Ceny Zboża Poznań
sierpień 2025
Co można kupić w supermarketach Poznaniu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Poznaniu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Zboża
-
Płatki Cini Minis, 300 g: 6,2 zł
-
Czekoladowe płatki chmielu Miami, 500 g: 4,1 zł
(Płatki Hopki czekoladowe Miami, 500 g)
-
Płatki kukurydziane Płatki kukurydziane Nestlé, 250 g: 3,6 zł
(Płatki kukurydziane Corn Flakes Nestlé, 250 g)
-
Płatki Nesquik, 300g: 6,2 zł
-
Nestlé Cheerios 300g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé Cheerios 300g)
-
Płatki Chocapic Nestlé, 300g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé Chocapic, 300g)
-
Nestlé Ciasteczko Chrupiące płatki, 300g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé Cookie Crisp, 300g)
-
Płatki Nestlé Fitness z jogurtem, 225g: 6,2 zł
-
Płatki Nestlé Lion, 300g: 6,2 zł
-
Nestlé Nesquik ABC 275g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé Nesquik ABC 275g)
-
Nestlé Truskawkowy Minis, 250g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé Strawberry Minis, 250g)
-
Płatki Nestlé: Płatki kukurydziane Choco, 250 g: 6,2 zł
(Płatki Nestlé: Corn Flakes Choco, 250 g)
-
Płatki owsiane Instant 400 g: 2,8 zł
(Płatki Owsiane Błyskawiczne 400 g)
-
Płatki owsiane górskie 500 g: 2,8 zł
(Płatki Owsiane Górskie 500 g)
-
Bananowy Chrupiący Vitanella 350G: 3,8 zł
(Crunchy Bananowe Vitanella 350G)
-
Chrupiące musli Vitanella classic z dodatkiem wiórków kokosowych, 350 g: 3,8 zł
(Crunchy musli Vitanella klasyczne z dodatkiem wiórków kokosowych, 350 g)
-
Vitanella Chrupki owocowe 350 g: 3,8 zł
(Crunchy Owocowe Vitanella 350 g)
-
Muesli Premium Ow Orz Mix Vitanella 420 g: 5,7 zł
(Musli Premium Ow Orz Mix Vitanella 420 g)
-
Muesli Vitanella, 1 kg: banany, daktyle, figi, kokos, ananas: 8,6 zł
(Musli Vitanella, 1 kg: banany, daktyle, figi, kokos, ananas)
-
Muesli Vitanella, 1 kg: rodzynki, banany, gruszki, morele, śliwki, brzoskwinie, jabłka: 8,6 zł
(Musli Vitanella, 1 kg: rodzynki, banany, gruszki, morele, śliwki, brzoskwinie, jabłka)
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Poznaniu.
Owoc
-
Ananas w całości, 1 szt. ok. 1,5 kg, 4,75 kg: 7,1 zł
(Ananas cały, 1 szt. ok. 1,5 kg, 4,75 kg)
-
Awokado, 1 szt. ok. 280 g, 12,49 kg: 3,5 zł
-
Cytryna 500 g: 4,6 zł
-
Cytryna, 1 szt. ok. 150 g, 7,61 kg: 1,1 zł
ceny Owoc (23) >>
Powrót do listy kategorii
Dania mrożone
-
Cienkie długie frytki Mr. Potato, 1 kg: 4,7 zł
(Frytki długie cienkie Mr. Potato, 1 kg)
-
Frytki faliste Mr. Potato, 2,5 kg: 9,5 zł
(Frytki karbowane Mr. Potato, 2,5 kg)
-
Pan Ziemniak proste frytki, 1 kg: 4,7 zł
(Frytki proste Mr. Potato, 1 kg)
-
Frytki Zig Zag Aviko, 750 g + 150 g: 6 zł
ceny Dania mrożone (15) >>
Powrót do listy kategorii
Guma do żucia
-
Airwaves Cool Cassis Rubber, 58 g: 5 zł
(Guma Airwaves Cool Cassis, 58 g)
-
Mentos Pure Fresh Bottle bubble gum, 60 g: freshmint: 6 zł
(Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: freshmint)
-
Mentos Pure Fresh Bottle guma balonowa, 60 g: limonka miętowa: 6 zł
(Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: lime mint)
-
Mentos Pure Fresh Bottle bubble gum, 60 g: mięta zielona: 6 zł
(Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: spearmint)
ceny Guma do żucia (14) >>
Powrót do listy kategorii
Pralnia
-
Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prania: do koloru: 25 zł
(Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prań: do koloru)
-
Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prania: świeżość górska: 25 zł
(Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prań: górska świeżość)
-
Lovela puder do białego 1,3 kg: 20 zł
(Proszek Lovela do białego 1,3 kg)
-
Lovela puder do koloru 1,3 kg: 20 zł
(Proszek Lovela do koloru 1,3 kg)
ceny Pralnia (24) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce
Ceny:
Białystok
Bielsko-biala
Bydgoszcz
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Lublin
Olsztyn
Poznań
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny pizzy w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny KFC w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław