Ceny Gotowy do spożycia Florencja lipiec 2025

Co można kupić w supermarketach Florencji? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Florencji. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Gotowy do spożycia

  1. Findus Zielona Kuchnia Burger warzywny 200G: 17,5 zł (4,1 €) (Findus Green Cuisine Burger Vegetali 200G)
  2. DimmidiSì Mini Burger Świeży groszek i szpinak 4 x 50 g: 15,8 zł (3,7 €) (DimmidiSì Mini Burger Fresco Piselli e Spinaci 4 x 50 g)
  3. Dimmidisì Burger Komosa ryżowa i grillowana cukinia 200G: 15,8 zł (3,7 €) (Dimmidisì Burger Quinoa e Zucchine Grigliate 200G)
  4. Fileni Buoni & Balanced Mix: 17,1 zł (4 €) (Fileni Buoni & Bilanciati Mix)
  5. Fileni Buoni & Bilanciati Bakłażan: 17,1 zł (4 €) (Fileni Buoni & Bilanciati Melanzane)
  6. Fileni Paella z mięsem zawsze niedziela 280 g: 17,5 zł (4,1 €) (Fileni Paella Con Carne Sempre Domenica 280 G)
  7. Klopsiki z kurczaka Fileni z pomidorem zawsze niedziela 240 g: 13,2 zł (3,1 €) (Fileni Polpette Di Pollo Al Pomodoro Sempre Domenica 240 G)
  8. Fileni Duszony indyk z ziemniakami zawsze niedziela 240 g: 23 zł (5,5 €) (Fileni Brasato Di Tacchino Con Patate Sempre Domenica 240 G)
  9. KV Nordic Łosoś norweski wędzony 100g: 32 zł (7,5 €) (KV Nordic Salmone Norvegese Affumicato 100g)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Florencji.

Bestsellery Bohaterowie Twoich zakupów Smak lekkości Zjedzmy razem śniadanie! Kochaj i dbaj o swój dom! Sesja egzaminacyjna Kalciomania Chiński Sanremo Essentials The Panettone of San Biagio Promocje Dla Twojego bezpieczeństwa Nowość Przepisy dla Ciebie Gin Piwo Wina Bąbelki i szampan Rum Wódka Likiery i inne alkohole Whisky Amari Tequila Koniak Pakiety mixology Aperitify i gotowe do picia Napoje Napoje energetyczne Woda Soki i soki Świeże owoce Świeże surowe warzywa Zapachy Suszone i odwodnione owoce Jogurt i deser Mleko Masło, jaja i pochodne Napoje warzywne Ser Mięso Wędliny Świeży makaron i gastronomia Gotowy do spożycia Herbatniki i suchary Słodkie przekąski i przekąski Ciasto Dżemy, miód i pasty do smarowania Czekolada i cukierki Zboża i batony Kawa, herbata i cukier Pikantne frytki i przekąski Sosy i przeciery Etniczne jedzenie Olej, ocet, sól i przyprawy Sosy, marynaty i marynaty Konserwy rybne i mięsne Warzywa i rośliny strączkowe Orzechy i zupy Chleb, piadyna i focaccia Ciasta Paluszki, krakersy i taralli Forsa Ryż i zboża Mąka, drożdże i przetwory Naturalne piękno Suplementy diety Ekologiczna spiżarnia i napoje Pałeczki i stożki Tace i kubki Ciasteczka i kanapki Dania gotowe Ryba Mrożona gotowa pizza Warzywa mrożone Słodkie ciasto Higiena ciała Higiena jamy ustnej Pielęgnacja włosów Dezodoranty Pielęgnacja twarzy i ciała Higiena kobieca Depilacji Golenie i broda Pielęgnacja stóp Makijaż Apteka Słoneczny Środki odstraszające owady Sprzątanie domu Zabiegi piorące Talerze i naczynia Papier Środki owadobójcze i domowe repelenty Akcesoria domowe Prezerwatywy Smary i żel do masażu Zabawki erotyczne Kot Pies Higiena Żywność dla niemowląt Artykuły papiernicze Elektronika

Gin

  1. Malfy Różowy Gin 70Cl: 180 zł (42 €) (Malfy Gin Rosa 70Cl)
  2. Beefeater 24 Gin 70 Cl: 150 zł (35 €)
  3. Beefeater London Garden 70 Cl: 99 zł (23 €)
  4. Małpa47 50 Cl: 231 zł (54 €) (Monkey47 50 Cl)

ceny Gin (33) >>

Powrót do listy kategorii

Likiery i inne alkohole

  1. Opakowanie Sambuca Ramazzotti 70 Cl X 3: 141 zł (33 €) (Pack Sambuca Ramazzotti 70 Cl X 3)
  2. Nagroda Ramazzotti Amaro & Grappa 70 Cl: 111 zł (26 €) (Il Premio Ramazzotti Amaro & Grappa 70 Cl)
  3. Lillet Rouge Aperitif 75 Cl: 90 zł (21 €) (Lillet Rouge Aperitivo 75 Cl)
  4. Lillet Różowy Aperitif 75 Cl: 90 zł (21 €) (Lillet Rosè Aperitivo 75 Cl)

ceny Likiery i inne alkohole (18) >>

Powrót do listy kategorii

Napoje energetyczne

  1. Burn Original Da 250 Ml: 5,9 zł (1,4 €)
  2. Powerade Mountain Blast Pet 500Ml: 5,9 zł (1,4 €)
  3. Napój Sportowy Powerade Citrus Taste Cedar 500ml: 5,9 zł (1,4 €) (Powerade Sport Drink Citrus gusto Cedro 500ml)
  4. Powerade Pomarańczowy Zwierzak 500Ml: 5,9 zł (1,4 €) (Powerade Orange Pet 500Ml)

ceny Napoje energetyczne (13) >>

Powrót do listy kategorii

Świeże owoce

  1. Klementynki 1Kg: 14,1 zł (3,3 €) (Clementine 1Kg)
  2. Mandarynki 500G: 7,7 zł (1,8 €) (Mandarini 500G)
  3. Awokado 300G: 10,7 zł (2,5 €) (Avocado 300G)
  4. Mango 520g: 26 zł (6 €)

ceny Świeże owoce (12) >>

Powrót do listy kategorii

Depilacji

  1. Venus Simply2 6 jednorazowych maszynek do golenia damskiego, 2 ostrza: 17,1 zł (4 €) (Venus Simply2 6 Rasoi Donna Usa&Getta, 2 Lame)
  2. Veet Paski do depilacji Ciała Skóry Normalne 16 szt: 26 zł (6 €) (Veet Strisce Depilatorie Corpo Pelli Normali 16 Pz)
  3. Venus Spa Breeze Uchwyt 1 Razor Woman + 2 Ostrza Doładuj: 42 zł (9,8 €) (Venus Spa Breeze Manico 1 Rasoio Donna + 2 Lamette Ricarica)
  4. Venus Spa Breeze 4 Damskie ostrza do ładowania maszynki do golenia: 64 zł (15 €) (Venus Spa Breeze 4 Lamette Ricarica Per Rasoio Da Donna)

ceny Depilacji (10) >>

Powrót do listy kategorii

Golenie i broda

  1. Gillette Blue3 Standard 6 Jednorazowe maszynki do golenia: 19,2 zł (4,5 €) (Gillette Blue3 Standard 6 Rasoi Usa&Getta)
  2. Pianka z serii Gillette Rivit 200+50ml: 12,8 zł (3 €) (Gillette Series Schiuma Rivit 200+50ml)
  3. Gillette Skinguard Ostrza X4: 73 zł (17 €) (Gillette Skinguard Lame X4)
  4. Gillette Fusion5 Proglide Manual Część zamienna Razor 4 Ostrza: 82 zł (19,1 €) (Gillette Fusion5 Proglide Manual Ricambio Rasoio 4 Lamette)

ceny Golenie i broda (10) >>

Powrót do listy kategorii

Artykuły papiernicze

  1. Dziennik szkolnyZoo - Szalony: 66 zł (15,5 €) (Diario ScuolaZoo - Insane)
  2. Szkoła PamiętnikaZoo - Ciekawy: 66 zł (15,5 €) (Diario ScuolaZoo - Curious)
  3. Dziennik szkolnyZoo - Niesamowite: 66 zł (15,5 €) (Diario ScuolaZoo - Awesome)
  4. Dziennik szkolnyZoo - Extreme: 66 zł (15,5 €) (Diario ScuolaZoo - Extreme)

ceny Artykuły papiernicze (16) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech

Ceny: Sardynia   Sycylia   Ischia   Elba   Capri   Mestre   Bolonia   Brescia   Cagliari   Katania   Florencja   Genua   Latina   Livorno   Mesyna  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny pizzy w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny KFC w Włoszech: Bolonia   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny Burger King w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,34 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,4 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,8 złotego.