Ceny w Alindao

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Alindao? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Alindao.

Jakie są ceny w supermarketach w Alindao? Czy koszty życia w Alindao są wyższe od tych w Polsce? Alindao - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Alindao: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 5 godzin temu)

Waluta w Republice Środkowoafrykańskiej: frank CFA BEAC (XAF FCFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,52 tysiąca franków CFA BEAC. Za 100 złotych dostaniesz 15,2 tysiąca franków CFA BEAC. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA BEAC dostaniesz 0,657 złotego.


Wakacje i wycieczki w Republiki Środkowoafrykańskiej

Czy w sklepach jest drogo w Alindao? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Alindao? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Alindao, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Alindao? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Alindao? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Alindao? Czy jedzenie na mieście w Alindao jest droższe niż w Polsce?W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Alindao w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Komgo Demokratycznym, Czadzie, Sudanie Południowym, Kamerunie i Kongo.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Alindao

Alindao - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 4,4 zł

zarobki średnio

4,4 zł
100% mniej niż w Polsce

koszty życia w Alindao

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 4,4 zł (670 CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Republice Środkowoafrykańskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Republice Środkowoafrykańskiej

Ceny: Bangi   Nola   Bambari   Bimbo   Alindao  

Koszty utrzymania w Republice Środkowoafrykańskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Republice Środkowoafrykańskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: