Ceny Ciasto chleb Włochy
maj 2025
Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2025
Co można kupić w supermarketach Włoszech? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Włoszech. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Zobacz też:
ceny jedzenia
ceny w restauracjach
koszty życia
koszty rozrywki
Ceny w McDonaldzie
Włochy Ceny Ciasto chleb
-
Długie Ambrogini - 1 sztuka: 2,5 zł (0,6 €)
(Ambrogini lunghi - 1 pezzo)
-
Ambrogini mini - 1 sztuka: 1,7 zł (0,4 €)
(Ambrogini mini - 1 pezzo)
-
Ambrogini rotondi - 1 sztuka: 2,5 zł (0,6 €)
(Ambrogini rotondi - 1 pezzo)
-
Spodnie - 1 sztuka: 17 zł (4 €)
(Calzoni - 1 pezzo)
-
Rogaliek - 1 sztuka: 17,8 zł (4,2 €)
(Croissant - 1 pezzo)
-
Rogaliki mieszane - 1 sztuka: 5,1 zł (1,2 €)
(Croissant misti - 1 pezzo)
-
Rogalik pistacjowy - 1 sztuka: 6,4 zł (1,5 €)
(Croissant al pistacchio - 1 pezzo)
-
Naleśniki mieszane - 1 sztuka: 6,4 zł (1,5 €)
(Frittelle miste - 1 pezzo)
-
Paluszki chlebowe 250 g - 1 sztuka: 12,3 zł (2,9 €)
(Grissini 250 g - 1 pezzo)
-
Chleb arabski - 1 kg: 34 zł (8 €)
(Pane arabo - 1 kg)
-
Specjalny chleb orzechowy - 1 kg: 34 zł (8 €)
(Pane speciale alle noci - 1 kg)
-
Specjalny chleb z serem, boczkiem, oliwkami, kamutem - 1 kg: 34 zł (8 €)
(Pane speciale al formaggio, pancetta, olive, kamut - 1 kg)
-
Chleb arabski - 1 kg: 34 zł (8 €)
(Pane tipo arabo - 1 kg)
-
Chleb typu Carré 10 kromek 35 g - 1 sztuka: 10,6 zł (2,5 €)
(Pane tipo carré 10 fette 35 g - 1 pezzo)
-
Chleb okrągły typu carrè - 1 sztuka: 14,9 zł (3,5 €)
(Pane tipo carrè rotondo - 1 pezzo)
-
Chleb śniadaniowy - 1 kg: 34 zł (8 €)
(Pane tipo colazione - 1 kg)
-
Rodzaj chleba francuski: róże, domowej roboty, batonik ciabatta - 1 kg: 25 zł (6 €)
(Pane tipo francese: rose, casarecci, ciabatta bar - 1 kg)
-
Chleb typu durum z krabów pszennych - 1 kg: 30 zł (7 €)
(Pane tipo grancesini di grano duro - 1 kg)
-
Chleb typu mini piadine - 1 sztuka: 1,7 zł (0,4 €)
(Pane tipo mini piadine - 1 pezzo)
-
Chleb typu quadrucci, ciabatta mignon, róża mignon - 1 kg: 30 zł (7 €)
(Pane tipo quadrucci, ciabatta mignon, rose mignon - 1 kg)
-
Chleb Turaccioli - 1 kg: 34 zł (8 €)
(Pane Turaccioli - 1 kg)
-
Kanapki nadziewane surową szynką i specjalnymi wędlinami - 1 sztuka: 12,7 zł (3 €)
(Panini farciti con prosciutto crudo e salumi speciali - 1 pezzo)
-
Kanapki nadziewane mignon - 1 sztuka: 6,4 zł (1,5 €)
(Panini farciti mignon - 1 pezzo)
-
Kanapki z winogronami - 1 sztuka: 4,2 zł (1 €)
(Panini uva - 1 pezzo)
-
Chleb typu Rustik, orkisz, owies - 1 kg: 34 zł (8 €)
(Pane tipo rustik, farro, avena - 1 kg)
-
Świeży mieszany makaron. suchy - 1 sztuka: 5,1 zł (1,2 €)
(Paste miste fresche. secche - 1 pezzo)
-
Kosze z makaronem mieszanym - 1 sztuka: 7,6 zł (1,8 €)
(Paste miste tipo cestine - 1 pezzo)
-
Pasty koszykowe - 1 sztuka: 9,3 zł (2,2 €)
(Paste tipo cestoni - 1 pezzo)
-
Pasticceria mignon veneta - 1 kg: 93 zł (22 €)
-
Duża piadyna i piadyna z oliwkami - 1 sztuka: 4,2 zł (1 €)
(Piadine grandi e piadine con olive - 1 pezzo)
-
Mała piadyna - 1 sztuka: 3,4 zł (0,8 €)
(Piadine piccole - 1 pezzo)
-
Pizza nadziewana - 1 kg: 76 zł (18 €)
(Pizza farcita - 1 kg)
-
Pizza Genova - 1 kg: 51 zł (12 €)
-
Pizza Margherita - 1 kg: 68 zł (16 €)
-
Okrągłe nadziewane pizze - 1 sztuka: 14,9 zł (3,5 €)
(Pizze tonde farcite - 1 pezzo)
-
Margherita okrągłe pizze - 1 sztuka: 12,7 zł (3 €)
(Pizze tonde Margherita - 1 pezzo)
-
Pizze chlebowe - 1 sztuka: 6,4 zł (1,5 €)
(Pizzette pane - 1 pezzo)
-
Precle i wypieki - 1 kg: 106 zł (25 €)
(Salatini e pasticcini - 1 kg)
-
Ciasta mieszane - 1 kg: 106 zł (25 €)
(Torte miste - 1 kg)
-
Pikantne ciasta - 1 kg: 98 zł (23 €)
(Torte salate - 1 kg)
-
Klasyczne kanapki - 1 sztuka: 8,5 zł (2 €)
(Tramezzini classici - 1 pezzo)
Powrót do listy kategorii
Supermarkety we Włoszech oferują szeroki wybór produktów, od świeżych owoców i warzyw po gotowe posiłki i przekąski. Najlepiej sprzedające się produkty to produkty śniadaniowe, produkty niezbędne do sesji egzaminacyjnych, jedzenie chińskie, produkty bezpieczeństwa Covid, szybkie przepisy, aperitif i nowości. Wybór owoców i warzyw jest ogromny, tak jak wybór serów, gotowych potraw i warzyw i owoców gotowych do spożycia. Suszone owoce, organiczne owoce i warzywa, organiczne mleko, masło, jaja, świeże produkty organiczne, słodkie i słone produkty organiczne, napoje BIO, organiczne lody i produkty mrożone, mleko, masło, jaja, ser, jogurt i deser, mięso, wędliny, ryby, słodkie przekąski, ciastka, kaszki i płatki, dżemy, miód i pasty, czekolada i cukierki, kawa, herbata i cukier, przygotowania i produkty podstawowe, chleb, grzanki, krakersy i taralli, piadine i grzanki, pizzy i focaccie, ciasta, makarony, ryż i inne pierwsze dania, przekąski wytrawne, sosy pomidorowe i pochodne, specjały zagraniczne, produkty podstawowe, spiżarnia, olej, sól i inne przyprawy, pudełko, lody wielopakowe, zbiorniki i słoiki z lodami, lody rzemieślnicze, gotowe mrożone pizzy, gotowe dania mrożone, mrożone warzywa, mrożone ryby, mrożone mięso, piekarnia i mrożona ciastkarnia, woda, napoje gazowane, soki, napoje bez gazu, napoje energetyczne, syropy i preparaty do napojów, aperitif i piwo, wina, likiery i inne napoje alkoholowe, whisky, wódka, gin, rum, papier, sprzątanie domu, pranie tkanin, akcesoria do sprzątania domu, detergenty do mycia naczyń, traktowanie prania, akcesoria do jedzenia, insektycydy, higiena osobista, higiena jamy ustnej, włosy, pielęgnacja twarzy i ciała, golenie i depilacja, akcesoria i opatrunki, różne produkty spożywcze, ciasto drożdżowe
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Włoszech.
Jogurt i deser
-
Yakult Oryginalny napój probiotyczny 6 x 65 ml - : 16,6 zł (3,9 €)
(Yakult Original bevanda probiotica 6 x 65 ml - )
-
Actimel Biały 6X100G - : 15,4 zł (3,6 €)
(Actimel Bianco 6X100G - )
-
Actimel Multifruit 6X100G - : 15,4 zł (3,6 €)
(Actimel Multifrutti 6X100G - )
-
Hipro Truskawka Malina 300g, 26Gr Białko - : 10,8 zł (2,5 €)
(Hipro Fragola Lampone 300G, 26Gr Proteine - )
ceny Jogurt i deser (276) >>
Powrót do listy kategorii
Czekolada i cukierki
-
M&M'S Chrupiące 170G - : 11,3 zł (2,7 €)
(M&M'S Crispy 170G - )
-
Różne pocałunki Bijou - : 25 zł (5,8 €)
(Baci Bijou Assortito - )
-
Nestle' Galak Baton z białej czekolady 100g - : 5,7 zł (1,3 €)
(Nestle' Galak Tavoletta Di Cioccolato Bianco 100G - )
-
Baci Fondentissimo 70% Bijou - : 24 zł (5,7 €)
ceny Czekolada i cukierki (297) >>
Powrót do listy kategorii
Higiena osobista
-
Neutralna skóra Roberts Delikatna Skóra Dermazero Wanna prysznicowa 700 ml -: 15,9 zł (3,7 €)
(Neutro Roberts Pelli Delicate Dermazero Bagnodoccia 700 Ml -)
-
Talk Powder Original - : 15,6 zł (3,7 €)
(Bagno Borotalco Original - )
-
Roberts Neutralna kąpiel nawilżająca - : 15,9 zł (3,7 €)
(Bagno Neutro Roberts Idratante - )
-
Niebieska paproć Bagnodoccia Classico 50° Anniv. 650ml - : 13,8 zł (3,2 €)
(Felce Azzurra Bagnodoccia Classico 50° Anniv. 650ml - )
ceny Higiena osobista (126) >>
Powrót do listy kategorii
SZAMPAN/WINA MUSUJĄCE
-
ROCCA STRONG CUVEE N.1 CL.75: 17 zł (4 €)
( ROCCA FORTI CUVEE N.1 CL.75)
-
BERLUCCHI ZERO DAWKOWANIE CL75: 71 zł (16,8 €)
( BERLUCCHI DOSAGGIO ZERO CL75)
-
VDU FRANCIACORTA DOCG CL.75: 71 zł (16,8 €)
-
FEUDI SG DUBL FALANGHINA CL.75: 60 zł (14,2 €)
ceny SZAMPAN/WINA MUSUJĄCE (7) >>
Powrót do listy kategorii
HIGIENA JAMY USTNEJ
-
ORAL-B NICI DENTYSTYCZNE MT.50: 14,3 zł (3,4 €)
( ORAL-B FILO INTERDENTALE MT.50)
-
nić dentystyczna SLX MT.50: 4,5 zł (1,1 €)
( SLX FILO INTERDENTALE MT.50)
-
PLAKKONTROL ARCHES INTE.30PZ: 13 zł (3,1 €)
( PLAKKONTROL ARCHETTI INTE.30PZ)
-
SELEX ZESTAW PODRÓŻNY DO HIGIENY JAMY USTNEJ: 11,2 zł (2,6 €)
( SELEX KIT VIAGGIO IGIENE ORALE)
ceny HIGIENA JAMY USTNEJ (49) >>
Powrót do listy kategorii
PRZYPRAWA
-
SLX MIELONY CZARNY GR 45: 6,2 zł (1,5 €)
( SLX PEPE NERO MACINATO GR 45)
-
SLX OREGANO GR 15: 6,2 zł (1,5 €)
( SLX ORIGANO GR 15)
-
SLX LIŚCIE ROZMARYNU GR 25: 6,2 zł (1,5 €)
( SLX ROSMARINO FOGLIE GR 25)
-
SLX CZARNY GRANI GR 40: 7,1 zł (1,7 €)
( SLX PEPE NERO GRANI GR 40)
ceny PRZYPRAWA (35) >>
Powrót do listy kategorii
ZASTĘPCZA GASTRONOMIA WARZYWNA
-
KIOENE ORGANICZNE TOFU Z BAZYLII GR200: 12,5 zł (2,9 €)
( KIOENE TOFU BASILICO BIO GR200)
-
KIOENE POMIDOR EKOLOGICZNY TOFU GR200: 12,5 zł (2,9 €)
( KIOENE TOFU POMODORO BIO GR200)
-
G.GOURMET SENSAT. VUNA GR.175: 26 zł (6,1 €)
( G.GOURMET SENSAT.VUNA GR.175)
-
G.GOURMET SENSAT. ZIEMIA G200: 18,7 zł (4,4 €)
( G.GOURMET SENSAT.MACINATO G200)
ceny ZASTĘPCZA GASTRONOMIA WARZYWNA (31) >>
Powrót do listy kategorii
WĘDLINY
-
SELEX BRESAOLA Z PLASTRAMI GR80: 13 zł (3,1 €)
( SELEX BRESAOLA A FETTE GR80)
-
PARMACOTTO PROSC. SUROWY GR100: 11,2 zł (2,6 €)
( PARMACOTTO PROSC.CRUDO GR100)
-
PIECZEŃ TACCHINO GR.50: 4,5 zł (1,1 €)
( TACCHINO ARROSTO GR.50)
-
RAW PROSCIUTTO GR.50: 5,8 zł (1,4 €)
( PROSCIUTTO CRUDO GR.50)
ceny WĘDLINY (26) >>
Powrót do listy kategorii
Koniak
-
Opakowanie Hennessy Cognac 70 Cl X 3: 486 zł (114 €)
(Pack Hennessy Cognac 70 Cl X 3)
-
Hennessy X.O Pudełko koniakowe 70 Cl: 995 zł (234 €)
(Hennessy X.O Cognac Astucciato 70 Cl)
-
Hennessy Koniak 70 Cl: 162 zł (38 €)
(Hennessy Cognac 70 Cl)
ceny Koniak (3) >>
Powrót do listy kategorii
Mleko
-
Granarol Uht Częściowo odtłuszczona cegła mleczna 1L: 5,9 zł (1,4 €)
(Granarolo Latte Uht Parzialmente Scremato Brick 1L)
-
Nesquik Gotowy do picia 3 Cegły 180ml: 10,6 zł (2,5 €)
(Nesquik Pronto Da Bere 3 Brick Da 180ml)
-
Nestlé Mleko skondensowane z kakaowym mlekiem zagęszczonym 450g: 21 zł (5 €)
(Nestlé Il Latte Condensato Con Cacao Latte Concentrato 450G)
ceny Mleko (3) >>
Powrót do listy kategorii
Masło, jaja i pochodne
-
Białko jaja Aequilibrium Terra 500G: 9,1 zł (2,2 €)
(Albume D'Uovo Aequilibrium Terra 500G)
-
Masło parmareggio 100 g: 5,1 zł (1,2 €)
(Parmareggio Burro 100 G)
-
Parmareggio Masło bez laktozy 100 g: 5,7 zł (1,4 €)
(Parmareggio Burro Senza Lattosio 100 G)
-
Masło Latteria Soresina 125g: 6,8 zł (1,6 €)
(Latteria Soresina Burro 125g)
ceny Masło, jaja i pochodne (8) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny:
Sardynia
Sycylia
Ischia
Elba
Capri
Mestre
Bolonia
Brescia
Cagliari
Katania
Florencja
Genua
Latina
Livorno
Mesyna
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny pizzy w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny KFC w Włoszech:
Bolonia
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny Burger King w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona