł (Chałka ręcznie zawijana, 320g)
  4. Chleb pełnoziarnisty, 300 g: 3,8 zł (Chleb całe ziarno, 300 g)

ceny Chleb (11) >>

Powrót do listy kategorii

Dania mrożone

  1. Cienkie długie frytki Mr. Potato, 1 kg: 4,7 zł (Frytki długie cienkie Mr. Potato, 1 kg)
  2. Frytki faliste Mr. Potato, 2,5 kg: 9,5 zł (Frytki karbowane Mr. Potato, 2,5 kg)
  3. Pan Ziemniak proste frytki, 1 kg: 4,7 zł (Frytki proste Mr. Potato, 1 kg)
  4. Frytki Zig Zag Aviko, 750 g + 150 g: 6 zł

ceny Dania mrożone (16) >>

Powrót do listy kategorii

Herbatniki i pierniki

  1. Ciasteczka biszkoptowe Parisian, 200 g: 2,8 zł (Ciasteczka Biszkopciki Paryskie, 200 g)
  2. Herbatniki Bonitki Kruche Kakao 300G: 3,5 zł (Ciastka Bonitki Kruche Kakaowe 300G)
  3. Herbatniki Bonitki Kruche Wiśniowe 300G: 3,5 zł (Ciastka Bonitki Kruche Wiśniowe 300G)
  4. Ciastka kakaowe HIT, 220 g: 2,8 zł (Ciastka HIT kakao, 220 g)

ceny Herbatniki i pierniki (33) >>

Powrót do listy kategorii

Kasza

  1. Kasza bulgurOwaty Plony natury, 4x100 g: 3,8 zł (Kasza bulgur Plony Natury, 4x100 g)
  2. Kasza gryczana biała Nature Crops, 4x100 g: 4,5 zł (Kasza gryczana biała Plony Natury, 4x100 g)
  3. Kasza jaglana Plony natury, 4x100 g: 2,8 zł (Kasza jaglana Plony Natury, 4x100 g)
  4. Kasza jęczmienna perłowa Plony natury, 4x100 g: 1,9 zł (Kasza jęczmienna perłowa Plony Natury, 4x100 g)

ceny Kasza (8) >>

Powrót do listy kategorii

Produkty do kąpieli

  1. Mydło Bambino Family, ml: 22 zł (Mydło Bambino Rodzina, ml)
  2. Balsam do kąpieli Be Beauty Care, 1,3 l: 6 zł (Płyn do kąpieli Be Beauty Care, 1,3 l)
  3. Adidas Men Anthem Edition Żel pod prysznic, 400 ml: 11 zł (Żel pod prysznic Adidas Men Anthem Edition, 400 ml)
  4. Adidas Men Żel pod prysznic, Po Treningu, 400 ml: 11 zł (Żel pod prysznic Adidas Men, After Sport, 400 ml)

ceny Produkty do kąpieli (28) >>

Powrót do listy kategorii

Żywność dla niemowląt

  1. Mleko dla niemowląt Bebiko 1, 350g: 14,7 zł (Mleko dla dzieci Bebiko 1, 350g)
  2. Mleko dla niemowląt Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g: 36 zł (Mleko dla dzieci Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g)
  3. Mleko dla niemowląt Nestle Nan OptiPro Plus 1, 800g: 45 zł (Mleko dla dzieci Nestle Nan OptiPro Plus 1, 800g)
  4. Mleko dla niemowląt Bebiko 2, 600g: 27 zł (Mleko dla dzieci Bebiko 2, 600g)

ceny Żywność dla niemowląt (76) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław