Ceny Ciasta Gdańsk sierpień 2025

Co można kupić w supermarketach Gdańsku? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Gdańsku. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Ciasta

  1. Babka słodka kraina cytryny 400 g: 5,4 zł (Babka Słodka Kraina Cytrynowa 400 g)
  2. Babka słodka ziemia, 400 g:: 5,4 zł (Babka Słodka Kraina, 400 g:)
  3. Ciasto Graciella kakao Sweet Land, 400g: 4,7 zł (Ciasto Graciella kakaowa Słodka Kraina, 400g)
  4. Ciasto Graciella marmurkowa Słodka Kraina, 400g: 4,7 zł
  5. Ciasto Graciella truskawkowy Sweet Land, 400g: 4,7 zł (Ciasto Graciella truskawkowa Słodka Kraina, 400g)
  6. Owoce Strucla Sweet Land, 450g: 5,4 zł (Strucla owocowa Słodka Kraina, 450g)
  7. Strucla serowa Sweet Land, 450g: 5,4 zł (Strucla serowa Słodka Kraina, 450g)
  8. Truskawka Strucla Sweet Land, 450g: 5,4 zł (Strucla truskawkowa Słodka Kraina, 450g)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Gdańsku.

Wędliny i kiełbasy

  1. Żywiecka kiełbasa z indyka Kraina Wędlin, 90 g: 3,8 zł (Kiełbasa Żywiecka z indyka Kraina Wędlin, 90 g)
  2. Kiełbasa żywiecka z szynki Kraina Wędlin, 100 g: 3,6 zł
  3. Polędwica Sadecka 100 g: 5,2 zł (Polędwica Sądecka 100 g)
  4. Polędwica Sopot Kraina Wędlin, 140 g: 5,7 zł (Polędwica Sopocka Kraina Wędlin, 140 g)

ceny Wędliny i kiełbasy (50) >>

Powrót do listy kategorii

Chleb

  1. Chleb tostowy z pszenicy Pano, 500 g: 2,6 zł (Chleb tostowy pszenny Pano, 500 g)
  2. Chałka ręcznie pakowana, 320g: 4,7 zł (Chałka ręcznie zawijana, 320g)
  3. Chleb pełnoziarnisty, 300 g: 3,8 zł (Chleb całe ziarno, 300 g)
  4. Fitness Chleb 410 g: 3,1 zł (Chleb Fitness 410 g)

ceny Chleb (11) >>

Powrót do listy kategorii

Frytki

  1. Monster Munch Chipsy, 75 g: 3,8 zł (Chrupki Monster Munch, 75 g)
  2. Chipsy jabłkowe Bakad'Or, 40g: 3 zł
  3. Chrupiące plasterki jabłka Vitanella, 27,5 g:: 2,8 zł
  4. Plastry jabłka z cynamonem Vitanella, 27,5g: 2,8 zł (Plasterki jabłka z cynamonem Vitanella, 27,5g)

ceny Frytki (4) >>

Powrót do listy kategorii

Produkty w słoikach

  1. Dżem 100% owocowy Rhapsody brzoskwiniowy, 220 g:: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia brzoskwinia, 220 g:)
  2. Dżem 100% owocowy Rapsodia czarna porzeczka, 220 g: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia czarna porzeczka, 220 g)
  3. Dżem 100% owocowy Rhapsody truskawkowy, 220 g:: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia truskawka, 220 g:)
  4. Dżem 100% owocowy Wiśnia Rhapsody, 220 g: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia wiśnia, 220 g)

ceny Produkty w słoikach (25) >>

Powrót do listy kategorii

Produkty w proszku

  1. Barszcz biały Winiary, 66 g: 1,9 zł
  2. Winiary barszcz czerwony, 60 g: 1,9 zł (Barszcz czerwony Winiary, 60 g)
  3. Makaron Culineo w żółtym sosie curry, 54 g: 2,8 zł (Culineo Makaron w sosie żółte curry, 54 g)
  4. Makaron Culineo z warzywami w sosie słodko-kwaśnym, 57 g: 2,8 zł (Culineo Makaron z warzywami w sosie słodko-kwaśnym, 57 g)

ceny Produkty w proszku (38) >>

Powrót do listy kategorii

Facialized

  1. Eveline Laser 50+ Krem do twarzy: 13 zł (Krem do twarzy Eveline Laser 50+)
  2. Laser Eveline 60+: 13 zł (Krem do twarzy Eveline Laser 60+)
  3. Laser Eveline 70+: 13 zł (Krem do twarzy Eveline Laser 70+)
  4. Krem do twarzy tołpa Naczynia włosowate, 50 ml: 17 zł (Krem do twarzy tołpa Naczynka, 50 ml)

ceny Facialized (43) >>

Powrót do listy kategorii

Żywność dla niemowląt

  1. Mleko dla niemowląt Bebiko 1, 350g: 14,7 zł (Mleko dla dzieci Bebiko 1, 350g)
  2. Mleko dla niemowląt Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g: 36 zł (Mleko dla dzieci Hipp BIO Combiotik 1, 600 550 g)
  3. Mleko dla niemowląt Nestle Nan OptiPro Plus 1, 800g: 45 zł (Mleko dla dzieci Nestle Nan OptiPro Plus 1, 800g)
  4. Mleko dla niemowląt Bebiko 2, 600g: 27 zł (Mleko dla dzieci Bebiko 2, 600g)

ceny Żywność dla niemowląt (74) >>

Powrót do listy kategorii

Pralnia

  1. Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prania: do koloru: 25 zł (Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prań: do koloru)
  2. Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prania: świeżość górska: 25 zł (Proszek do prania E, 2,47 kg, 38 prań: górska świeżość)
  3. Lovela puder do białego 1,3 kg: 20 zł (Proszek Lovela do białego 1,3 kg)
  4. Lovela puder do koloru 1,3 kg: 20 zł (Proszek Lovela do koloru 1,3 kg)

ceny Pralnia (26) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław