Ceny Owoc Gdańsk
maj 2025
Co można kupić w supermarketach Gdańsku? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Gdańsku. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Owoc
-
Ananas w całości, 1 szt. ok. 1,5 kg, 4,75 kg: 7,1 zł
(Ananas cały, 1 szt. ok. 1,5 kg, 4,75 kg)
-
Awokado, 1 szt. ok. 280 g, 12,49 kg: 3,5 zł
-
Cytryna 500 g: 4,6 zł
-
Cytryna, 1 szt. ok. 150 g, 7,61 kg: 1,1 zł
-
Grejpfrutowy róż, zestaw 1 ok. 350 g, 6,66 kg: 2,3 zł
(Grapefruit Różowy, 1 szt. ok. 350 g, 6,66 kg)
-
Konferencja Gruszka, 1 szt. ok. 250 g, 6,66 kg: 1,7 zł
(Gruszka Konferencja, 1 szt. ok. 250 g, 6,66 kg)
-
Gruszka Łukaszówka, 1 szt. ok. 250 g, 5,70 kg: 1,4 zł
(Gruszka Lukasówka, 1 szt. ok. 250 g, 5,70 kg)
-
Gruszka, paczka. 1 kg: 4,7 zł
(Gruszka, opak. 1 kg)
-
Jabłka, opakowanie. 1,5 kg: 4,3 zł
(Jabłka, opak. 1,5 kg)
-
Jabłko złote pyszne, 1 szt. ok. 200 g, 3,80 kg: 0,76 zł
(Jabłko golden delicious, 1 szt. ok. 200 g, 3,80 kg)
-
Jabłko Polska Gala, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł
(Jabłko Polskie gala, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
-
Jabłko polskie Jonagold, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł
(Jabłko Polskie Jonagold, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
-
Polskie jabłko kulinarne ok. 200 g, 3,80 kg: 0,76 zł
(Jabłko Polskie kulinarne ok. 200 g, 3,80 kg)
-
Jabłko polski ligol, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł
(Jabłko Polskie ligol, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
-
Jabłko Mistrz Polski, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł
(Jabłko Polskie szampion, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
-
Kiwi, 1 szt. ok. 100 g, 14,28 kg: 1,4 zł
-
Wapno, 1 szt. ok. 80 g, 17,13 kg: 1,4 zł
(Limonka, 1 szt. ok. 80 g, 17,13 kg)
-
Mandaryński, 1 szt. ok. 80 g, 5,49 kg: 0,44 zł
(Mandarynka, 1 szt. ok. 80 g, 5,49 kg)
-
Mandaryński, pakuj. 1 kg: 6,7 zł
(Mandarynka, opak. 1 kg)
-
Melon Żółty, 1 szt. ok. 2 kg, 6,66 kg: 13,3 zł
-
Pomarańcze deserowe, zestaw 1 ok. 250 g, 5,70 kg: 1,4 zł
(Pomarańcze Deserowe, 1 szt. ok. 250 g, 5,70 kg)
-
Śliwka, 1 szt. ok. 100 g, 9,51 kg: 0,95 zł
-
Różowe winogrono, 0,5 kg, 9,99 kg: 5 zł
(Winogrono Różowe, 0,5 kg, 9,99 kg)
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Gdańsku.
Włoski
-
Rodzinna pizza z szynką i serem Donatello, 600 g: 12,4 zł
(Pizza Rodzinna z szynką i serem Donatello, 600 g)
-
Pizza z kurczakiem Donatello, 400 g: 9,3 zł
-
Lasagne bolognese Denmark Express, 1 kg: 12,8 zł
(Lasagne bolognese Dania Express, 1 kg)
-
Lasagne bolognese Denmark Express, 450 g: 7,1 zł
(Lasagne bolognese Dania Express, 450 g)
ceny Włoski (12) >>
Powrót do listy kategorii
Frytki
-
Monster Munch Chipsy, 75 g: 3,8 zł
(Chrupki Monster Munch, 75 g)
-
Chipsy jabłkowe Bakad'Or, 40g: 3 zł
-
Chrupiące plasterki jabłka Vitanella, 27,5 g:: 2,8 zł
-
Plastry jabłka z cynamonem Vitanella, 27,5g: 2,8 zł
(Plasterki jabłka z cynamonem Vitanella, 27,5g)
ceny Frytki (4) >>
Powrót do listy kategorii
Herbata
-
Lipton ekspresowa czarna herbata, 92 torebki: 15 zł
(Herbata czarna ekspresowa Lipton, 92 torebki)
-
Biała Minutka czarna herbata, 100 torebek: 4 zł
(Herbata czarna Minutka, 100 torebek)
-
Herbata Remsey Express Black: 6 zł
(Herbata Expresowa Remsey Czarna)
-
Express Tea Remsey angielski: 6 zł
(Herbata Expresowa Remsey English)
ceny Herbata (41) >>
Powrót do listy kategorii
Pielęgnacja włosów
-
Szampon do włosów aqua light Pantene, 400 ml: 13 zł
-
Szampon jabłkowy Head&Shoulders 2w1, 360 ml: 16 zł
(Szampon do włosów Head&Shoulders Apple Fresh 2w1, 360 ml)
-
Szampon do włosów Head&Shoulders Citrus Fresh, 400 ml: 16 zł
-
Szampon do włosów Head&Shoulders Classic Clean, 400 ml: 16 zł
ceny Pielęgnacja włosów (33) >>
Powrót do listy kategorii
Papier toaletowy i chusteczki
-
Papier toaletowy Comfort Queen, 10 rolek: 10 zł
(Papier toaletowy Komfort Queen, 10 rolek)
-
Papier toaletowy z rumianku Queen,8 rolek: 7,5 zł
(Papier toaletowy rumiankowy Queen,8 rolek)
-
Papier mokry Queen, 60 szt.: 4 zł
(Papier nawilżany Queen, 60 szt.)
ceny Papier toaletowy i chusteczki (3) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce
Ceny:
Białystok
Bielsko-biala
Bydgoszcz
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Lublin
Olsztyn
Poznań
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny pizzy w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny KFC w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław