Ceny Ekologiczna spiżarnia i napoje Florencja lipiec 2025

Co można kupić w supermarketach Florencji? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Florencji. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Ekologiczna spiżarnia i napoje

  1. Hipp Organic Cereal Cream Kukurydza I Tapioka 200 G: 17,1 zł (4 €) (Hipp Biologico Crema Di Cereali Mais E Tapioca 200 G)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Florencji.

Bestsellery Bohaterowie Twoich zakupów Smak lekkości Zjedzmy razem śniadanie! Kochaj i dbaj o swój dom! Sesja egzaminacyjna Kalciomania Chiński Sanremo Essentials The Panettone of San Biagio Promocje Dla Twojego bezpieczeństwa Nowość Przepisy dla Ciebie Gin Piwo Wina Bąbelki i szampan Rum Wódka Likiery i inne alkohole Whisky Amari Tequila Koniak Pakiety mixology Aperitify i gotowe do picia Napoje Napoje energetyczne Woda Soki i soki Świeże owoce Świeże surowe warzywa Zapachy Suszone i odwodnione owoce Jogurt i deser Mleko Masło, jaja i pochodne Napoje warzywne Ser Mięso Wędliny Świeży makaron i gastronomia Gotowy do spożycia Herbatniki i suchary Słodkie przekąski i przekąski Ciasto Dżemy, miód i pasty do smarowania Czekolada i cukierki Zboża i batony Kawa, herbata i cukier Pikantne frytki i przekąski Sosy i przeciery Etniczne jedzenie Olej, ocet, sól i przyprawy Sosy, marynaty i marynaty Konserwy rybne i mięsne Warzywa i rośliny strączkowe Orzechy i zupy Chleb, piadyna i focaccia Ciasta Paluszki, krakersy i taralli Forsa Ryż i zboża Mąka, drożdże i przetwory Naturalne piękno Suplementy diety Ekologiczna spiżarnia i napoje Pałeczki i stożki Tace i kubki Ciasteczka i kanapki Dania gotowe Ryba Mrożona gotowa pizza Warzywa mrożone Słodkie ciasto Higiena ciała Higiena jamy ustnej Pielęgnacja włosów Dezodoranty Pielęgnacja twarzy i ciała Higiena kobieca Depilacji Golenie i broda Pielęgnacja stóp Makijaż Apteka Słoneczny Środki odstraszające owady Sprzątanie domu Zabiegi piorące Talerze i naczynia Papier Środki owadobójcze i domowe repelenty Akcesoria domowe Prezerwatywy Smary i żel do masażu Zabawki erotyczne Kot Pies Higiena Żywność dla niemowląt Artykuły papiernicze Elektronika

Bohaterowie Twoich zakupów

  1. Gillette Fusion5 Manual 3Up Maszynka do golenia + 3 wkłady: 68 zł (16 €) (Gillette Fusion5 Manual 3Up Rasoio + 3 Ricariche)
  2. Fairy Platinum 18 Tabletek Zmywarka Cytryna 18 Tabletek: 34 zł (7,9 €) (Fairy Platinum 18 Tabs Lavastoviglie Limone 18 Pastiglie)
  3. Viakal Żel toaletowy Kąpiel 3w1 Anty-kamień 750ml: 11,5 zł (2,7 €) (Viakal Wc Gel Bagno 3in1 Anticalcare 750ml)
  4. Olaz Regenerist Krem na dzień do twarzy 50Ml: 128 zł (30 €) (Olaz Regenerist Crema Giorno Per Il Viso 50Ml)

ceny Bohaterowie Twoich zakupów (46) >>

Powrót do listy kategorii

Dla Twojego bezpieczeństwa

  1. Bozon Szybki wymaz z nosa do autotestu Covid-19 (1 zestaw): 38 zł (9 €) (Tampone Rapido Nasale Per Autotest Covid-19 Boson (1 Kit))
  2. Szybki wymaz z śliny nosa do autotestu Covid-19 (1 zestaw): 43 zł (10 €) (Tampone Rapido Salivare Nasale Per Autotest Covid-19 (1 Kit))
  3. Kleenex Maska do pielęgnacji proaktywnej dla dorosłych 5 szt: 16,6 zł (3,9 €) (Kleenex Proactive Care Mascherina Per Adulti 5 Pz)
  4. Kleenex Proactive Care Maska dziecięca 5 szt.: 16,6 zł (3,9 €) (Kleenex Proactive Care Mascherina Per Bambini 5 Pz)

ceny Dla Twojego bezpieczeństwa (19) >>

Powrót do listy kategorii

Rum

  1. Havana Club 7Y Rum 70 Cl: 133 zł (31 €)
  2. Havana Club 3Y Rum 70 Cl: 77 zł (18,1 €)
  3. Malibu 70 Cl: 69 zł (16,1 €)
  4. Bacardi Rum Añejo Cuatro 70 Cl: 75 zł (17,6 €)

ceny Rum (10) >>

Powrót do listy kategorii

Masło, jaja i pochodne

  1. Białko jaja Aequilibrium Terra 500G: 9,2 zł (2,2 €) (Albume D'Uovo Aequilibrium Terra 500G)
  2. Masło parmareggio 100 g: 5,1 zł (1,2 €) (Parmareggio Burro 100 G)
  3. Parmareggio Masło bez laktozy 100 g: 5,8 zł (1,4 €) (Parmareggio Burro Senza Lattosio 100 G)
  4. Masło Latteria Soresina 125g: 6,8 zł (1,6 €) (Latteria Soresina Burro 125g)

ceny Masło, jaja i pochodne (8) >>

Powrót do listy kategorii

Ser

  1. Klasyczne Subtelności 200 g: 13,7 zł (3,2 €) (Sottilette Classiche 200 G)
  2. Burger z Cheddar Sottilette 185 g: 12,8 zł (3 €) (Burger Con Cheddar Sottilette 185 G)
  3. Sottilette Fila Mozzarella Spodnie 200 g: 12,8 zł (3 €) (Sottilette Fila Fondi Alla Mozzarella 200 G)
  4. Świątynia Santa Lucia Ricottina Galbani 100g: 4,2 zł (0,99 €) (Galbani Santa Lucia Ricottina 100g)

ceny Ser (11) >>

Powrót do listy kategorii

Zboża i batony

  1. Kellogg'S Płatki kukurydziane Original 375G: 12,8 zł (3 €) (Kellogg'S Corn Flakes Originali 375G)
  2. Kellogg's Special K Classic 375G + 125G: 16,2 zł (3,8 €) (Kellogg'S Special K Classic 375G + 125G)
  3. Kellogg's Cereals Extra Fruit 375G: 15,8 zł (3,7 €) (Kellogg'S Cereali Extra Fruit 375G)
  4. Kellogg's - Extra Fruits & Nuts Gr 500: 20 zł (4,8 €)

ceny Zboża i batony (40) >>

Powrót do listy kategorii

Ryż i zboża

  1. Ryż Carnaroli Principe: 19,6 zł (4,6 €) (Riso Carnaroli Principe)
  2. Scotti Arborio Ryż 1kg: 16,6 zł (3,9 €) (Scotti Riso Arborio 1kg)
  3. Ryż wujka Bena gotuje się w torbie 500 g: 14,1 zł (3,3 €) (Uncle Ben's Riso Boil In Bag 500 G)
  4. Wujek Ben's Brown Rice 10 minut 500 G: 12,8 zł (3 €) (Uncle Ben's Riso Integrale 10 Minuti 500 G)

ceny Ryż i zboża (8) >>

Powrót do listy kategorii

Elektronika

  1. USB typu C 2 Mt: 54 zł (12,7 €) (Cavo USB Tipo C 2 Mt)
  2. 3 w 1 (iPhone, Micro, USB, Typ C): 54 zł (12,7 €) (Cavo 3 In 1 (Iphone, Micro, USB, Tipo C))
  3. Iphone 2 Mt: 54 zł (12,7 €) (Cavo Iphone 2 Mt)
  4. MOBILNA ładowarka USB: 40 zł (9,3 €) (Caricatore USB per cellulari)

ceny Elektronika (7) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech

Ceny: Sardynia   Sycylia   Ischia   Elba   Capri   Mestre   Bolonia   Brescia   Cagliari   Katania   Florencja   Genua   Latina   Livorno   Mesyna  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny pizzy w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny KFC w Włoszech: Bolonia   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny Burger King w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,34 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,4 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,8 złotego.