Ceny Żywność dla niemowląt Poznań
sierpień 2025
Co można kupić w supermarketach Poznaniu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Poznaniu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Żywność dla niemowląt
-
Mleko dla niemowląt Bebiko 1, 350g: 14,7 zł
(Mleko dla dzieci Bebiko 1, 350g)
-
Mleko dla niemowląt Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g: 36 zł
(Mleko dla dzieci Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g)
-
Mleko dla niemowląt Nestle Nan OptiPro Plus 1, 800g: 45 zł
(Mleko dla dzieci Nestle Nan OptiPro Plus 1, 800g)
-
Mleko dla niemowląt Bebiko 2, 600g: 27 zł
(Mleko dla dzieci Bebiko 2, 600g)
-
Mleko dla niemowląt Bebiko 2R, 600g: 27 zł
(Mleko dla dzieci Bebiko 2R, 600g)
-
Mleko dla niemowląt Hipp BIO Combiotik 2, 600 550 g: 37 zł
(Mleko dla dzieci Hipp BIO Combiotik 2, 600 550 g)
-
Mleko dla niemowląt Nestle Nan OptiPro Plus 2, 800g: 46 zł
(Mleko dla dzieci Nestle Nan OptiPro Plus 2, 800g)
-
Mleko dla niemowląt Bebiko 3, 600g: 27 zł
(Mleko dla dzieci Bebiko 3, 600g)
-
Mleko dla niemowląt Bebiko 3R, 600g: 27 zł
(Mleko dla dzieci Bebiko 3R, 600g)
-
Mleko dla niemowląt Hipp Combiotik 3, 600 550 g: 37 zł
(Mleko dla dzieci Hipp Combiotik 3, 600 550 g)
-
Mleko dla niemowląt Nestle Nan OptiPro Plus 3, 800g: 46 zł
(Mleko dla dzieci Nestle Nan OptiPro Plus 3, 800g)
-
Mleko dla niemowląt Bebiko 4, 600g: 27 zł
(Mleko dla dzieci Bebiko 4, 600g)
-
Mleko dla niemowląt Bebiko 4R, 600g: 27 zł
(Mleko dla dzieci Bebiko 4R, 600g)
-
Mleko dla niemowląt Nestle Nan OptiPro Plus 4, 800g: 46 zł
(Mleko dla dzieci Nestle Nan OptiPro Plus 4, 800g)
-
Mleko dla niemowląt Bebiko 5, 600 g: 27 zł
(Mleko dla dzieci Bebiko 5, 600 g)
-
Gerber danie bukiet warzyw z cielęciną i pierog, 190g: 4,6 zł
(Danie Gerber bukiet jarzyn z cielęciną i kluseczkami, 190g)
-
Danie Gerber cielęcina z marchewką i dynią, 125g: 3,2 zł
(Danie Gerber cielęcinka z marchewką i dynią, 125g)
-
Gerber danie delikatne warzywa z królikiem, 125g: 3,2 zł
(Danie Gerber delikatne jarzynki z królikiem, 125g)
-
Danie z warzyw Gerber z delikatnym schabem, 190g: 4,6 zł
(Danie Gerber jarzynki z delikatnym schabem, 190g)
-
Danie z warzyw Gerber z gotowaną rybą, 125g: 3,2 zł
(Danie Gerber jarzynki z gotowaną rybą, 125g)
-
Danie Gerber Junior gulasz wołowy z warzywami, 250 g: 5,5 zł
-
Gerber Junior danie risotto z indykiem i warzywami, 250g: 5,5 zł
(Danie Gerber Junior risotto z indykiem i warzywami, 250g)
-
Danie Gerber Junior warzywa z kurczakiem i owsianką, 250g: 5,5 zł
(Danie Gerber Junior warzywa z kurczakiem i kaszą, 250g)
-
Danie Gerber krem z jasnych warzyw z kurczakiem, 125g: 3,2 zł
-
Danie Gerber z kurczaka w gulaszu z warzywami, 190g: 4,6 zł
(Danie Gerber kurczak w potrawce z jarzynkami, 190g)
-
Danie Schab Gerber ze śliwką w warzywach, 190g: 4,6 zł
(Danie Gerber schab ze śliwką w warzywach, 190g)
-
Danie Schab wieprzowy Gerber ze śliwką w warzywach, 190g: 4,6 zł
(Danie Gerber schabik ze śliwką w warzywach, 190g)
-
Gerber danie spaghetti z kurczakiem, 190g: 4,6 zł
(Danie Gerber spaghetti z kurczakiem, 190g)
-
Deser Hipp BIO Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym, 190 g: 4,9 zł
-
Deser Hipp BIO kasza manna owsiana z mlekiem i owocami, 190g: 4,9 zł
(Deser Hipp BIO kaszka manna z mlekiem i owocami, 190g)
-
Hipp BIO Mango deser i banany z jogurtem, 160 g: 4,9 zł
(Deser Hipp BIO Mango i banany z jogurtem, 160 g)
-
Deser HiPP BIO Truskawki i maliny z jogurtem, 160 g: 4,9 zł
-
Yogolino Nestle malina, 4x100 g: 10,3 zł
-
Zupa pomidorowa Gerber Junior z ryżem, 250 g: 5,5 zł
(Zupka Gerber Junior pomidorowa z ryżem, 250 g)
-
Kasza mleczna Bobovita manna, 330g: 9 zł
(Kaszka mleczna Bobovita manna, 330g)
-
Kasza manna mleczna bobna owsianka banan, morela, 330g: 9 zł
(Kaszka mleczna manna Bobovita banan, morela, 330g)
-
Owsianka mleczno-ryżowa Bobovita 3 owoce, 330g: 9 zł
(Kaszka mleczno-ryżowa Bobovita 3 owoce, 330g)
-
Owsianka mleczno-ryżowa Bobovita banan, 330g: 9 zł
(Kaszka mleczno-ryżowa Bobovita banan, 330g)
-
Owsianka mleczno-ryżowa Bobovita malinowa, 330g: 9 zł
(Kaszka mleczno-ryżowa Bobovita malina, 330g)
-
Owsianka mleczno-ryżowa Bobovita morela, 330g: 9 zł
(Kaszka mleczno-ryżowa Bobovita morela, 330g)
-
Owsianka mleczno-ryżowa Bobovita truskawka, 330g: 9 zł
(Kaszka mleczno-ryżowa Bobovita truskawka, 330g)
-
Owsianka mleczno-ryżowa Bobovita wanilia, 330g: 9 zł
(Kaszka mleczno-ryżowa Bobovita wanilia, 330g)
-
Nestle Kasza mleczna jabłko ryżowo-kukurydziane, banan, morela, 300 g: 8,6 zł
(Nestle Kaszka mleczna ryżowo-kukurydziana jabłko, banan, morela, 300 g)
-
Nestle Gruszka z owsianki mleczno-ryżowej, 300 g: 8,6 zł
(Nestle Kaszka mleczno-ryżowa gruszka, 300 g)
-
Nestle Owsianka kakaowa mleczno-ryżowa, 300 g: 8,6 zł
(Nestle Kaszka mleczno-ryżowa kakao, 300 g)
-
Nestle Malinowa owsianka mleczno-ryżowa, 300 g: 8,6 zł
(Nestle Kaszka mleczno-ryżowa malinowa, 300 g)
-
Sinlac bezglutenowy produkt zbożowy Nestlé, 500 g: 22 zł
-
Nektar Bobo Frut jabłko, gruszka, 300ml: 3,8 zł
-
Nektar Bobo Frut jabłko, truskawka, aronia, 300ml: 3,8 zł
-
Sok 100% Bobo Frut jabłkowy, brzoskwiniowy, mango, 300ml: 3,8 zł
(Sok 100% Bobo Frut jabłko, brzoskwinia, mango, 300ml)
-
Sok 100% Bobo Frut jabłkowy, marchew, morela, 300ml: 3,8 zł
(Sok 100% Bobo Frut jabłko, marchewka, morela, 300ml)
-
Sok 100% Winnie Baby jabłko, 300ml: 3,8 zł
(Sok 100% Kubuś Baby jabłko, 300ml)
-
Sok 100% Winnie Baby jabłko, gruszka, 300ml: 3,8 zł
(Sok 100% Kubuś Baby jabłko, gruszka, 300ml)
-
Sok Bobo Frut jabłkowy, banan, marchew, 300ml: 3,8 zł
(Sok Bobo Frut jabłko, banan, marchewka, 300ml)
-
Sok MiaMi Banan, jabłko, kiwi, 300ml: 0,94 zł
-
Sok MiaMi marchew z maliną i jabłkiem, 300ml: 0,94 zł
(Sok MiaMi marchew z maliną i jablkiem, 300ml)
-
Sok MiaMi marchew, banan, jabłko, 300ml: 0,94 zł
-
Sok + woda Winnie Baby czerwone owoce, 300ml: 3,8 zł
(Sok+woda Kubuś Baby czerwone owoce, 300ml)
-
Sok + woda Winnie Baby jasne owoce, 300ml: 3,8 zł
(Sok+woda Kubuś Baby jasne owoce, 300ml)
-
Mus Kubusia 100% Bananowo-Jabłkowy, 100g: 2,1 zł
(Mus Kubuś 100% Banan-Jabłko, 100g)
-
Mus Kubusia 100% Jabłkowo-Bananowy, 100g: 2,1 zł
(Mus Kubuś 100% Jabłko-Banan, 100g)
-
Winnie Mus 100% Truskawka-Banan-Jabłko-Marchew, 100 g: 2,1 zł
(Mus Kubuś 100% Truskawka-Banan-Jabłko-Marchew, 100 g)
-
Mus Kubuś Małe jabłko, brzoskwinia, marchew, 120g: 2,4 zł
(Mus Kubuś Baby jabłko, brzoskwinia, marchew, 120g)
-
Mus Kubuś Małe jabłko, marchew, 120g: 2,4 zł
(Mus Kubuś Baby jabłko, marchew, 120g)
-
Mus Owoce i zboża Tymbark, 100 g: jabłko, mango, banan: 2,1 zł
(Mus Owoce i Zboża Tymbark, 100 g: jabłko, mango, banan)
-
Tymbark Mus z owoców i zbóż, 100 g: owoce tropikalne: 2,1 zł
(Mus Owoce i Zboża Tymbark, 100 g: owoce tropikalne)
-
Mus owocowy Gerber jabłko, banan, truskawka, 90g: 3 zł
-
Mus owocowy Gerber jabłko, gruszka, malina, jagoda, 90g: 3 zł
-
Mus owocowy Gerber jabłko, jagoda, banan, 90g: 3 zł
-
Mus owocowy Gerber jabłko, mango, 90g: 3 zł
-
Mus owocowy Gerber jabłkowy, morelowy, 90g: 3 zł
(Mus owocowy Gerber jabłko, morela, 90g)
-
Mus+owsianka Winnie Baby jabłko, banan, 120g: 2,4 zł
(Mus+kaszka Kubuś Baby jabłko, banan, 120g)
-
Mus+owsianka Kubuś Małe jabłko, morela, 120g: 2,4 zł
(Mus+kaszka Kubuś Baby jabłko, morela, 120g)
-
Nestlé Deser mleczny o smaku waniliowym, 4x100 g: 10,3 zł
(Mleczny Deserek o smaku waniliowym Nestlé, 4x100 g)
-
Yogolino Nestlé truskawka, 4x100 g: 10,3 zł
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Poznaniu.
Wędliny i kiełbasy
-
Żywiecka kiełbasa z indyka Kraina Wędlin, 90 g: 3,8 zł
(Kiełbasa Żywiecka z indyka Kraina Wędlin, 90 g)
-
Kiełbasa żywiecka z szynki Kraina Wędlin, 100 g: 3,6 zł
-
Polędwica Sadecka 100 g: 5,2 zł
(Polędwica Sądecka 100 g)
-
Polędwica Sopot Kraina Wędlin, 140 g: 5,7 zł
(Polędwica Sopocka Kraina Wędlin, 140 g)
ceny Wędliny i kiełbasy (50) >>
Powrót do listy kategorii
Ser
-
Edam Światowid ser żółty, 250 g: 5,2 zł
(Ser żółty Edamski Światowid, 250 g)
-
Żółty Ser Gouda Plastry Światowid 500G: 10,9 zł
(Ser Żółty Gouda Plastry Światowid 500G)
-
Ser Gouda Światowid, 400 g: 8,6 zł
(Ser żółty Gouda Światowid, 400 g)
-
Żółty ser Gouda pokrojony w plastry ze Światowidem, 300 g:: 6,7 zł
(Ser żółty gouda w plastrach Światowid, 300 g:)
ceny Ser (36) >>
Powrót do listy kategorii
Soki i nektary
-
Sok jabłkowy bezp. wytłaczany Vital Fresh, 1 l: 3,8 zł
(Sok jabłkowy bezp. tłoczony Vital Fresh, 1 l)
-
Sok z mandarynki bezp. wytłaczany Vital Fresh, 1 l: 5,7 zł
(Sok mandarynkowy bezp. wyciskany Vital Fresh, 1 l)
-
Sok pomarańczowy bezpośrednio wyciśnięty Vital Fresh, 1 l: 5,7 zł
(Sok pomarańczowy bezpośrednio wyciskany Vital Fresh, 1 l)
-
Świeży sok pomarańczowy Vital Fresh, 1 l: 6,2 zł
(Sok świeży pomarańczowy Vital Fresh, 1 l)
ceny Soki i nektary (38) >>
Powrót do listy kategorii
Cukierki, lizaki, żelki
-
Halls Honey Lemon Candy 33.5g: 2 zł
(Cukierki Halls Honey Lemon 33,5g)
-
Halls Limonka Fresh Candy 33.5g: 2 zł
(Cukierki Halls Lime Fresh 33,5g)
-
Cukierki Halls, 33.5 g: 2 zł
(Cukierki Halls, 33,5 g)
-
Cukierkowa landrine Ups! 150 g: smak lodów: 2 zł
(Cukierki landrynki Ups! 150 g: o smaku lodowym)
ceny Cukierki, lizaki, żelki (32) >>
Powrót do listy kategorii
Wafle i wafle
-
Wafle rodzinne o smaku kakaowym 450g: 5,7 zł
(Wafle Familijne o smaku kakaowym 450g)
-
Wafle rodzinne o smaku śmietankowym 450g: 5,7 zł
(Wafle Familijne o smaku śmietankowym 450g)
-
Wafle pryncypialne Patyczki, 200 g: 4,3 zł
(Wafle PryncyPałki kokosowe Tasso, 200 g)
-
Wafle Tubki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G: 3,3 zł
(Wafle Rurki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G)
ceny Wafle i wafle (10) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce
Ceny:
Białystok
Bielsko-biala
Bydgoszcz
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Lublin
Olsztyn
Poznań
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny pizzy w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny KFC w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław