Ceny w Bambari

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bambari? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bambari.

Bambari - jakie są ceny w supermarketach? Bambari - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Bambari - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Bambari: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj ta godzina)

Waluta w Republice Środkowoafrykańskiej: frank CFA BEAC (XAF FCFA). Za 9,9 złotego dostaniesz 1,5 tysiąca franków CFA BEAC. Za 99 złotych dostaniesz 15 tysięcy franków CFA BEAC. A w drugę stronę: Za 99 franków CFA BEAC dostaniesz 0,653 złotego.


Wakacje i wycieczki w Republiki Środkowoafrykańskiej

Czy w sklepach jest drogo w Bambari? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bambari? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Bambari, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bambari? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bambari? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bambari? Czy jedzenie na mieście w Bambari jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Bambari będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Komgo Demokratycznym, Czadzie, Sudanie Południowym, Kamerunie i Kongo.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Bambari

Bambari - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 6,5 zł

zarobki średnio

6,5 zł
100% mniej niż w Polsce

koszty życia w Bambari

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 6,5 zł (980 CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Republice Środkowoafrykańskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Republice Środkowoafrykańskiej

Ceny: Bangi   Nola   Bambari   Bimbo   Alindao  

Koszty utrzymania w Republice Środkowoafrykańskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Republice Środkowoafrykańskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

6,5 zł
100% mniej niż w Polsce