Ceny Ryż i zboża Florencja czerwiec 2025

Co można kupić w supermarketach Florencji? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Florencji. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Ryż i zboża

  1. Ryż Carnaroli Principe: 19,5 zł (4,6 €) (Riso Carnaroli Principe)
  2. Scotti Arborio Ryż 1kg: 16,6 zł (3,9 €) (Scotti Riso Arborio 1kg)
  3. Ryż wujka Bena gotuje się w torbie 500 g: 14 zł (3,3 €) (Uncle Ben's Riso Boil In Bag 500 G)
  4. Wujek Ben's Brown Rice 10 minut 500 G: 12,7 zł (3 €) (Uncle Ben's Riso Integrale 10 Minuti 500 G)
  5. Ziarna Koguta Natury Venus Rooster Full Black 500 G: 15,3 zł (3,6 €) (Gallo Chicchi Di Natura Venere Gallo Nero Integrale 500 G)
  6. Scotti Sapori&Emozioni Basmati Ryż razowy 500 G: 16,1 zł (3,8 €) (Riso Scotti Sapori&Emozioni Basmati Integrale 500 G)
  7. Latający Pień - Biały Ryż Basmati 1Kg: 29 zł (6,8 €) (Baule Volante - Riso Basmati Bianco 1Kg)
  8. Polenta Valsugana - Klasyczny Rapid 375G: 8 zł (1,9 €) (Polenta Valsugana - La Classica Rapida 375G)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Florencji.

Bestsellery Bohaterowie Twoich zakupów Smak lekkości Zjedzmy razem śniadanie! Kochaj i dbaj o swój dom! Sesja egzaminacyjna Kalciomania Chiński Sanremo Essentials The Panettone of San Biagio Promocje Dla Twojego bezpieczeństwa Nowość Przepisy dla Ciebie Gin Piwo Wina Bąbelki i szampan Rum Wódka Likiery i inne alkohole Whisky Amari Tequila Koniak Pakiety mixology Aperitify i gotowe do picia Napoje Napoje energetyczne Woda Soki i soki Świeże owoce Świeże surowe warzywa Zapachy Suszone i odwodnione owoce Jogurt i deser Mleko Masło, jaja i pochodne Napoje warzywne Ser Mięso Wędliny Świeży makaron i gastronomia Gotowy do spożycia Herbatniki i suchary Słodkie przekąski i przekąski Ciasto Dżemy, miód i pasty do smarowania Czekolada i cukierki Zboża i batony Kawa, herbata i cukier Pikantne frytki i przekąski Sosy i przeciery Etniczne jedzenie Olej, ocet, sól i przyprawy Sosy, marynaty i marynaty Konserwy rybne i mięsne Warzywa i rośliny strączkowe Orzechy i zupy Chleb, piadyna i focaccia Ciasta Paluszki, krakersy i taralli Forsa Ryż i zboża Mąka, drożdże i przetwory Naturalne piękno Suplementy diety Ekologiczna spiżarnia i napoje Pałeczki i stożki Tace i kubki Ciasteczka i kanapki Dania gotowe Ryba Mrożona gotowa pizza Warzywa mrożone Słodkie ciasto Higiena ciała Higiena jamy ustnej Pielęgnacja włosów Dezodoranty Pielęgnacja twarzy i ciała Higiena kobieca Depilacji Golenie i broda Pielęgnacja stóp Makijaż Apteka Słoneczny Środki odstraszające owady Sprzątanie domu Zabiegi piorące Talerze i naczynia Papier Środki owadobójcze i domowe repelenty Akcesoria domowe Prezerwatywy Smary i żel do masażu Zabawki erotyczne Kot Pies Higiena Żywność dla niemowląt Artykuły papiernicze Elektronika

Przepisy dla Ciebie

  1. Bonduelle Naturalnie Słodki Groszek Drobny 3 X 160 G: 10,6 zł (2,5 €) (Bonduelle Naturalmente Dolci Piselli Finissimi 3 X 160 G)
  2. Rio Mare Ręcznie robione filety z tuńczyka w oliwie z oliwek 180g: 23 zł (5,4 €) (Rio Mare Filetti Tonno Lavorati A Mano All'Olio D'Oliva 180G)
  3. Rio Mare Ręcznie robione filety z tuńczyka Extrà oliwa z oliwek extra virgin 180g: 22 zł (5,2 €) (Rio Mare Filetti Tonno Lavorati A Mano Extrà Olio Evo 180G)
  4. Tuńczyk Mareblu w odpadach bez oleju 4 x 60 g: 20 zł (4,7 €) (Mareblu Tonno In Olio Meno Spreco 4 X 60 G)

ceny Przepisy dla Ciebie (20) >>

Powrót do listy kategorii

Jogurt i deser

  1. Hipro Biały 480g: 14,8 zł (3,5 €) (Hipro Bianco 480g)
  2. Hipro Drink Truskawkowo-Malinowy 300 g: 14 zł (3,3 €) (Hipro Drink Fragola & Lampone 300 G)
  3. Hipro Taste Vanilla Cookie 300 G: 14 zł (3,3 €) (Hipro Gusto Vaniglia Cookie 300 G)
  4. Jagody Hipro 160 g: 7,2 zł (1,7 €) (Hipro Mirtilli 160 G)

ceny Jogurt i deser (45) >>

Powrót do listy kategorii

Dżemy, miód i pasty do smarowania

  1. Krem do smarowania Pan di Stelle 330g: 17 zł (4 €) (Pan Di Stelle Crema Spalmabile 330G)
  2. Opakowanie Nutella 450g & Zuegg Strawberry Jam: 34 zł (7,9 €) (Pack Nutella 450g & Zuegg Marmellata Di Fragole)
  3. Ferrero Nutella 900G: 34 zł (8 €)
  4. Caffarel Krem do smarowania z orzechów laskowych 200g: 19,1 zł (4,5 €) (Caffarel Crema Spalmabile Nocciola 200g)

ceny Dżemy, miód i pasty do smarowania (26) >>

Powrót do listy kategorii

Zboża i batony

  1. Kellogg'S Płatki kukurydziane Original 375G: 12,7 zł (3 €) (Kellogg'S Corn Flakes Originali 375G)
  2. Kellogg's Special K Classic 375G + 125G: 16,1 zł (3,8 €) (Kellogg'S Special K Classic 375G + 125G)
  3. Kellogg's Cereals Extra Fruit 375G: 15,7 zł (3,7 €) (Kellogg'S Cereali Extra Fruit 375G)
  4. Kellogg's - Extra Fruits & Nuts Gr 500: 20 zł (4,8 €)

ceny Zboża i batony (40) >>

Powrót do listy kategorii

Akcesoria domowe

  1. Swiffer Dry Refill 36 ściereczek: 43 zł (10 €) (Swiffer Dry Ricarica 36 Panni)
  2. Swiffer Duster Reload 9 ściereczek: 40 zł (9,5 €) (Swiffer Duster Ricarica 9 Panni)
  3. Swiffer Duster 12 Wkłady Kołdry wychwytują kurz: 55 zł (13 €) (Swiffer Duster 12 Ricariche Piumini Cattura Polvere)
  4. Spontex Ściereczki gąbczaste X4: 9,3 zł (2,2 €) (Spontex Panni Spugna X4)

ceny Akcesoria domowe (13) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech

Ceny: Sardynia   Sycylia   Ischia   Elba   Capri   Mestre   Bolonia   Brescia   Cagliari   Katania   Florencja   Genua   Latina   Livorno   Mesyna  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny pizzy w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny KFC w Włoszech: Bolonia   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny Burger King w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,35 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,5 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,5 złotego.