Ceny Mięso Gdańsk sierpień 2025

Co można kupić w supermarketach Gdańsku? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Gdańsku. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Mięso

  1. Filet z kaczki z sosem z kwaśnej zupy żytniej. vol. gotowy. Cena 480 g w opakowaniu.: 19 zł (Filet z kaczki z sosem żura. wol. gotow. 480 g cena za opak.)
  2. Indyk ze śliwką Wolno gotowany, 500 g: 9,5 zł (Indyk ze śliwką Wolno gotowane, 500 g)
  3. Mięso z ud kurczaka 500 g cena za opakowanie.: 7,1 zł (Mięso z uda kurczaka 500 g cena za opak.)
  4. Kacze nogi z żurawiną powoli gotowane 500 g cena za opakowanie.: 15,2 zł (Nogi kaczki z żurawiną wolno gotowane 500 g cena za opak.)
  5. Polędwica z kurczaka 400 g cena za opakowanie.: 8,6 zł (Polędwiczki z kurczaka 400 g cena za opak.)
  6. Skrzydełka z kurczaka, paczka. ok. 0,5 kg, 8,56 kg: 4,3 zł (Skrzydełka z kurczaka, opak. ok. 0,5 kg, 8,56 kg)
  7. Ćwiartka świeżego kurczaka, opakowanie ok. 0,6 kg, 6,66 kg: 4 zł (Świeża ćwiartka z kurczaka, opak ok. 0,6 kg, 6,66 kg)
  8. Świeże podudzia z kurczaka, z powrotem. ok. 0,5 kg, 9,51 kg: 4,8 zł (Świeże podudzie z kurczaka, opak. ok. 0,5 kg, 9,51 kg)
  9. Świeże udko z kurczaka, opakowanie ok. 0,5 kg, 9,51 kg: 4,8 zł (Świeże udo z kurczaka, opak ok. 0,5 kg, 9,51 kg)
  10. Sznycel z piersi indyka; opakowanie ok. 0,5 kg, 26,18 kg: 13,1 zł (Sznycle z fileta piersi indyka; opak ok. 0,5 kg, 26,18 kg)
  11. Tusza kurczaka bez podrobów porcja ok. 1,8 kg, 7,61 kg: 13,7 zł (Tuszka z kurczaka bez podrobów porcja ok. 1,8 kg, 7,61 kg)
  12. Golonka Powoli gotowana, 1 opakowanie, cena za 1 kg, 20,86 kg: 21 zł (Golonka wieprzowa Wolno gotowane, 1 opak, cena za 1 kg, 20,86 kg)
  13. Mięso z karkówki wp. b k kotlety 560 g cena za opakowanie.: 12,4 zł (Mięso karkówka wp. b k kotlety 560 g cena za opak.)
  14. Schab b k, kotlety schabowe 360 g cena za opakowanie.: 8,1 zł (Schab b k, kotlety wieprzowe 360 g cena za opak.)
  15. Żeberka BBQ wolno gotowane, pakuj ok. 0,75 kg, 23,70 kg: 17,8 zł (Żeberka BBQ wolno gotowane, opak ok. 0,75 kg, 23,70 kg)
  16. Mięso wołowe do gulaszu Land of Meats, 500 g: 17,1 zł (Mięso wołowe na gulasz Kraina Mięs, 500 g)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Gdańsku.

Wędliny i kiełbasy

  1. Żywiecka kiełbasa z indyka Kraina Wędlin, 90 g: 3,8 zł (Kiełbasa Żywiecka z indyka Kraina Wędlin, 90 g)
  2. Kiełbasa żywiecka z szynki Kraina Wędlin, 100 g: 3,6 zł
  3. Polędwica Sadecka 100 g: 5,2 zł (Polędwica Sądecka 100 g)
  4. Polędwica Sopot Kraina Wędlin, 140 g: 5,7 zł (Polędwica Sopocka Kraina Wędlin, 140 g)

ceny Wędliny i kiełbasy (50) >>

Powrót do listy kategorii

Ryby

  1. Filet z mintaja bez skóry, opakowanie ok. 0,3 kg, 29,90 kg: 9 zł (Filet z mintaja bez skóry, opak ok. 0,3 kg, 29,90 kg)
  2. Wędzony na zimno łosoś norweski w plastrach Marinero, 150 g: 13,8 zł (Łosoś norweski wędzony na zimno w plastrach Marinero, 150 g)
  3. Łosoś wędzony na gorąco Łagodny 125 g: 9,5 zł (Łosoś Wędzony Na Gorąco Łagodny 125 g)
  4. Łosoś wędzony na gorąco z koperkiem 125 g: 9,5 zł (Łosoś Wędzony Na Gorąco Z Koperkiem 125 g)

ceny Ryby (16) >>

Powrót do listy kategorii

Chleb

  1. Chleb tostowy z pszenicy Pano, 500 g: 2,6 zł (Chleb tostowy pszenny Pano, 500 g)
  2. Chałka ręcznie pakowana, 320g: 4,7 zł (Chałka ręcznie zawijana, 320g)
  3. Chleb pełnoziarnisty, 300 g: 3,8 zł (Chleb całe ziarno, 300 g)
  4. Fitness Chleb 410 g: 3,1 zł (Chleb Fitness 410 g)

ceny Chleb (11) >>

Powrót do listy kategorii

Frytki

  1. Monster Munch Chipsy, 75 g: 3,8 zł (Chrupki Monster Munch, 75 g)
  2. Chipsy jabłkowe Bakad'Or, 40g: 3 zł
  3. Chrupiące plasterki jabłka Vitanella, 27,5 g:: 2,8 zł
  4. Plastry jabłka z cynamonem Vitanella, 27,5g: 2,8 zł (Plasterki jabłka z cynamonem Vitanella, 27,5g)

ceny Frytki (4) >>

Powrót do listy kategorii

Lody

  1. Lody Marletto, 900 ml: biała czekolada z malinami: 10,5 zł (Lody Marletto, 900 ml: biała czekolada z maliną)
  2. Lody Marletto, 900 ml: sernik z jagodami: 10,5 zł
  3. Lody Marletto, 900 ml: słony karmel: 10,5 zł
  4. Lody Marletto, 900 ml: tiramisu: 10,5 zł

ceny Lody (16) >>

Powrót do listy kategorii

Mąka, ryż, cukier

  1. Ryż Basmati Plony natury, 4x100 g: 3,4 zł (Ryż basmati Plony Natury, 4x100 g)
  2. Ryż biały o długim ziarnie, 1 kg: 3,5 zł (Ryż biały długoziarnisty Supreme, 1 kg)
  3. Ryż brązowy Plon natury ziarnisty długi, 4x100 g: 2,4 zł (Ryż brązowy Plony Natury długoziarnisty, 4x100 g)
  4. Ryż jaśminowy Plony natury, 4x100 g: 2,8 zł (Ryż jaśminowy Plony Natury, 4x100 g)

ceny Mąka, ryż, cukier (8) >>

Powrót do listy kategorii

Produkty w puszkach

  1. Buraki tarte Nasza Spiżarnia, 500g 400 g: 1,9 zł (Buraczki tarte Nasza Spiżarnia, 500g 400 g)
  2. Fasola czerwona Nasza Spiżarnia, 400 240 g: 2 zł
  3. Groch w puszkach Nasza Spiżarnia, 400 g 240 g: 1,7 zł (Groszek konserwowy Nasza Spiżarnia, 400 g 240 g)
  4. Korniszony Delikates Nasza Spiżarnia, 680 g 370 g: 4,7 zł (Korniszony delikatesowe Nasza Spiżarnia, 680 g 370 g)

ceny Produkty w puszkach (50) >>

Powrót do listy kategorii

Pielęgnacja włosów

  1. Szampon do włosów aqua light Pantene, 400 ml: 13 zł
  2. Szampon jabłkowy Head&Shoulders 2w1, 360 ml: 16 zł (Szampon do włosów Head&Shoulders Apple Fresh 2w1, 360 ml)
  3. Szampon do włosów Head&Shoulders Citrus Fresh, 400 ml: 16 zł
  4. Szampon do włosów Head&Shoulders Classic Clean, 400 ml: 16 zł

ceny Pielęgnacja włosów (33) >>

Powrót do listy kategorii

Pieluchy i chusteczki

  1. Pampers Spodnie pieluchy rozmiar 5, 28 szt.: 34 zł (Pieluchomajtki Pampers Pants rozmiar 5, 28 szt.)
  2. Pieluchy Dada Extra Care Junior, 28 szt.: 19 zł
  3. Pieluchy Dada Extra Care Maxi, 33 szt.: 19 zł
  4. Pieluchy Dada Extra Care Midi, 40 szt.: 19 zł

ceny Pieluchy i chusteczki (22) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław