Ceny w Bimbo

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bimbo? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bimbo.

Jakie są ceny w supermarketach w Bimbo? Czy koszty życia w Bimbo są wyższe od tych w Polsce? Bimbo - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Bimbo: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 11 godzin temu)

Waluta w Republice Środkowoafrykańskiej: frank CFA BEAC (XAF FCFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,54 tysiąca franków CFA BEAC. Za 100 złotych dostaniesz 15,4 tysiąca franków CFA BEAC. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA BEAC dostaniesz 0,65 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Bimbo? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bimbo? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Bimbo, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bimbo? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bimbo? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bimbo? Czy jedzenie na mieście w Bimbo jest droższe niż w Polsce?W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Bimbo w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Komgo Demokratycznym, Czadzie, Sudanie Południowym, Kamerunie i Kongo.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Bimbo

Bimbo - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Bimbo

  1. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 5,2 tys. zł (800 tys. CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Republice Środkowoafrykańskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Republice Środkowoafrykańskiej

Ceny: Bangi   Nola   Bambari   Bimbo   Alindao  

Koszty utrzymania w Republice Środkowoafrykańskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Republice Środkowoafrykańskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: