Ceny Różne produkty spożywcze Włochy maj 2025

Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2025

Co można kupić w supermarketach Włoszech? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Włoszech. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Zobacz też: ceny jedzenia   ceny w restauracjach   koszty życia   koszty rozrywki   Ceny w McDonaldzie  

Włochy Ceny Różne produkty spożywcze

  1. Masło Vipiteno 125 g - 1 sztuka: 8,1 zł (1,9 €) (Burro vipiteno 125 g - 1 pezzo)
  2. Mleko Pełne Granarol UHT - 1 sztuka: 5,5 zł (1,3 €) (Latte UHT Granarolo intero - 1 pezzo)
  3. Calvi Ligurian extra virgin olive oil 100 cl - 1 sztuka: 23 zł (5,5 €) (Olio extravergine Ligure Calvi 100 cl - 1 pezzo)
  4. Calvi Ligurian extra virgin olive oil 250 cl - 1 sztuka: 33 zł (7,8 €) (Olio extravergine Ligure Calvi 250 cl - 1 pezzo)
  5. Oliwa z oliwek extra virgin Ligure Calvi 500 cl - 1 sztuka: 53 zł (12,5 €) (Olio extravergine Ligure Calvi 500 cl - 1 pezzo)
  6. Calvi Ligurian oliwa z oliwek extra virgin 750 cl - 1 sztuka: 68 zł (15,9 €) (Olio extravergine Ligure Calvi 750 cl - 1 pezzo)
  7. Liguryjska oliwa z oliwek extra virgin Calvi gold selection 1 l - 1 sztuka: 106 zł (25 €) (Olio extravergine Ligure Calvi selezione oro 1 l - 1 pezzo)
  8. Świeży chleb Rizzo Caserecci, triumfy, rozety, mantwanina - 1 kg: 25 zł (6 €) (Pane fresco Rizzo Caserecci, trionfi, rosette, mantovanine - 1 kg)
  9. Świeże pieczywo Kapcie Rizzo, bagietki, Francuzi, razowe - 1 kg: 25 zł (6 €) (Pane fresco Rizzo ciabatte, baguette, francesini, integrale - 1 kg)
  10. Świeży chleb z kaszy manny z pszenicy durum Rizzo - 1 kg: 30 zł (7 €) (Pane fresco Rizzo di semola di grano duro - 1 kg)
  11. Świeże pieczywo Rizzo mignon rozmiary - 1 kg: 30 zł (7 €) (Pane fresco Rizzo formati mignon - 1 kg)
  12. Bussolai chioggioti 200 g - 1 sztuka: 10,6 zł (2,5 €) (Bussolai chioggioti 200 g - 1 pezzo)
  13. Mutti Pass 700 g - 1 sztuka: 6,4 zł (1,5 €) (Passata Mutti 700 g - 1 pezzo)
  14. Makaron de cecco 500 g - 1 sztuka: 4,2 zł (1 €) (Pasta de cecco 500 g - 1 pezzo)
  15. Świeży makaron Rizzo Giacomo - makaron jajeczny - 1 kg: 51 zł (12 €) (Pasta fresca di Rizzo Giacomo - tagliatelle all'uovo - 1 kg)
  16. Świeży makaron Rizzo Giacomo - tagliolini jajeczne - 1 kg: 51 zł (12 €) (Pasta fresca di Rizzo Giacomo - tagliolini all'uovo - 1 kg)
  17. Suchy makaron Rizzo Giacomo - jajko tagliatelle 250 g - 1 kg: 19,1 zł (4,5 €) (Pasta secca di Rizzo Giacomo - tagliatelle all'uovo 250 g - 1 kg)
  18. Suchy makaron Rizzo Giacomo - różne tagliatelle 250 g - 1 kg: 25 zł (6 €) (Pasta secca di Rizzo Giacomo - tagliatelle assortite 250 g - 1 kg)
  19. Suchy makaron Rizzo Giacomo - tagliolini jajeczne 250 g - 1 kg: 19,1 zł (4,5 €) (Pasta secca di Rizzo Giacomo - tagliolini all'uovo 250 g - 1 kg)
  20. Pesto liguryjskie 90 g - 1 sztuka: 17 zł (4 €) (Pesto ligure 90 g - 1 pezzo)
  21. Quadrucci z gotowaną szynką Rizzo Giacomo - 1 kg: 106 zł (25 €) (Quadrucci al prosciutto cotto di Rizzo Giacomo - 1 kg)
  22. Drobna i gruba sól 1 kg - 1 sztuka: 2,1 zł (0,5 €) (Sale fino e grosso 1 kg - 1 pezzo)
  23. Kawa Doge's 125 g - 1 sztuka: 12,7 zł (3 €) (Caffè del doge 125 g - 1 pezzo)
  24. Tarallini di Puglia 500 g - 1 sztuka: 17 zł (4 €) (Tarallini di Puglia 500 g - 1 pezzo)
  25. Sardanelli włoski tuńczyk 3 x 80 w oleju - 1 sztuka: 18,7 zł (4,4 €) (Tonno italiano Sardanelli 3 x 80 all'olio - 1 pezzo)
  26. Włoski tuńczyk Sardanelli szkło 200 g naturalne - 1 sztuka: 25 zł (6 €) (Tonno italiano Sardanelli vetro 200 g al naturale - 1 pezzo)
  27. Włoski tuńczyk Sardanelli szkło 200 g w oleju - 1 sztuka: 6,4 zł (1,5 €) (Tonno italiano Sardanelli vetro 200 g all'olio - 1 pezzo)
  28. Tortellini z surową szynką Rizzo Giacomo - 1 kg: 25 zł (6 €) (Tortellini al prosciutto crudo di Rizzo Giacomo - 1 kg)
  29. Świeże jajka x 4 podniesione na ziemi - 1 sztuka: 106 zł (25 €) (Uova fresche x 4 allevate a terra - 1 pezzo)
  30. Świeże jajka x 6 - 1 sztuka: 10,6 zł (2,5 €) (Uova fresche x 6 - 1 pezzo)
  31. Cukier granulowany 1 kg - 1 sztuka: 10,6 zł (2,5 €) (Zucchero semolato 1 kg - 1 pezzo)
  32. Jogurt Yomo Assorted 2 x 125 g - 1 sztuka: 6,4 zł (1,5 €) (Yogurt assortiti Yomo 2 x 125 g - 1 pezzo)
  33. Kawa Doge's 250 g - 1 sztuka: 25 zł (5,9 €) (Caffè del doge 250 g - 1 pezzo)
  34. Mąka 00 1 kg - 1 sztuka: 5,5 zł (1,3 €) (Farina "00" 1 kg - 1 pezzo)
  35. Paluszki z olejem 200 g - 1 sztuka: 12,3 zł (2,9 €) (Grissini all'olio 200 g - 1 pezzo)
  36. Świeża lasagne Rizzo Giacomo - 1 kg: 51 zł (12 €) (Lasagne fresche di Rizzo Giacomo - 1 kg)
  37. Granarolo świeże mleko i wysokiej jakości całe lattebusche - 1 sztuka: 7 zł (1,7 €) (Latte fresco Granarolo e lattebusche alta qualita intero - 1 pezzo)
  38. Świeże mleko Granarolo i półtłuste lattebusche - 1 sztuka: 6,6 zł (1,6 €) (Latte fresco Granarolo e lattebusche parzialmente scremato - 1 pezzo)

Powrót do listy kategorii


Supermarkety we Włoszech oferują szeroki wybór produktów, od świeżych owoców i warzyw po gotowe posiłki i przekąski. Najlepiej sprzedające się produkty to produkty śniadaniowe, produkty niezbędne do sesji egzaminacyjnych, jedzenie chińskie, produkty bezpieczeństwa Covid, szybkie przepisy, aperitif i nowości. Wybór owoców i warzyw jest ogromny, tak jak wybór serów, gotowych potraw i warzyw i owoców gotowych do spożycia. Suszone owoce, organiczne owoce i warzywa, organiczne mleko, masło, jaja, świeże produkty organiczne, słodkie i słone produkty organiczne, napoje BIO, organiczne lody i produkty mrożone, mleko, masło, jaja, ser, jogurt i deser, mięso, wędliny, ryby, słodkie przekąski, ciastka, kaszki i płatki, dżemy, miód i pasty, czekolada i cukierki, kawa, herbata i cukier, przygotowania i produkty podstawowe, chleb, grzanki, krakersy i taralli, piadine i grzanki, pizzy i focaccie, ciasta, makarony, ryż i inne pierwsze dania, przekąski wytrawne, sosy pomidorowe i pochodne, specjały zagraniczne, produkty podstawowe, spiżarnia, olej, sól i inne przyprawy, pudełko, lody wielopakowe, zbiorniki i słoiki z lodami, lody rzemieślnicze, gotowe mrożone pizzy, gotowe dania mrożone, mrożone warzywa, mrożone ryby, mrożone mięso, piekarnia i mrożona ciastkarnia, woda, napoje gazowane, soki, napoje bez gazu, napoje energetyczne, syropy i preparaty do napojów, aperitif i piwo, wina, likiery i inne napoje alkoholowe, whisky, wódka, gin, rum, papier, sprzątanie domu, pranie tkanin, akcesoria do sprzątania domu, detergenty do mycia naczyń, traktowanie prania, akcesoria do jedzenia, insektycydy, higiena osobista, higiena jamy ustnej, włosy, pielęgnacja twarzy i ciała, golenie i depilacja, akcesoria i opatrunki, różne produkty spożywcze, ciasto drożdżowe


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Włoszech.

Bestsellery Zjedzmy razem śniadanie! Sesja egzaminacyjna Chiński Bezpieczeństwo Covid Niezbędne rzeczy na zakupy Szybkie przepisy Aperitif Nowość Wybór owoców i warzyw Wybór serów Gastronomia gotowa do spożycia Warzywa gotowe do spożycia Owoce gotowe do spożycia Warzywa, rośliny strączkowe i zboża Owoc Suszone owoce Ekologiczne owoce i warzywa Ekologiczne mleko, masło, jaja Świeże produkty ekologiczne Ekologiczna słodka i pikantna spiżarnia Napoje BIO Lody organiczne i mrożonki Mleko, masło, jajka Ser Jogurt i deser Mięso Wędliny Gastronomia Ryba Słodkie przekąski Herbatniki, sucharki i zboża Dżemy, miód i pasty do smarowania Czekolada i cukierki Kawa, herbata i cukier Preparaty i produkty podstawowe Chleb Paluszki, krakersy i taralli Piadyna i grzanki Pizze i focaccia Ciasta Makarony, ryż i inne pierwsze dania Słone przekąski Sosy pomidorowe i pochodne Zagraniczne specjały Produkty podstawowe Spiżarnia Olej, sól i inne przyprawy Pudełko Opakowanie zbiorcze lodów Zbiorniki na lody i słoiki Lody rzemieślnicze Mrożona gotowa pizza Mrożone dania gotowe Warzywa mrożone Ryby mrożone Mięso mrożone Piekarnia i ciasto mrożone Woda Napoje gazowane Soki Napoje niegazowane Napoje energetyczne Syropy i przetwory do napojów Aperitify i piwo Wina Likiery i inne alkohole Whisky Wódka Gin Rum Papier Sprzątanie domu Pranie tkanin Akcesoria do czyszczenia domu Detergenty do mycia naczyń Zabiegi piorące Akcesoria spożywcze Insektycydy Higiena osobista Higiena jamy ustnej Włos Pielęgnacja twarzy i ciała Golenie i usuwanie włosów Akcesoria i opatrunki Dobre samopoczucie seksualne Rajstopy i skarpetki Kot Pies Karmienie dzieci Higiena dziecka Małe AGD Mocowania WODA INNE NAPOJE APERITIFY NAPOJE GAZOWANE PŁASKIE NAPOJE PIWA SZAMPAN/WINA MUSUJĄCE LIKIERÓW SOKI I NEKTARY WINO MOCOWANIA TOWARÓW PIELĘGNACJA TKANIN DEZODORANTY/ANTYZAPACHOWE DETERGENTY STOŁOWE ŚRODKI DO CZYSZCZENIA POWIERZCHNI DETERGENT DO PRANIA INSEKTYCYDY JEDNORAZOWY WŁOS CIAŁO, DŁONIE, STOPY KOSMETYCZNY HIGIENA JAMY USTNEJ HIGIENA OSOBISTA HIGIENA SANITARNA PARAFARMACEUTYK WCZESNEJ GOLENIE I USUWANIE WŁOSÓW TWARZ ZBOŻA I ZUPY ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI PRZETWORY I SERY ZWIERZĘCE PRZETWORY WARZYWNE I OWOCOWE POCHODNE POMIDORÓW OWOCE KONSERWOWANE I PONIŻEJ SŁODYCZE POZA POSIŁKIEM POZA POSIŁKIEM SŁONY PODSTAWOWE SKŁADNIKI PRZYPRAWA UHT I PODOBNE PRODUKTY MLECZNE OLEJ, OCET I SOK Z CYTRYNY CHLEB I SUBSTYTUTY FORSA PRZYGOTUJ GORĄCE NAPOJE PRZETWORY I DANIA GOTOWE PRODUKTY DIETETYCZNE PRODUKTY PIEKARNICZE I ZBOŻA NAWROTÓW RYŻ SŁODKIE PASTY DO SMAROWANIA ETNICZNE SPECJAŁY SOSY, SOSY I PRZYPRAWY WARZYWA KONSERWOWANE LODY MROŻONY INNE ŚWIEŻE PRODUKTY CHŁODNE NAPOJE PRZYPRAWY SER ŚWIEŻE SŁODYCZE ZASTĘPCZA GASTRONOMIA WARZYWNA MLEKO I ŚMIETANA ŚWIEŻY MAKARON WSTĘPNIE UGOTOWANE JEDZENIE PRZYGOTOWANIA/DANIA GOTOWE WĘDLINY ŚWIEŻE JAJKA JOGURT AVICUNICOLO WOŁOWY ŚWINIA OWOC SUSZONE OWOCE I WARZYWA PRZYPRAWY JARZYNA SUROWCÓW CHLEB CIASTO ROTISSERIE SUBSTYTUTY CHLEBA OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI DOMOWYMI INNE ZWIERZĘTA PIES DO PIELĘGNACJI ZWIERZĄT DOMOWYCH KOT DO PIELĘGNACJI ZWIERZĄT DOMOWYCH Różne produkty spożywcze Ciasto chleb Bohaterowie Twoich zakupów Smak lekkości Kochaj i dbaj o swój dom! Sesja egzaminacyjna Kalciomania Sanremo Essentials The Panettone of San Biagio Promocje Dla Twojego bezpieczeństwa Przepisy dla Ciebie Piwo Bąbelki i szampan Whisky Amari Tequila Koniak Pakiety mixology Aperitify i gotowe do picia Napoje Napoje energetyczne Soki i soki Świeże owoce Świeże surowe warzywa Zapachy Suszone i odwodnione owoce Mleko Masło, jaja i pochodne Napoje warzywne Świeży makaron i gastronomia Gotowy do spożycia Herbatniki i suchary Słodkie przekąski i przekąski Ciasto Zboża i batony Kawa, herbata i cukier Pikantne frytki i przekąski Sosy i przeciery Etniczne jedzenie Olej, ocet, sól i przyprawy Sosy, marynaty i marynaty Konserwy rybne i mięsne Warzywa i rośliny strączkowe Orzechy i zupy Chleb, piadyna i focaccia Paluszki, krakersy i taralli Forsa Ryż i zboża Mąka, drożdże i przetwory Naturalne piękno Suplementy diety Ekologiczna spiżarnia i napoje Pałeczki i stożki Tace i kubki Ciasteczka i kanapki Dania gotowe Warzywa mrożone Słodkie ciasto Higiena ciała Pielęgnacja włosów Dezodoranty Higiena kobieca Depilacji Golenie i broda Pielęgnacja stóp Makijaż Apteka Słoneczny Środki odstraszające owady Sprzątanie domu Talerze i naczynia Środki owadobójcze i domowe repelenty Akcesoria domowe Prezerwatywy Smary i żel do masażu Zabawki erotyczne Higiena Żywność dla niemowląt Artykuły papiernicze Elektronika Owoce i warzywa Chleb i pochodne Zupy i dania gotowe Igrzyska

Chiński

  1. Mulan Spring Roll 180 g: 15,4 zł (3,6 €) (Mulan Involtino Primavera 180 g)
  2. Mulan Ravioli Shao Mai gotowane na parze 210 g: 21 zł (5 €) (Mulan Ravioli Shao Mai al vapore 210 g)
  3. Mulan Ravioli Har Gao - : 22 zł (5,1 €)
  4. Mulan Xiaolongbao Ravioli - : 21 zł (5 €) (Mulan Ravioli Xiaolongbao - )

ceny Chiński (60) >>

Powrót do listy kategorii

Lody rzemieślnicze

  1. Terre D'Italia Sorbetto Di Sicilia Al Mandarino 350G - : 11,7 zł (2,8 €)
  2. Terre d'Italia Sycylijski Sorbet z cytryną 350g - : 11,7 zł (2,8 €) (Terre D'Italia Sorbetto Di Sicilia Al Limone 350G - )
  3. Grom Sorbet Truskawkowy 360G - : 31 zł (7,2 €) (Grom Sorbetto Alla Fragola 360G - )
  4. Grom Lody z orzechów laskowych 310G - : 31 zł (7,2 €) (Grom Gelato Alla Nocciola 310G - )

ceny Lody rzemieślnicze (9) >>

Powrót do listy kategorii

MOCOWANIA

  1. etui SLX SUKIENKI 66X100 SZT.4: 5,4 zł (1,3 €) ( SLX CUSTODIE ABITI 66X100 PZ.4)
  2. OBUDOWY SLX OKAP.66X140PZ.3: 5,4 zł (1,3 €) ( SLX CUSTODIE CAPPOT.66X140PZ.3)
  3. SLX OBUDOWY INDUM.42X52 PCS.5: 4,5 zł (1,1 €) ( SLX CUSTODIE INDUM.42X52 PZ.5)
  4. Obudowy SLX COPER.80X110 SZT.2: 7,1 zł (1,7 €) ( SLX CUSTODIE COPER.80X110 PZ.2)

ceny MOCOWANIA (45) >>

Powrót do listy kategorii

ZBOŻA I ZUPY

  1. BIO KUSKUS INTEG. TIPIAK G400: 7,6 zł (1,8 €) ( BIO COUSCOUS INTEG.TIPIAK G400)
  2. SLX MIESZANE ZBOŻA STRĄCZKOWE GR500: 6,7 zł (1,6 €) ( SLX MISTO LEGUMI CEREALI GR500)
  3. SLX ZUPA SUSZONE ROŚLINY STRĄCZKOWE GR500: 6,7 zł (1,6 €) ( SLX ZUPPA LEGUMI SECCHI GR500)
  4. PEARL FARRO GR.500 SELEX: 7,1 zł (1,7 €) ( FARRO PERLATO GR.500 SELEX)

ceny ZBOŻA I ZUPY (10) >>

Powrót do listy kategorii

OLEJ, OCET I SOK Z CYTRYNY

  1. ALKOHOL BIAŁY ACETO PET LT.1: 2,9 zł (0,68 €) ( ACETO BIANCO DI ALCOL PET LT.1)
  2. SLX OCET JABŁKOWY ML.500: 4,2 zł (1 €) ( SLX ACETO DI MELE ML.500)
  3. DENIGRIS OCET BALSOWY. ChOG25%M500: 5,8 zł (1,4 €) ( DENIGRIS ACETO BALS.IGP25%M500)
  4. SLX OCET ALKOHOLOWY LT.1: 2,9 zł (0,68 €) ( SLX ACETO DI ALCOOL LT.1)

ceny OLEJ, OCET I SOK Z CYTRYNY (51) >>

Powrót do listy kategorii

MROŻONY

  1. VALSOIA SUPER BURGERX2 GR.230: 15,6 zł (3,7 €)
  2. FINDUS BURGER KALAFIOR GR227: 11,2 zł (2,6 €) ( FINDUS BURGER CAVOLFIORE GR227)
  3. POLPETTINE VALSOIA GR.200: 14,3 zł (3,4 €)
  4. SLX KOTLETY Z KURCZAKA X 3 GR.280: 8 zł (1,9 €) ( SLX COTOLETTE POLLO X 3 GR.280)

ceny MROŻONY (100) >>

Powrót do listy kategorii

AVICUNICOLO

  1. CORDON BLEU PROSC. FORM. GR.250: 5,8 zł (1,4 €) ( CORDON BLEU PROSC. FORM.GR.250)
  2. POLLO CUTLET DLC GR.220: 5,4 zł (1,3 €) ( POLLO COTOLETTA DLC GR.220)
  3. POLLO POLOWE PĘKNIĘCIA GR.230: 5,4 zł (1,3 €) ( POLLO CRICCHE DEL CAMPO GR.230)
  4. gr.220 DLC SPINACINETTE: 5,4 zł (1,3 €) ( SPINACINETTE DLC GR.220)

ceny AVICUNICOLO (14) >>

Powrót do listy kategorii

OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI DOMOWYMI INNE ZWIERZĘTA

  1. VITAKRAFT PARROT GR.500: 6,7 zł (1,6 €) ( VITAKRAFT PAPPAGALLO GR.500)
  2. VITAL MENU DLA CHOMIKÓW GR.400: 6,7 zł (1,6 €) ( MENU VITAL PER CRICETI GR.400)
  3. VITAKRAFT GR.500: 6,7 zł (1,6 €) ( VITAKRAFT CANARINI GR.500)
  4. VITAKRAFT KRÓLIKI GR.500: 8,9 zł (2,1 €) ( VITAKRAFT CONIGLI GR.500)

ceny OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI DOMOWYMI INNE ZWIERZĘTA (9) >>

Powrót do listy kategorii

PIES DO PIELĘGNACJI ZWIERZĄT DOMOWYCH

  1. IGIEN SALVIETTE. OCZY OREC. P15: 12,1 zł (2,8 €) ( SALVIETTE IGIEN.OCCHI OREC.P15)
  2. ZAPASOWE SACCHETTI TOALETOWE: 13,4 zł (3,2 €) ( SACCHETTI IGIENICI RICAMBIO)
  3. SLX 25 MAT ZWIERZĘCYCH 60X60: 22 zł (5,3 €) ( SLX 25 TAPPETINI ANIMALI 60X60)
  4. PSY SCHIUMA SUCHE GAT ML200: 15,6 zł (3,7 €) ( SCHIUMA A SECCO CANI GAT ML200)

ceny PIES DO PIELĘGNACJI ZWIERZĄT DOMOWYCH (20) >>

Powrót do listy kategorii

Whisky

  1. Chivas 12Y Szkocka Whisky 70 Cl: 158 zł (37 €) (Chivas 12Y Scotch Whisky 70 Cl)
  2. Chivas Whisky Regal Zestaw Mieszanek 6 x 50ml: 212 zł (50 €) (Chivas Whisky Regal The Blend Kit 6 x 50ml)
  3. Słynna Whisky Grouse 1L: 106 zł (25 €) (The Famous Grouse Whisky 1L)
  4. Zapakuj Whisky Oban & Whisky Caol: 498 zł (117 €) (Pack Whisky Oban & Whisky Caol)

ceny Whisky (29) >>

Powrót do listy kategorii

Ekologiczna spiżarnia i napoje

  1. Hipp Organic Cereal Cream Kukurydza I Tapioka 200 G: 17 zł (4 €) (Hipp Biologico Crema Di Cereali Mais E Tapioca 200 G)

ceny Ekologiczna spiżarnia i napoje (1) >>

Powrót do listy kategorii

Golenie i broda

  1. Gillette Blue3 Standard 6 Jednorazowe maszynki do golenia: 19,1 zł (4,5 €) (Gillette Blue3 Standard 6 Rasoi Usa&Getta)
  2. Pianka z serii Gillette Rivit 200+50ml: 12,7 zł (3 €) (Gillette Series Schiuma Rivit 200+50ml)
  3. Gillette Skinguard Ostrza X4: 72 zł (17 €) (Gillette Skinguard Lame X4)
  4. Gillette Fusion5 Proglide Manual Część zamienna Razor 4 Ostrza: 81 zł (19,1 €) (Gillette Fusion5 Proglide Manual Ricambio Rasoio 4 Lamette)

ceny Golenie i broda (10) >>

Powrót do listy kategorii

Pielęgnacja stóp

  1. Maska do stóp Scholl z olejem makadamia: 21 zł (4,9 €) (Scholl Maschera Piedi Con Olio Di Macadamia)
  2. Scholl Wkładki żelowe Activ Everyday Man: 81 zł (19 €) (Scholl Gel Solette Activ Everyday Uomo)
  3. Scholl Stopy Podwójna akcja: 38 zł (9 €) (Scholl Lima Piedi Doppia Azione)
  4. Scholl Gel Insolette Activ Everyday Woman: 81 zł (19 €) (Scholl Gel Solette Activ Everyday Donna)

ceny Pielęgnacja stóp (15) >>

Powrót do listy kategorii

Środki odstraszające owady

  1. Po nakłuciu Junior Autan: 37 zł (8,8 €) (Dopopuntura Junior Autan)

ceny Środki odstraszające owady (1) >>

Powrót do listy kategorii

Zupy i dania gotowe

  1. Zupa zbożowa Bs 620 g: 14,8 zł (3,5 €) (Zuppa Ai Cereali Bs 620 G)

ceny Zupy i dania gotowe (1) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech

Ceny: Sardynia   Sycylia   Ischia   Elba   Capri   Mestre   Bolonia   Brescia   Cagliari   Katania   Florencja   Genua   Latina   Livorno   Mesyna  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny pizzy w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny KFC w Włoszech: Bolonia   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny Burger King w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona