Ceny PRZYPRAWY Neapol
czerwiec 2025
Co można kupić w supermarketach Neapolu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Neapolu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
PRZYPRAWY
-
BURRO GR.125 C.L.S.: 5,2 zł (1,2 €)
-
SLX CIASTO MAŚLANE GR 125: 4,1 zł (0,95 €)
( SLX BURRO PANETTO GR 125)
-
SLX CIASTO MAŚLANE GR 250: 7,6 zł (1,8 €)
( SLX BURRO PANETTO GR 250)
-
SANTA MASŁO LUCIA GR 250: 10,8 zł (2,5 €)
( SANTA LUCIA BURRO GR 250)
-
VIVI DOBRZE MASŁO GR.125: 5,8 zł (1,4 €)
( VIVI BENE BURRO GR.125)
-
LURPAK MASŁO SOLONE GR.250: 13,9 zł (3,3 €)
( LURPAK BURRO SALATO GR.250)
-
BEPPINO MASŁO OCCELLI GR.125: 11,2 zł (2,6 €)
( BEPPINO OCCELLI BURRO GR.125)
-
BRAZZALE TOP BUTTER GR125: 9 zł (2,1 €)
( BRAZZALE BURRO SUPERIORE GR125)
-
SLX PORCJE MASŁA GR.12,5X10: 5,8 zł (1,4 €)
( SLX BURRO PORZIONI GR.12,5X10)
-
PARMAREG. MASŁO BEZ LATT. G100: 5,4 zł (1,3 €)
( PARMAREG.BURRO SENZA LATT.G100)
-
taca HALTA LARD GR.250: 6,3 zł (1,5 €)
( HALTA STRUTTO VASCHETTA GR.250)
-
VALLE OMEGA3 GR250: 7,2 zł (1,7 €)
( VALLE' OMEGA3 GR250)
-
VALLE' & BUTTER GR250: 7,2 zł (1,7 €)
( VALLE'& BURRO GR250)
-
VALLE NATURALNIE GR250: 5,4 zł (1,3 €)
( VALLE' NATURALMENTE GR250)
-
GIOIA ZŁOTY MARGAR. WARZYWOG250: 2,5 zł (0,58 €)
( GIOIA GOLD MARGAR.VEGETALEG250)
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Neapolu.
MOCOWANIA
-
etui SLX SUKIENKI 66X100 SZT.4: 5,4 zł (1,3 €)
( SLX CUSTODIE ABITI 66X100 PZ.4)
-
OBUDOWY SLX OKAP.66X140PZ.3: 5,4 zł (1,3 €)
( SLX CUSTODIE CAPPOT.66X140PZ.3)
-
SLX OBUDOWY INDUM.42X52 PCS.5: 4,5 zł (1,1 €)
( SLX CUSTODIE INDUM.42X52 PZ.5)
-
Obudowy SLX COPER.80X110 SZT.2: 7,2 zł (1,7 €)
( SLX CUSTODIE COPER.80X110 PZ.2)
ceny MOCOWANIA (45) >>
Powrót do listy kategorii
UHT I PODOBNE PRODUKTY MLECZNE
-
SLX SOS BÉCHAMEL UHT ML.500: 5,2 zł (1,2 €)
( SLX UHT BESCIAMELLA ML.500)
-
CHEF SOS BESZAMELOWY UHT S L ML500: 10,3 zł (2,4 €)
( CHEF BESCIAMELLA UHT S L ML500)
-
CHEF LEKKI SOS BESZAMELOWY ML.500: 7,6 zł (1,8 €)
( CHEF BESCIAMELLA LIGHT ML.500)
-
SLX UHT BÉCHAMEL ML.200: 2,9 zł (0,68 €)
( SLX UHT BESCIAMELLA ML.200)
ceny UHT I PODOBNE PRODUKTY MLECZNE (47) >>
Powrót do listy kategorii
OLEJ, OCET I SOK Z CYTRYNY
-
ALKOHOL BIAŁY ACETO PET LT.1: 2,9 zł (0,68 €)
( ACETO BIANCO DI ALCOL PET LT.1)
-
SLX OCET JABŁKOWY ML.500: 4,3 zł (1 €)
( SLX ACETO DI MELE ML.500)
-
DENIGRIS OCET BALSOWY. ChOG25%M500: 5,8 zł (1,4 €)
( DENIGRIS ACETO BALS.IGP25%M500)
-
SLX OCET ALKOHOLOWY LT.1: 2,9 zł (0,68 €)
( SLX ACETO DI ALCOOL LT.1)
ceny OLEJ, OCET I SOK Z CYTRYNY (51) >>
Powrót do listy kategorii
PRODUKTY DIETETYCZNE
-
EQUILIBRA AGAVE BROWN BIO M350: 17 zł (4 €)
-
MISURA ERYTRYTOL GR.370: 25 zł (5,8 €)
( MISURA ERITRITOLO GR.370)
-
SLX SŁODZIK 42 BS: 3,6 zł (0,84 €)
( SLX DOLCIFICANTE 42 BS)
-
SLX 300 TABLETEK: 4,5 zł (1,1 €)
( SLX DOLCIFICANTE 300 COMPRESSE)
ceny PRODUKTY DIETETYCZNE (30) >>
Powrót do listy kategorii
PRZYPRAWY
-
BURRO GR.125 C.L.S.: 5,2 zł (1,2 €)
-
SLX CIASTO MAŚLANE GR 125: 4,1 zł (0,95 €)
( SLX BURRO PANETTO GR 125)
-
SLX CIASTO MAŚLANE GR 250: 7,6 zł (1,8 €)
( SLX BURRO PANETTO GR 250)
-
SANTA MASŁO LUCIA GR 250: 10,8 zł (2,5 €)
( SANTA LUCIA BURRO GR 250)
ceny PRZYPRAWY (15) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny:
Sardynia
Sycylia
Ischia
Elba
Capri
Mestre
Bolonia
Brescia
Cagliari
Katania
Florencja
Genua
Latina
Livorno
Mesyna
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny pizzy w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny KFC w Włoszech:
Bolonia
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny Burger King w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Waluta w Włoszech:
euro (EUR €).
Za 10 złotych dostaniesz 2,34 euro.
Za 100 złotych dostaniesz 23,4 euro.
A w drugę stronę:
Za 10 euro dostaniesz 42,7 złotego.