Ceny TOWARÓW Neapol
czerwiec 2025
Co można kupić w supermarketach Neapolu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Neapolu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
TOWARÓW
-
SLX KWAS MURIATYCZNY LT.1: 2,9 zł (0,68 €)
( SLX ACIDO MURIATICO LT.1)
-
klasyczny amoniak SLX LT.1: 2 zł (0,47 €)
( SLX AMMONIACA CLASSICA LT.1)
-
FLOYD AMONIAK ZAPACHOWY LT.2: 5 zł (1,2 €)
( FLOYD AMMONIACA PROFUMATA LT.2)
-
FLOYD DET. ALKOHOL 30 PROF. LT.1: 4,5 zł (1,1 €)
( FLOYD DET.ALCOOL 30 PROF. LT.1)
-
FLOYD ALKOHOL DENATUR.90 ML.500: 5,4 zł (1,3 €)
( FLOYD ALCOOL DENATUR.90 ML.500)
-
LEUCORAN ALKOHOL DENAT.90 LT.1: 8,1 zł (1,9 €)
( LEUCORAN ALCOOL DENAT.90 LT.1)
-
LEUCORAN DETERG. ALC.20 PROF. L1: 4,5 zł (1,1 €)
( LEUCORAN DETERG.ALC.20 PROF.L1)
-
LEUCORAN WODA DEMINERYJNA. LT.5: 5,8 zł (1,4 €)
( LEUCORAN ACQUA DEMINERALI.LT.5)
-
SOLVAY SODA KG.1: 11,2 zł (2,6 €)
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Neapolu.
PARAFARMACEUTYK
-
KLASYCZNY SLX profilaktyczny PZ12: 9 zł (2,1 €)
( SLX PROFILATTICI CLASSICI PZ12)
-
SLX AURIC CONES.+DISCH. I PIERŚCIEŃ: 11,2 zł (2,6 €)
( SLX CONI AURIC.+DISCH.E ANELLO)
-
miękkie nakładki SLX ANTIRUM+CONT: 5,4 zł (1,3 €)
( SLX TAPPI MORBIDI ANTIRUM+CONT)
-
SLX STERYLNY POJEMNIK NA MOCZ: 3,6 zł (0,84 €)
( SLX CONTENITORE STERILE URINE)
ceny PARAFARMACEUTYK (10) >>
Powrót do listy kategorii
ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI
-
SOS MELLIN POMOD VERD GR.80X2: 6,7 zł (1,6 €)
( MELLIN SUGO POMOD VERD GR.80X2)
-
MELLIN SOS CIELĘCY GR.80X2: 8,1 zł (1,9 €)
( MELLIN SUGO VITELLO GR.80X2)
-
gruszka MELLIN GR.100X2: 5 zł (1,2 €)
( MELLIN PERA GR.100X2)
-
MELLIN MIESZANE OWOCE GR. 100x2: 5 zł (1,2 €)
( MELLIN FRUTTA MISTA GR. 100X2)
ceny ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI (52) >>
Powrót do listy kategorii
POCHODNE POMIDORÓW
-
MUTTI PODWÓJNA RURA KONCYP. G130: 4,1 zł (0,95 €)
( MUTTI DOPPIO CONC.TUBETTO G130)
-
SUPERCIRIO GR140 CIRIO: 4,5 zł (1,1 €)
-
POTRÓJNY MUTTI CONC. RURA G185: 5,8 zł (1,4 €)
( MUTTI TRIPLO CONC.TUBETTO G185)
-
TORRENTE POMIDORY KOKTAJLOWE GR.400: 2,9 zł (0,68 €)
( TORRENTE POMODORINI GR.400)
ceny POCHODNE POMIDORÓW (32) >>
Powrót do listy kategorii
PRZYPRAWA
-
SLX MIELONY CZARNY GR 45: 6,3 zł (1,5 €)
( SLX PEPE NERO MACINATO GR 45)
-
SLX OREGANO GR 15: 6,3 zł (1,5 €)
( SLX ORIGANO GR 15)
-
SLX LIŚCIE ROZMARYNU GR 25: 6,3 zł (1,5 €)
( SLX ROSMARINO FOGLIE GR 25)
-
SLX CZARNY GRANI GR 40: 7,2 zł (1,7 €)
( SLX PEPE NERO GRANI GR 40)
ceny PRZYPRAWA (35) >>
Powrót do listy kategorii
CHLEB I SUBSTYTUTY
-
VIVIBENE CRACK. RYŻ SOF. GR.300: 5,4 zł (1,3 €)
( VIVIBENE CRACK.RISO SOF.GR.300)
-
CRACKERS GR.500 SLX: 4,5 zł (1,1 €)
( CRACKERS NON SALATI GR.500 SLX)
-
TUC KIESZONKOWY SAIWA GR.250: 8,1 zł (1,9 €)
( TUC POCKET SAIWA GR.250)
-
RISO NA KRAKERSY RYŻOWE GR.380: 8,1 zł (1,9 €)
( RISO SU RISO CRACKERS GR.380)
ceny CHLEB I SUBSTYTUTY (86) >>
Powrót do listy kategorii
LODY
-
SLX ŻEL DESEROWY. WANILIA G.320: 9 zł (2,1 €)
( SLX DESSERT GEL.VANIGLIA G.320)
-
COPPA DZIADKA CHICCHI GR.229: 13 zł (3,1 €)
( COPPA DEL NONNO CHICCHI GR.229)
-
ALGIDA VIENNETTA CARAMEL G400: 20 zł (4,7 €)
-
SDS SORBET LIM.S GLUTX4 G260: 10,3 zł (2,4 €)
( SDS SORBETTO LIM.S GLUTX4 G260)
ceny LODY (30) >>
Powrót do listy kategorii
SER
-
MASSERIA PROV.C CORDA CLAS. KG1: 34 zł (7,9 €)
( MASSERIA PROV.C CORDA CLAS.KG1)
-
MASSERIA PROVOLA C COR. AFF. KG1: 34 zł (7,9 €)
( MASSERIA PROVOLA C COR.AFF.KG1)
-
BURRATA MURGIA GR250: 13,4 zł (3,2 €)
( BURRATA DELLA MURGIA GR250)
-
MIDELIZIA PROVOLA AFFUM. GR100: 9 zł (2,1 €)
( MIDELIZIA PROVOLA AFFUM.GR100)
ceny SER (105) >>
Powrót do listy kategorii
CHLEB
-
MONTELLA ROSETTA S Z GLUTEN: 5,8 zł (1,4 €)
( MONTELLA ROSETTA S Z GLUTINE)
-
VF KANAPKI RAZOWE CONF. GR360: 4,5 zł (1,1 €)
( VF PANINI INTEGRALI CONF.GR360)
-
VF KANAPKI HAMB. Z SEZAMEM G200: 3,6 zł (0,84 €)
( VF PANINI HAMB.CON SESAMO G200)
-
VF SALTIMBOCCA PSORRENTO G400: 8,1 zł (1,9 €)
ceny CHLEB (10) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny:
Sardynia
Sycylia
Ischia
Elba
Capri
Mestre
Bolonia
Brescia
Cagliari
Katania
Florencja
Genua
Latina
Livorno
Mesyna
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny pizzy w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny KFC w Włoszech:
Bolonia
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny Burger King w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Waluta w Włoszech:
euro (EUR €).
Za 10 złotych dostaniesz 2,34 euro.
Za 100 złotych dostaniesz 23,4 euro.
A w drugę stronę:
Za 10 euro dostaniesz 42,7 złotego.