Ceny PIELĘGNACJA TKANIN Włochy
maj 2025
Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2025
Co można kupić w supermarketach Włoszech? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Włoszech. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Zobacz też:
ceny jedzenia
ceny w restauracjach
koszty życia
koszty rozrywki
Ceny w McDonaldzie
Włochy Ceny PIELĘGNACJA TKANIN
-
FELCE A. AMM. KLASYCZNY 30 LAV: 7,6 zł (1,8 €)
( FELCE A. AMM.CLASSICO 30 LAV)
-
NIEBIESKI VERNEL 40LAV: 10,7 zł (2,5 €)
( VERNEL BLU 40LAV)
-
LENOR CONC. CAPRI 37 LAV: 9,6 zł (2,3 €)
( LENOR CONC.CAPRI 37 LAV)
-
LENOR CONC. JAŚMIN 37 LAV: 9,6 zł (2,3 €)
( LENOR CONC.GELSOMINO 37 LAV)
-
LENOR CONC. ZŁOTO WANILIA 67 LAV: 14,7 zł (3,5 €)
( LENOR CONC.ORO VANIGLIA 67 LAV)
-
LENOR CONC. RIS. WIOSNA.40 LAV: 9,6 zł (2,3 €)
( LENOR CONC.RIS.PRIMAVER.40 LAV)
-
COCCOLINO RIC. KREACJA 24LAV: 7,1 zł (1,7 €)
( COCCOLINO RIC.CREATION 24LAV)
-
SLX AMM. CONC. ORCS IRIS 30 LAV: 4,5 zł (1,1 €)
( SLX AMM.CONC.ORCHI IRIS 30 LAV)
-
NIEBIESKI SKONCENTROWANY VERNEL 28LAV: 6,7 zł (1,6 €)
( VERNEL CONCENTRATO BLU 28LAV)
-
SMACCHIOTUTTO ML.250: 5,8 zł (1,4 €)
-
płynny NAPISAN LT.1.2: 17 zł (4 €)
( NAPISAN LIQUIDO LT.1.2)
-
OMINO BIA. ŚRODEK DEZYNFEKUJĄCY ML.900: 12,5 zł (2,9 €)
( OMINO BIA.DISINFETTANTE ML.900)
-
łapacz kolorów GREY 20 ARKUSZY: 14,3 zł (3,4 €)
( GREY ACCHIAPPACOLORI 20 FOGLI)
-
LENOR PERŁY R.PRIMAVERA GR.210: 20 zł (4,7 €)
( LENOR PERLE R.PRIMAVERA GR.210)
-
AMUCHINA. DISINF. PRALNIA LT.1: 11,6 zł (2,7 €)
( AMUCHINA.DISINF.BUCATO LT.1)
-
SLX ARKUSZE ABSORBCOL. 20 ARKUSZY: 7,1 zł (1,7 €)
( SLX FOGLI ASSORBICOL. 20 FOGLI)
-
SLX DISINF DODATKÓW. PMC. LT.1: 8,9 zł (2,1 €)
( SLX ADDITIVO DISINF.PMC. LT.1)
-
SELEX PROF. CZYSTOŚĆ PRANIA M250: 13,4 zł (3,2 €)
( SELEX PROF.BUCATO PUREZZA M250)
-
SLX DODATEK WYBIELAJĄCY KG.1: 8,9 zł (2,1 €)
( SLX ADDITIVO SBIANCANTE KG.1)
-
SLX ODPLAMIACZ SP. DRY M150: 8 zł (1,9 €)
( SLX SMACCHIATORE SP.SECCO M150)
-
FLOYD ODPLAMIACZ ML.375: 9,8 zł (2,3 €)
( FLOYD SMACCHIATORE ML.375)
-
SLX PRZESZŁOŚĆ. ANTYKALC. LAVATR. PC.20: 8 zł (1,9 €)
( SLX PAST.ANTICALC.LAVATR.PZ.20)
-
CALGON HIGIENA ŻELU ML.750: 26 zł (6,2 €)
( CALGON GEL HYGIENE ML.750)
-
NATURACHIA. ANTYKALC. LAV. ML.750: 8,9 zł (2,1 €)
( NATURACHIA.ANTICALC.LAV.ML.750)
-
CALGON 15 TABLETEK: 24 zł (5,7 €)
( CALGON 15 PASTIGLIE)
-
CALGON ML.750 GEL: 24 zł (5,7 €)
( CALGON GEL ML.750)
-
ŻEL SLX ANTY-LIPSKALOWY ML.750: 8 zł (1,9 €)
( SLX ANTICALCARE GEL ML.750)
-
IGIEN NAPISAN. PRALKA ML.250: 17,4 zł (4,1 €)
( NAPISAN IGIEN.LAVATRICE ML.250)
-
SLX WYBIELACZ CLASSIC LT.1: 1,8 zł (0,42 €)
( SLX CANDEGGINA CLASSICA LT.1)
-
SLX WYBIELACZ PROF. FLOWERS LT.2: 3,6 zł (0,84 €)
( SLX CANDEGGINA PROF.FIORI LT.2)
-
SLX WYBIELACZ CLASSIC LT.2: 3,1 zł (0,74 €)
( SLX CANDEGGINA CLASSICA LT.2)
-
ACE WYBIELACZ LT.3: 8,5 zł (2 €)
( ACE CANDEGGINA LT.3)
-
ACE WYBIELACZ LT.5: 11,6 zł (2,7 €)
( ACE CANDEGGINA LT.5)
-
wybielacz ACE LT.1: 5,8 zł (1,4 €)
( ACE CANDEGGINA LT.1)
-
ACE CANDEGG. DROGI LT.2: 13,9 zł (3,3 €)
( ACE CANDEGG.GENTILE LT.2)
-
SLX WYBIELACZ PROF. PINE LT.2: 3,6 zł (0,84 €)
( SLX CANDEGGINA PROF.PINO LT.2)
-
ACE CANDEGG. SZANOWNY PANIE PROFESORZE LT.2: 13,9 zł (3,3 €)
( ACE CANDEGG.GENTILE PROF. LT.2)
-
SLX DELIKATNY WYBIELACZ LT.2: 5,8 zł (1,4 €)
( SLX CANDEGGINA DELICATA LT.2)
-
WŁOSKI COLORERIA MIDNIGHT BLUE: 27 zł (6,3 €)
( COLORERIA ITALIANA BLU NOTTE)
-
WŁOSKI COLORERIA CZARNY: 27 zł (6,3 €)
( COLORERIA ITALIANA NERO)
-
BENGAL SZAFKI NA MOLE PZ.12: 6,7 zł (1,6 €)
( BENGAL TARME ARMADI PZ.12)
-
BENGAL SPOŻYWCZE PZ.2: 7,6 zł (1,8 €)
( BENGAL TARME ALIMENTARI PZ.2)
Powrót do listy kategorii
Supermarkety we Włoszech oferują szeroki wybór produktów, od świeżych owoców i warzyw po gotowe posiłki i przekąski. Najlepiej sprzedające się produkty to produkty śniadaniowe, produkty niezbędne do sesji egzaminacyjnych, jedzenie chińskie, produkty bezpieczeństwa Covid, szybkie przepisy, aperitif i nowości. Wybór owoców i warzyw jest ogromny, tak jak wybór serów, gotowych potraw i warzyw i owoców gotowych do spożycia. Suszone owoce, organiczne owoce i warzywa, organiczne mleko, masło, jaja, świeże produkty organiczne, słodkie i słone produkty organiczne, napoje BIO, organiczne lody i produkty mrożone, mleko, masło, jaja, ser, jogurt i deser, mięso, wędliny, ryby, słodkie przekąski, ciastka, kaszki i płatki, dżemy, miód i pasty, czekolada i cukierki, kawa, herbata i cukier, przygotowania i produkty podstawowe, chleb, grzanki, krakersy i taralli, piadine i grzanki, pizzy i focaccie, ciasta, makarony, ryż i inne pierwsze dania, przekąski wytrawne, sosy pomidorowe i pochodne, specjały zagraniczne, produkty podstawowe, spiżarnia, olej, sól i inne przyprawy, pudełko, lody wielopakowe, zbiorniki i słoiki z lodami, lody rzemieślnicze, gotowe mrożone pizzy, gotowe dania mrożone, mrożone warzywa, mrożone ryby, mrożone mięso, piekarnia i mrożona ciastkarnia, woda, napoje gazowane, soki, napoje bez gazu, napoje energetyczne, syropy i preparaty do napojów, aperitif i piwo, wina, likiery i inne napoje alkoholowe, whisky, wódka, gin, rum, papier, sprzątanie domu, pranie tkanin, akcesoria do sprzątania domu, detergenty do mycia naczyń, traktowanie prania, akcesoria do jedzenia, insektycydy, higiena osobista, higiena jamy ustnej, włosy, pielęgnacja twarzy i ciała, golenie i depilacja, akcesoria i opatrunki, różne produkty spożywcze, ciasto drożdżowe
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Włoszech.
Gastronomia gotowa do spożycia
-
Piada Romagn. ChOG X3 Terre d'Italia - : 11,3 zł (2,7 €)
(Piada Romagn. Igp X3 Terre D'Italia - )
-
Terre d'Italia Cappelletti 250 g: 17,4 zł (4,1 €)
-
Terre d'Italia Orecchiette di Puglia 500 g - : 11,5 zł (2,7 €)
(Terre D'Italia Orecchiette Di Puglia 500 G - )
-
Terre d'Italia Tortellini Bolognese 250g - : 14,8 zł (3,5 €)
(Terre D'Italia Tortellini Alla Bolognese 250G - )
ceny Gastronomia gotowa do spożycia (35) >>
Powrót do listy kategorii
Chleb
-
Mulino Bianco Piadelle Sfogliate 330g - : 8,7 zł (2 €)
-
Mulino Bianco Pan Carrè Integrale 316G - : 4,9 zł (1,2 €)
-
Mulino Bianco Pan Bauletto Grano Duro 400 g - : 5,2 zł (1,2 €)
(Mulino Bianco Pan Bauletto Grano Duro 400 G - )
-
Mulino Bianco Pan Carrè 286G - : 3,4 zł (0,8 €)
ceny Chleb (52) >>
Powrót do listy kategorii
Pizze i focaccia
-
La Casina Saltimbocca 2 Saltimbocca 250G - : 7,9 zł (1,9 €)
-
Baza Acquafarina Pizza alla napoletana 300g - : 11,6 zł (2,7 €)
(Acquafarina Base Pizza Alla Napoletana 300G - )
-
Focaccia z 6 zbożami Fp - : 8,6 zł (2 €)
(Focaccia Ai 6 Cereali Fp - )
-
La Pizza+1 Pizza Al Pomod z extrav oil. Di Oliva - : 7,9 zł (1,9 €)
(La Pizza+1 Pizza Al Pomod Con Olio Extrav. Di Oliva - )
ceny Pizze i focaccia (8) >>
Powrót do listy kategorii
Pudełko
-
Tuńczyk Exv.Fins Gial.80X2 Carrefour - : 8,9 zł (2,1 €)
(Tonno Exv.Pinne Gial.80X2 Carrefour - )
-
Callipo Tuńczyk w oliwie z oliwek 3X80G - : 18,5 zł (4,4 €)
(Callipo Tonno All'Olio Di Oliva 3X80G - )
-
Olej z tuńczyka Pic.Rio Mare 80x3+1 - : 23 zł (5,4 €)
(Tonno Olio Pic.Rio Mare 80X3+1 - )
-
Oliwa z tuńczyka z tuńczyka brzucha Carrefour - : 12,8 zł (3 €)
(Ventresca Tonno Olio Oliva Carrefour - )
ceny Pudełko (82) >>
Powrót do listy kategorii
Likiery i inne alkohole
-
TDI Baba' di Napoli z rumem 650 g - : 30 zł (7,1 €)
(TDI Baba' di Napoli al rum 650 g - )
-
Terre d'Italia Lukrecja Likier 0,50 L - : 50 zł (11,7 €)
(Terre D'Italia Liquore Di Liquirizia 0,50 L - )
-
Terre d'Italia Limoncello Limone di Sorrento ChOG 500ML: 39 zł (9,1 €)
(Terre d'Italia Limoncello Limone di Sorrento IGP 500ML)
-
Cazadores Tequila Blanco 700 ml - : 73 zł (17,2 €)
(Cazadores Tequila Blanco 700 Ml - )
ceny Likiery i inne alkohole (59) >>
Powrót do listy kategorii
Dobre samopoczucie seksualne
-
Durex Eternal Connection 50 ml - : 40 zł (9,4 €)
(Durex Eternal Connection 50 Ml - )
-
Durex Settebello Long Life 10 sztuk - : 52 zł (12,2 €)
(Durex Settebello Lunga Durata 10 Pz - )
-
Durex Realfeel 6 Prezerwatywy - : 40 zł (9,4 €)
(Durex Realfeel 6 Profilattici - )
-
Durex Settebello Classico 10 sztuk - : 34 zł (8,1 €)
(Durex Settebello Classico 10 Pz - )
ceny Dobre samopoczucie seksualne (9) >>
Powrót do listy kategorii
PRODUKTY DIETETYCZNE
-
EQUILIBRA AGAVE BROWN BIO M350: 17 zł (4 €)
-
MISURA ERYTRYTOL GR.370: 25 zł (5,8 €)
( MISURA ERITRITOLO GR.370)
-
SLX SŁODZIK 42 BS: 3,6 zł (0,84 €)
( SLX DOLCIFICANTE 42 BS)
-
SLX 300 TABLETEK: 4,5 zł (1,1 €)
( SLX DOLCIFICANTE 300 COMPRESSE)
ceny PRODUKTY DIETETYCZNE (30) >>
Powrót do listy kategorii
Gotowy do spożycia
-
Findus Zielona Kuchnia Burger warzywny 200G: 17,4 zł (4,1 €)
(Findus Green Cuisine Burger Vegetali 200G)
-
DimmidiSì Mini Burger Świeży groszek i szpinak 4 x 50 g: 15,7 zł (3,7 €)
(DimmidiSì Mini Burger Fresco Piselli e Spinaci 4 x 50 g)
-
Dimmidisì Burger Komosa ryżowa i grillowana cukinia 200G: 15,7 zł (3,7 €)
(Dimmidisì Burger Quinoa e Zucchine Grigliate 200G)
-
Fileni Buoni & Balanced Mix: 17 zł (4 €)
(Fileni Buoni & Bilanciati Mix)
ceny Gotowy do spożycia (9) >>
Powrót do listy kategorii
Ciasto
-
Matilde Vicenzi Millefoglie D'Italia Classiche 125G: 6,8 zł (1,6 €)
-
Cantuccini Migdał ChOG 250G: 14 zł (3,3 €)
(Cantuccini Mandorla Igp 250G)
-
Walkers Ciasteczka z kawałkami czekolady 150g: 18,2 zł (4,3 €)
(Walkers Biscotti con Pezzi di Cioccolato 150g)
-
Walkers Płatki owsiane i żurawina Herbatniki 150g: 18,7 zł (4,4 €)
(Walkers Biscotti ai Fiocchi d'Avena e Mirtilli Rossi 150g)
ceny Ciasto (17) >>
Powrót do listy kategorii
Konserwy rybne i mięsne
-
Mareblu Prawdziwy Tuńczyk Smak 3 x 60 g: 15,7 zł (3,7 €)
(Mareblu Tonno Vero Sapore 3 X 60 G)
-
Filet Mareblu z makreli w oleju 90 g: 6,8 zł (1,6 €)
(Mareblu Filetto Di Sgombro In Olio 90 G)
-
Kieliszek filetowy Mareblu Tuna w oliwie z oliwek 180 g: 17,8 zł (4,2 €)
(Mareblu Filetto Di Tonno Vetro In Olio D'Oliva 180 G)
-
Mareblu Tuńczyk Lekki 3 X 60 G: 14,8 zł (3,5 €)
(Mareblu Tonno Leggero 3 X 60 G)
ceny Konserwy rybne i mięsne (13) >>
Powrót do listy kategorii
Orzechy i zupy
-
Knorr Smak warzywny 10 X 10 G: 8 zł (1,9 €)
(Knorr Gusto Vegetale 10 X 10 G)
-
Knorr Classic Taste 10 kostek x 10 g: 8 zł (1,9 €)
(Knorr Gusto Classico 10 Cubi X 10 G)
-
Knorr Granulowany bulion warzywny Nowy 250 G: 19,9 zł (4,7 €)
(Knorr Brodo Granulare Verdure New 250 G)
-
Star My Classic Nut 20 Kości 200 g: 12,3 zł (2,9 €)
(Star Il Mio Dado Classico 20 Dadi 200 G)
ceny Orzechy i zupy (13) >>
Powrót do listy kategorii
Mąka, drożdże i przetwory
-
Cameo Przygotowane do naleśników 250 g: 9,5 zł (2,2 €)
(Cameo Preparato Per Pancakes 250 G)
-
Mąka Barilla Typ 00 Pszenica miękka 1Kg: 4,6 zł (1,1 €)
(Barilla Farina Tipo "00" Di Grano Tenero 1Kg)
-
Drożdże Paneangeli Wanglinate X 10 160 G: 19,9 zł (4,7 €)
(Paneangeli Lievito Vaniglinato X 10 160 G)
-
Paneangeli Brewer's Yeast Master Baker 3 X 7G: 5,9 zł (1,4 €)
(Paneangeli Lievito Di Birra Mastro Fornaio 3 X 7G)
ceny Mąka, drożdże i przetwory (5) >>
Powrót do listy kategorii
Makijaż
-
Etykieta Classic Care Labellum 5,5 ml: 9,7 zł (2,3 €)
(Labello Classic Care 5,5 Ml)
-
Maybelline Rzęsy Sensational Mascara Intense Black Black: 47 zł (11,1 €)
(Maybelline Ciglia Sensazionali Mascara Intense Black Nero)
-
Maybelline Korektor w płynie The Erase Age 01 Light: 39 zł (9,1 €)
(Maybelline Correttore Liquido Il Cancella Età 01 Light)
-
Maybelline Korektor w płynie The Erase Age 02 Nude: 39 zł (9,2 €)
(Maybelline Correttore Liquido Il Cancella Età 02 Nude)
ceny Makijaż (5) >>
Powrót do listy kategorii
Artykuły papiernicze
-
Dziennik szkolnyZoo - Szalony: 66 zł (15,5 €)
(Diario ScuolaZoo - Insane)
-
Szkoła PamiętnikaZoo - Ciekawy: 66 zł (15,5 €)
(Diario ScuolaZoo - Curious)
-
Dziennik szkolnyZoo - Niesamowite: 66 zł (15,5 €)
(Diario ScuolaZoo - Awesome)
-
Dziennik szkolnyZoo - Extreme: 66 zł (15,5 €)
(Diario ScuolaZoo - Extreme)
ceny Artykuły papiernicze (42) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny:
Sardynia
Sycylia
Ischia
Elba
Capri
Mestre
Bolonia
Brescia
Cagliari
Katania
Florencja
Genua
Latina
Livorno
Mesyna
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny pizzy w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny KFC w Włoszech:
Bolonia
Turyn
Wenecja
Werona
Ceny Burger King w Włoszech:
Bolonia
Florencja
Mediolan
Neapol
Rzym
Turyn
Wenecja
Werona