Ceny w Bambari

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bambari? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bambari.

Bambari - jakie są ceny w supermarketach? Bambari - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Bambari - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Bambari: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Republice Środkowoafrykańskiej: frank CFA BEAC (XAF FCFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,54 tysiąca franków CFA BEAC. Za 100 złotych dostaniesz 15,4 tysiąca franków CFA BEAC. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA BEAC dostaniesz 0,648 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Bambari? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bambari? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Bambari, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bambari? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bambari? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bambari? Czy jedzenie na mieście w Bambari jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Bambari będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Komgo Demokratycznym, Czadzie, Sudanie Południowym, Kamerunie i Kongo.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Bambari

Bambari - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 6,4 zł

zarobki średnio

6,4 zł
100% mniej niż w Polsce

koszty życia w Bambari

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 6,4 zł (990 CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Republice Środkowoafrykańskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Republice Środkowoafrykańskiej

Ceny: Bangi   Nola   Bambari   Bimbo   Alindao  

Koszty utrzymania w Republice Środkowoafrykańskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Republice Środkowoafrykańskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: