Ceny Wypieki Katowice maj 2025

Co można kupić w supermarketach Katowicach? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Katowicach. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Wypieki

  1. Wafle ryżowe Pano musli, 100 g: 1,9 zł (Wafle ryżowe musli Pano, 100 g)
  2. Wafle ryżowe naturalne Pano, 100 g: 1,9 zł
  3. Wieloziarniste wafle ryżowe Pano, 100 g:: 1,9 zł (Wafle ryżowe wieloziarniste Pano, 100 g:)
  4. Ciasto z pomidorami i mozzarellą, 105 g: 2,6 zł (Ciastko z pomidorami i mozzarellą, 105 g)
  5. Hot dog z kiełbasą Berlinka i sosem, 120 g: 2,8 zł (Hot dog z parówką Berlinką i sosem, 120 g)
  6. Mini pizza z przedpokojami, 125 g: 3,1 zł (Mini pizza z salami, 125 g)
  7. Pasztet z kapustą i pieczarkami, 40 g: 0,85 zł (Pasztecik z kapustą i pieczarkami, 40 g)
  8. Pano tortilla wieloziarnista, 306 g: 3,8 zł (Tortilla wieloziarnista Pano, 306 g)
  9. Tortilla pszenna Pano, 306 g: 3,8 zł (Tortilla wrap pszenna Pano, 306 g)
  10. Zapiekanka grzybowa, szynka, ser, keczup, 150g: 3,5 zł (Zapiekanka pieczarki, szynka, ser, ketchup, 150g)
  11. Zapiekanka z warzywnym sosem grillowym i serem, 100g: 2,8 zł (Zapiekanka z warzywami grill sos i ser, 100g)
  12. Rolki śniadaniowe Pano, 400 g: 6 zł (Bułeczki śniadaniowe Pano, 400 g)
  13. Ciasteczko truskawkowe duo, 94 g: 1,5 zł (Ciastko duet truskawkowy, 94 g)
  14. Ciasto duetowe z owocami leśnymi, 115 g: 2,1 zł (Ciastko Duet z owocami leśnymi, 115 g)
  15. Ciasto Wedel pomarańczowe, 90 g: 2,4 zł (Ciastko Wedlowskie pomarańczowe, 90 g)
  16. Rogalika z nadzieniem z orzechów Bridor i kakao, 85 g: 2,4 zł (Croissant z nadzieniem orzechowo-kakaowym Bridor, 85 g)
  17. Ciasteczka pączkowe, 75 g: 2,1 zł (Donut cookies, 75 g)
  18. Pączek E.Wedel nadziewany kremowym nadzieniem czekoladowym, 64g: 2,4 zł (Donut E.Wedel nadziewany kremowym czekoladowym nadzieniem, 64g)
  19. Pączek nadziewany 67 g: 1,6 zł (Donut nadziewany 67 g)
  20. Pączek z Haribo Chamallows: 1,9 zł (Donut z dodatkiem Haribo Chamallows)
  21. Pączek z glazurą kakaową, 55 g: 0,94 zł (Donut z polewą kakaową, 55 g)
  22. Bułka z budyniem i truskawkami, 85 g: 1,6 zł (Drożdżówka z budyniem i truskawkami, 85 g)
  23. Rogalik francuski Bridor 60 g: 1,3 zł (Francuski Croissant Bridor 60 g)
  24. Babeczka Wedel, 115 g: 2,8 zł (Muffin Wedel, 115 g)
  25. Sweet Land Donut cukier puder 80 g: 0,94 zł (Pączek Słodka Kraina cukier puder 80 g)
  26. Słodka Kraina Lukru 80 g: 0,94 zł (Pączek Słodka Kraina lukier 80 g)
  27. Pączek wedel 85 g: 2,4 zł (Pączek Wedel 85 g)
  28. Pączek z nadzieniem, 95 g: z nadzieniem orzechowym: 1,6 zł
  29. Pączek z nadzieniem, 95 g: z nadzieniem waniliowym: 1,6 zł
  30. Rogalik książęcy, 120 g: 2,8 zł (Rogal książęcy, 120 g)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Katowicach.

Mięso

  1. Filet z kaczki z sosem z kwaśnej zupy żytniej. vol. gotowy. Cena 480 g w opakowaniu.: 19 zł (Filet z kaczki z sosem żura. wol. gotow. 480 g cena za opak.)
  2. Indyk ze śliwką Wolno gotowany, 500 g: 9,5 zł (Indyk ze śliwką Wolno gotowane, 500 g)
  3. Kacze nogi z żurawiną powoli gotowane 500 g cena za opakowanie.: 15,2 zł (Nogi kaczki z żurawiną wolno gotowane 500 g cena za opak.)
  4. Polędwica z kurczaka 400 g cena za opakowanie.: 8,6 zł (Polędwiczki z kurczaka 400 g cena za opak.)

ceny Mięso (15) >>

Powrót do listy kategorii

Wędliny i kiełbasy

  1. Żywiecka kiełbasa z indyka Kraina Wędlin, 90 g: 3,8 zł (Kiełbasa Żywiecka z indyka Kraina Wędlin, 90 g)
  2. Kiełbasa żywiecka z szynki Kraina Wędlin, 100 g: 3,6 zł
  3. Polędwica Sadecka 100 g: 5,2 zł (Polędwica Sądecka 100 g)
  4. Polędwica Sopot Kraina Wędlin, 140 g: 5,7 zł (Polędwica Sopocka Kraina Wędlin, 140 g)

ceny Wędliny i kiełbasy (48) >>

Powrót do listy kategorii

Chleb

  1. Chleb tostowy z masłem pano, 500 g: 3,3 zł (Chleb tostowy maślany Pano, 500 g)
  2. Chleb tostowy z pszenicy Pano, 500 g: 2,6 zł (Chleb tostowy pszenny Pano, 500 g)
  3. Chałka ręcznie pakowana, 320g: 4,7 zł (Chałka ręcznie zawijana, 320g)
  4. Chleb pełnoziarnisty, 300 g: 3,8 zł (Chleb całe ziarno, 300 g)

ceny Chleb (11) >>

Powrót do listy kategorii

Jaja

  1. Jaja od kurcząt z rolnictwa ekologicznego goBIO, 9 szt.: 9,5 zł (Jaja od kur z chowu ekologicznego goBIO, 9 szt.)
  2. Jaja z wolnego wybiegu Moja Kurka, Kl. A: 8,6 zł (Jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka, Kl. A)
  3. Jaja z wolnego wybiegu Moja kura, kl. A, 10 szt.: 7,3 zł (Jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka, kl.A, 10 szt.)

ceny Jaja (3) >>

Powrót do listy kategorii

Pielęgnacja włosów

  1. Szampon do włosów aqua light Pantene, 400 ml: 13 zł
  2. Szampon jabłkowy Head&Shoulders 2w1, 360 ml: 16 zł (Szampon do włosów Head&Shoulders Apple Fresh 2w1, 360 ml)
  3. Szampon do włosów Head&Shoulders Citrus Fresh, 400 ml: 16 zł
  4. Szampon do włosów Head&Shoulders Classic Clean, 400 ml: 16 zł

ceny Pielęgnacja włosów (34) >>

Powrót do listy kategorii

Pielęgnacja jamy ustnej

  1. Pasta blend-a-med Complete 3D White, 75 ml: 4,5 zł
  2. Pasta do zębów Colgate Advanced White Charcoal, 100 ml: 8 zł
  3. Colgate Advanced Biała pasta do zębów, 75ml: 4,6 zł (Pasta do zębów Colgate Advanced White, 75ml)
  4. Colgate Max Fresh Cooling Crystals Pasta do zębów, 75ml: 4,6 zł (Pasta do zębów Colgate Max Fresh Cooling Crystals, 75ml)

ceny Pielęgnacja jamy ustnej (24) >>

Powrót do listy kategorii

Pralnia

  1. Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prania: do koloru: 25 zł (Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prań: do koloru)
  2. Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prania: świeżość górska: 25 zł (Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prań: górska świeżość)
  3. Lovela puder do białego 1,3 kg: 20 zł (Proszek Lovela do białego 1,3 kg)
  4. Lovela puder do koloru 1,3 kg: 20 zł (Proszek Lovela do koloru 1,3 kg)

ceny Pralnia (26) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław