Ceny w Nola

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Nola? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Nola.

Nola - ile zapłacimy w marketach? Nola - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Nola - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Nola: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Republice Środkowoafrykańskiej: frank CFA BEAC (XAF FCFA). Za 9,9 złotego dostaniesz 1,5 tysiąca franków CFA BEAC. Za 99 złotych dostaniesz 15 tysięcy franków CFA BEAC. A w drugę stronę: Za 99 franków CFA BEAC dostaniesz 0,655 złotego.


Wakacje i wycieczki w Republiki Środkowoafrykańskiej

Czy w sklepach jest drogo w Nola? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Nola? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Nola, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Nola? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Nola? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Nola? Czy jedzenie na mieście w Nola jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Nola w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Komgo Demokratycznym, Czadzie, Sudanie Południowym, Kamerunie i Kongo.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Nola

Nola - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena spodnie jeansy 0,39 zł

spodnie jeansy

0,39 zł
100% mniej niż w Polsce

koszty życia w Nola

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 0,28 zł (42 CFA)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 0,52 zł (78 CFA)
  3. Karnet miesięczny (standardowa cena) 0,52 zł (78 CFA)
  4. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 0,39 zł (59 CFA)
  5. Taxi 1km (taryfa normalna) 0,019 zł (2,9 CFA)
  6. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 0,095 zł (14 CFA)
  7. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 0,59 zł (89 CFA)
  8. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 88 zł (13 tys. CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Republice Środkowoafrykańskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Republice Środkowoafrykańskiej

Ceny: Bangi   Nola   Bambari   Bimbo   Alindao  

Koszty utrzymania w Republice Środkowoafrykańskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Republice Środkowoafrykańskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: