Ceny ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI Neapol czerwiec 2025

Co można kupić w supermarketach Neapolu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Neapolu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI

  1. SOS MELLIN POMOD VERD GR.80X2: 6,7 zł (1,6 €) ( MELLIN SUGO POMOD VERD GR.80X2)
  2. MELLIN SOS CIELĘCY GR.80X2: 8,1 zł (1,9 €) ( MELLIN SUGO VITELLO GR.80X2)
  3. gruszka MELLIN GR.100X2: 5 zł (1,2 €) ( MELLIN PERA GR.100X2)
  4. MELLIN MIESZANE OWOCE GR. 100x2: 5 zł (1,2 €) ( MELLIN FRUTTA MISTA GR. 100X2)
  5. MELLIN KURCZAK GR. 80x2: 7,9 zł (1,8 €) ( MELLIN POLLO GR. 80X2)
  6. MELLIN WOŁOWINA GR. 80x2: 7,9 zł (1,8 €) ( MELLIN MANZO GR. 80X2)
  7. MELLIN GR.80X2: 7,9 zł (1,8 €) ( MELLIN VITELLO GR.80X2)
  8. MELLIN HAM GR.80X2: 7,9 zł (1,8 €) ( MELLIN PROSCIUTTO GR.80X2)
  9. wołowina NIPIOL GR.80X2: 7,2 zł (1,7 €) ( NIPIOL MANZO GR.80X2)
  10. kurczak NIPIOL GR.80X2: 7,2 zł (1,7 €) ( NIPIOL POLLO GR.80X2)
  11. ham NIPIOL GR.80X2: 7,2 zł (1,7 €) ( NIPIOL PROSCIUTTO GR.80X2)
  12. NIPIOL ŁYDEK GR.80X2: 7,2 zł (1,7 €) ( NIPIOL VITELLO GR.80X2)
  13. PLASMON 2 PIERŚCIENIE GR.340: 6,7 zł (1,6 €) ( PLASMON 2 ANELLINI GR.340)
  14. PLASMON 18 SABBIOLINA GR.320: 6,7 zł (1,6 €) ( PLASMON 18 SABBIOLINE GR.320)
  15. PLASMON 3 GWIAZDKI GR.340: 6,7 zł (1,6 €) ( PLASMON 3 STELLINE GR.340)
  16. PLASMON 12 GEMMINE GR.340: 6,7 zł (1,6 €)
  17. MELLIN PRZESZŁOŚĆ. PENNETTE GR. 280: 5,4 zł (1,3 €) ( MELLIN PAST.PENNETTE GR. 280)
  18. MELLIN PRZESZŁOŚĆ. SERCA GR.350: 5,2 zł (1,2 €) ( MELLIN PAST.CUORICINI GR.350)
  19. BIO CORALLINI ELK N. G500: 11,2 zł (2,6 €) ( BIO CORALLINI ALCE N. G500)
  20. MELLIN CHICCORIS S G GR.320: 7,2 zł (1,7 €)
  21. pociski MELLIN GR.280: 5,4 zł (1,3 €) ( MELLIN CONCHIGLIETTE GR.280)
  22. PLASMON 13 ŚLIMAKÓW GR.340: 6,7 zł (1,6 €) ( PLASMON 13 CHIOCCIOLINE GR.340)
  23. BISCOTTI MONTEFIORE GR.360: 10,3 zł (2,4 €)
  24. PLASMON HERBATNIKI-30% ZUCCH. G240: 10,8 zł (2,5 €) ( PLASMON BISCOTTI-30%ZUCCH.G240)
  25. PLASMON BISC. GRANU. G G GR374X2: 30 zł (6,9 €) ( PLASMON BISC.GRANU.S G GR374X2)
  26. PLASMON HERBATNIKI GR.320: 12,5 zł (2,9 €) ( PLASMON BISCOTTI GR.320)
  27. PLASMON BUTELKA BISZKOPTOWA GR600: 24 zł (5,6 €) ( PLASMON BISCOTTO BIBERON GR600)
  28. BIO BISC. SOLUB. P.ANNI G360: 8,8 zł (2,1 €) ( BIO BISC.SOLUB. P.ANNI G360)
  29. MELLIN KREM WIELOZIARNISTY G200: 10,3 zł (2,4 €) ( MELLIN CREMA MULTICEREALI G200)
  30. MELLIN KREM RYŻOWY GR 200: 10,3 zł (2,4 €) ( MELLIN CREMA DI RISO GR 200)
  31. MELLIN SEMOLINA GR.200: 10,3 zł (2,4 €) ( MELLIN SEMOLINO GR.200)
  32. BIO RUMIANEK ŁOŚ NIE. FL.20: 13 zł (3,1 €) ( BIO CAMOMILLA ALCE N. FL.20)
  33. MIO WORECZEK NA MLEKO ZBOŻA GR110: 4,5 zł (1,1 €) ( MIO LATTE CEREALI POUCH GR110)
  34. PLASMON GRUSZKA GR.100: 4,1 zł (0,95 €) ( PLASMON POUCH PERA GR.100)
  35. MELLIN ETUI APPLE-FRA-BAN GR90: 3,6 zł (0,84 €) ( MELLIN POUCH MELA-FRA-BAN GR90)
  36. MELLIN WORECZEK APPLE GR.90: 3,6 zł (0,84 €) ( MELLIN POUCH MELA GR.90)
  37. MELLIN WORECZEK GRUSZKA GR.90: 3,6 zł (0,84 €) ( MELLIN POUCH PERA GR.90)
  38. MELLIN WORECZEK KIWI FRAG GR.90: 3,6 zł (0,84 €) ( MELLIN POUCH KIWI FRAG GR.90)
  39. MELLIN TOREBKA Z MIESZANYMI OWOCAMI GR90: 3,6 zł (0,84 €) ( MELLIN POUCH FRUTTA MISTA GR90)
  40. MELLIN WORECZEK MANGO ARANC GR90: 3,6 zł (0,84 €) ( MELLIN POUCH MANGO ARANC GR90)
  41. MIO PRZEKĄSKA 4 OWOCE GR.90: 4,1 zł (0,95 €) ( MIO MERENDA 4 FRUTTI GR.90)
  42. MIO PRZEKĄSKA BANANOWO-JABŁKOWA GR.90: 4,1 zł (0,95 €) ( MIO MERENDA BANANA MELA GR.90)
  43. PLASMON NUTRIMUNE 3LIQ. M500X2: 10,8 zł (2,5 €) ( PLASMON NUTRIMUNE 3LIQ.M500X2)
  44. PLASMON NUTRIMUNE 2LIQ. ML.500: 8,1 zł (1,9 €) ( PLASMON NUTRIMUNE 2LIQ.ML.500)
  45. APTAMIL 2 WYMOWA ML.500: 9 zł (2,1 €) ( APTAMIL 2 PRONUTRA ML.500)
  46. LATTE WZROST MÓJ ML500 BRIK: 5,4 zł (1,3 €) ( LATTE CRESCITA MIO ML500 BRIK)
  47. LATTE CRES.C CEREALS MIO ML500: 5,4 zł (1,3 €) ( LATTE CRES.C CEREALI MIO ML500)
  48. APTAMIL 3 MLEKO LT.1: 9,4 zł (2,2 €) ( APTAMIL 3 LATTE LT.1)
  49. APTAMIL 1 Z PRONUTRĄ ML.500: 12,1 zł (2,8 €) ( APTAMIL 1 CON PRONUTRA ML.500)
  50. GRANAROLO WZROST 3 ML.500X2: 8,3 zł (1,9 €) ( GRANAROLO CRESCITA 3 ML.500X2)
  51. MELLIN WZROST MLEKA 3 LT.1: 9,9 zł (2,3 €) ( MELLIN LATTE CRESCITA 3 LT.1)
  52. NIPIOL MLEKO 3 WZROST ML.500: 3,8 zł (0,89 €) ( NIPIOL LATTE 3 CRESCITA ML.500)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Neapolu.

DETERGENTY STOŁOWE

  1. SLX PRANIE RĘCZNIKÓW ML.250: 6,3 zł (1,5 €) ( SLX CURALAVASTOVIGLIE ML.250)
  2. CASA PIĘKNA SÓL LAVASTOVIG. KG1: 2 zł (0,47 €) ( CASA BELLA SALE LAVASTOVIG.KG1)
  3. FINISH CURALAVAST. CYTRYNA ML.250: 17,5 zł (4,1 €) ( FINISH CURALAVAST.LEMON ML.250)
  4. FINISH BRILLASCIUGA REG. ML.250: 14,3 zł (3,4 €) ( FINISH BRILLASCIUGA REG.ML.250)

ceny DETERGENTY STOŁOWE (20) >>

Powrót do listy kategorii

HIGIENA OSOBISTA

  1. KORPUS SPUGNA 710GR: 6,7 zł (1,6 €) ( SPUGNA CORPO RETE 710GR)
  2. CALYPSO TONICZNA GĄBKA DO MASAŻU: 5,8 zł (1,4 €) ( CALYPSO SPUGNA TONIC MASSAGE)
  3. CALYPSO CELULOZA GĄBCZASTA RELAX: 5,8 zł (1,4 €) ( CALYPSO SPUGNA CELLULOSA RELAX)
  4. SLX MASAŻ RELAKSACYJNY KĄPIELĄ GĄBCZASTĄ: 2,7 zł (0,63 €) ( SLX SPUGNA BAGNO RELAX MASSAGE)

ceny HIGIENA OSOBISTA (50) >>

Powrót do listy kategorii

OWOC

  1. JABŁKO MARLENE BABCIA SMITH 75 80: 8,8 zł (2,1 €) ( MARLENE MELA GRANNY SMITH 75 80)
  2. ALCE CZARNE ORGANICZNE CYTRYNY KG. 1: 9,4 zł (2,2 €) ( ALCE NERO BIO LIMONI KG. 1)
  3. MELINDA STARK 80 85 1 WARSTWA: 8,8 zł (2,1 €) ( MELINDA STARK 80 85 1 STRATO)
  4. ARANCE MORO KG.1,5: 10,3 zł (2,4 €)

ceny OWOC (33) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech

Ceny: Sardynia   Sycylia   Ischia   Elba   Capri   Mestre   Bolonia   Brescia   Cagliari   Katania   Florencja   Genua   Latina   Livorno   Mesyna  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny pizzy w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny KFC w Włoszech: Bolonia   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny Burger King w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,34 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,4 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,7 złotego.