Ceny Papier toaletowy i chusteczki Poznań maj 2025

Co można kupić w supermarketach Poznaniu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Poznaniu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Papier toaletowy i chusteczki

  1. Papier toaletowy Comfort Queen, 10 rolek: 10 zł (Papier toaletowy Komfort Queen, 10 rolek)
  2. Papier toaletowy z rumianku Queen,8 rolek: 7,5 zł (Papier toaletowy rumiankowy Queen,8 rolek)
  3. Papier mokry Queen, 60 szt.: 4 zł (Papier nawilżany Queen, 60 szt.)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Poznaniu.

Rolkach

  1. Rolka 4 pory roku, 80 g: 0,94 zł (Bułka 4 pory roku, 80 g)
  2. Rolka dzienna, 100 g: 0,85 zł (Bułka codzienna, 100 g)
  3. Rolka Graham, 70 g: 0,66 zł (Bułka grahamka, 70 g)
  4. Rolka orkiszowa, 70 g: 1,2 zł (Bułka orkiszowa, 70 g)

ceny Rolkach (22) >>

Powrót do listy kategorii

Napoje gazowane

  1. Napój gazowany Fanta Orange, 1 l: 4,8 zł (Fanta Pomarańczowa napój gazowany, 1 l)
  2. Napój gazowany Lemo 2 l: 2,8 zł
  3. Napój gazowany Mirinda, 1,75 l: 6 zł
  4. Napój gazowany Orango 2 l: 2,8 zł

ceny Napoje gazowane (21) >>

Powrót do listy kategorii

Suszone owoce

  1. Śliwki Bakallino Bez pestek, 300 g: 9,5 zł (Bakallino Śliwki suszone bez pestek, 300 g)
  2. Figi suszone Bakad'Or, 200g: 5,3 zł
  3. Bakal D'Or Aktywna mieszanka suszonych owoców, 180g: 7,6 zł (Mieszanka bakalii Bakal D'Or Active, 180g)
  4. BakaD Lub mieszanka suszonych owoców, 200 g: 9,2 zł (Mieszanka bakaliowa BakaD Or, 200 g)

ceny Suszone owoce (26) >>

Powrót do listy kategorii

Guma do żucia

  1. Airwaves Cool Cassis Rubber, 58 g: 5 zł (Guma Airwaves Cool Cassis, 58 g)
  2. Mentos Pure Fresh Bottle bubble gum, 60 g: freshmint: 6 zł (Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: freshmint)
  3. Mentos Pure Fresh Bottle guma balonowa, 60 g: limonka miętowa: 6 zł (Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: lime mint)
  4. Mentos Pure Fresh Bottle bubble gum, 60 g: mięta zielona: 6 zł (Guma balonowa Mentos Pure Fresh Bottle, 60 g: spearmint)

ceny Guma do żucia (14) >>

Powrót do listy kategorii

Zboża

  1. Płatki Cini Minis, 300 g: 6,2 zł
  2. Czekoladowe płatki chmielu Miami, 500 g: 4,1 zł (Płatki Hopki czekoladowe Miami, 500 g)
  3. Płatki kukurydziane Płatki kukurydziane Nestlé, 250 g: 3,6 zł (Płatki kukurydziane Corn Flakes Nestlé, 250 g)
  4. Płatki Nesquik, 300g: 6,2 zł

ceny Zboża (20) >>

Powrót do listy kategorii

Przyprawy

  1. Maszynka do mielenia soli morskiej jodowanej Kamis, 90 g: 7,5 zł (Młynek sól morska jodowana Kamis, 90 g)
  2. Młynek ziarna pieprzu czarnego Kamis, 42 g: 7,5 zł (Młynek pieprz czarny ziarnisty Kamis, 42 g)
  3. Mielony czarny Kamis, 22 g: 1,8 zł (Pieprz czarny mielony Kamis, 22 g)
  4. Mielony czarny Przyprawy świata, 80 g: 3,2 zł (Pieprz czarny mielony Przyprawy Świata, 80 g)

ceny Przyprawy (32) >>

Powrót do listy kategorii

Pielęgnacja jamy ustnej

  1. Pasta blend-a-med Complete 3D White, 75 ml: 4,5 zł
  2. Pasta do zębów Colgate Advanced White Charcoal, 100 ml: 8 zł
  3. Colgate Advanced Biała pasta do zębów, 75ml: 4,6 zł (Pasta do zębów Colgate Advanced White, 75ml)
  4. Colgate Max Fresh Cooling Crystals Pasta do zębów, 75ml: 4,6 zł (Pasta do zębów Colgate Max Fresh Cooling Crystals, 75ml)

ceny Pielęgnacja jamy ustnej (20) >>

Powrót do listy kategorii

Pralnia

  1. Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prania: do koloru: 25 zł (Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prań: do koloru)
  2. Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prania: świeżość górska: 25 zł (Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prań: górska świeżość)
  3. Lovela puder do białego 1,3 kg: 20 zł (Proszek Lovela do białego 1,3 kg)
  4. Lovela puder do koloru 1,3 kg: 20 zł (Proszek Lovela do koloru 1,3 kg)

ceny Pralnia (24) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław