Ceny Napoje bezalkoholowe Poznań
sierpień 2025
Co można kupić w supermarketach Poznaniu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Poznaniu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Napoje bezalkoholowe
-
Napój bezalkoholowy truskawkowy Piccolo, 750 ml: 9,5 zł
(Napój bezalkoholowy truskawka Piccolo, 750 ml)
-
Napój bezalkoholowy Somersby Pear 0,0%, 400 ml: 4,5 zł
(Napój piwny bezalkoholowy Somersby Pear 0,0%, 400 ml)
-
Piwo bezalkoholowe Lech Free lager, 330 ml: 3 zł
-
Piwo bezalkoholowe Lech Free limonka z miętą, 330 ml: 3 zł
-
Piwo Carlsberg 0,0%, 500 ml: 3,4 zł
-
Piwo Heineken 0,0%, 500 ml: 3,5 zł
-
Piwo Karmi Classic, 400 ml: 3,5 zł
-
Piwo Lech Free 0% arbuzowo-miętowe, 500 ml: 4 zł
(Piwo Lech Free 0% arbuz-mięta, 500 ml)
-
Piwo Tyskie 0%, 500 ml: 3,2 zł
-
Piwo Warka Radler 0% Cytryna, 500 ml: 3,7 zł
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Poznaniu.
Chleb
-
Chleb tostowy z masłem pano, 500 g: 3,3 zł
(Chleb tostowy maślany Pano, 500 g)
-
Chleb tostowy z pszenicy Pano, 500 g: 2,6 zł
(Chleb tostowy pszenny Pano, 500 g)
-
Chałka ręcznie pakowana, 320g: 4,7 zł
(Chałka ręcznie zawijana, 320g)
-
Chleb pełnoziarnisty, 300 g: 3,8 zł
(Chleb całe ziarno, 300 g)
ceny Chleb (13) >>
Powrót do listy kategorii
Wypieki
-
Wafle ryżowe Pano musli, 100 g: 1,9 zł
(Wafle ryżowe musli Pano, 100 g)
-
Wafle ryżowe naturalne Pano, 100 g: 1,9 zł
-
Wieloziarniste wafle ryżowe Pano, 100 g:: 1,9 zł
(Wafle ryżowe wieloziarniste Pano, 100 g:)
-
Ciasto z pomidorami i mozzarellą, 105 g: 2,6 zł
(Ciastko z pomidorami i mozzarellą, 105 g)
ceny Wypieki (28) >>
Powrót do listy kategorii
Jaja
-
Jaja od kurcząt z rolnictwa ekologicznego goBIO, 9 szt.: 9,5 zł
(Jaja od kur z chowu ekologicznego goBIO, 9 szt.)
-
Jaja z wolnego wybiegu Moja Kurka, Kl. A: 8,6 zł
(Jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka, Kl. A)
-
Jaja z wolnego wybiegu Moja kura, kl. A, 10 szt.: 7,3 zł
(Jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka, kl.A, 10 szt.)
ceny Jaja (3) >>
Powrót do listy kategorii
Dania obiadowe
-
Sushi Toshii, 400 g: 14,3 zł
-
Pierogi rosyjskie Nasze smaki, 400 g: 5,2 zł
(Pierogi ruskie Nasze Smaki, 400 g)
-
Pierogi rosyjskie z cebulą, 320 g: 5,7 zł
(Pierogi ruskie z cebulką, 320 g)
-
Pierogi z kapustą i grzybami Nasze smaki, 400 g: 5,2 zł
(Pierogi z kapustą i grzybami Nasze Smaki, 400 g)
ceny Dania obiadowe (18) >>
Powrót do listy kategorii
Frytki
-
Chipsy Monster Munch Peppers, 75 g: 3,8 zł
(Chrupki Monster Munch Papryka, 75 g)
-
Chipsy Monster Munch Cheese, 75 g: 3,8 zł
(Chrupki Monster Munch Ser, 75 g)
-
Monster Munch Chipsy, 75 g: 3,8 zł
(Chrupki Monster Munch, 75 g)
-
Chipsy jabłkowe Bakad'Or, 40g: 3 zł
ceny Frytki (6) >>
Powrót do listy kategorii
Guma do żucia
-
Airwaves Cool Cassis Rubber, 58 g: 5 zł
(Guma Airwaves Cool Cassis, 58 g)
-
Mentos Pure Fresh Bottle bubble gum, 60 g: freshmint: 6 zł
(Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: freshmint)
-
Mentos Pure Fresh Bottle guma balonowa, 60 g: limonka miętowa: 6 zł
(Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: lime mint)
-
Mentos Pure Fresh Bottle bubble gum, 60 g: mięta zielona: 6 zł
(Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: spearmint)
ceny Guma do żucia (14) >>
Powrót do listy kategorii
Sosy
-
Knorr Sos sałatkowy francuski, 4 szt., 32 g: 3,9 zł
(Sos sałatkowy Knorr francuski, 4 szt., 32 g)
-
Knorr Sos do sałatek greckich, 4 szt., 36 g: 3,9 zł
(Sos sałatkowy Knorr grecki, 4 szt., 36 g)
-
Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy Knorr, 4 szt., 36 g: 3,9 zł
(Sos sałatkowy Knorr koperkowo-ziołowy, 4 szt., 36 g)
-
Knorr Sos sałatkowy włoski, 4 szt., 36 g: 3,9 zł
(Sos sałatkowy Knorr włoski, 4 szt., 36 g)
ceny Sosy (12) >>
Powrót do listy kategorii
Żywność dla niemowląt
-
Mleko dla niemowląt Bebiko 1, 350g: 14,7 zł
(Mleko dla dzieci Bebiko 1, 350g)
-
Mleko dla niemowląt Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g: 36 zł
(Mleko dla dzieci Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g)
-
Mleko dla niemowląt Nestle Nan OptiPro Plus 1, 800g: 45 zł
(Mleko dla dzieci Nestle Nan OptiPro Plus 1, 800g)
-
Mleko dla niemowląt Bebiko 2, 600g: 27 zł
(Mleko dla dzieci Bebiko 2, 600g)
ceny Żywność dla niemowląt (75) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce
Ceny:
Białystok
Bielsko-biala
Bydgoszcz
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Lublin
Olsztyn
Poznań
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny pizzy w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny KFC w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław